Jump to content

Zamknięcie Sieci

Lost
 Share

Recommended Posts

Spędziłem tutaj prawie 10 lat jako obserwator i gracz. Nigdy nie pchałem się na wyższy "stopień" niż mam teraz, bo mój czas dla gry i forum to była jedna wielka parabola. Nikt mnie nie zna,  nie integrowałem się, ale zobaczywszy ten temat łezka w oku się zakręciła, bo miło było patrzeć przez te wszystkie lata jak ta sieć funkcjonowała i zajmowała wysoki, jak nie najwyższe miejsce względem popularności i rozpoznawalności. Duża część osób która grała w 1.6 na pewno po zapytaniu czy kojarzy taką sieć jak soplica, odpowie że "tak". Zbudowałeś @ Lost  coś niesamowitego co przetrwało kawał czasu i dawało równie tyle radości z samego grani jak i obserwowania. Wielki ukłon dla Ciebie ile pracy w to włożyłeś i do jakiego etapu doszedłeś. Niestety wszystko ma swój koniec tak jak w tym przypadku, nic tylko podziękować, zatem Dziękuje.

GG WP 

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 1
  • Dziekuję (+1) 1
  • Super! (+1) 1

No cóż każdy wiedział że kiedyś to musi nastąpić. Mam kilka swoich teorii co doprowadziło do upadku sieci, ale zachowam je dla siebie. 

Dziękuję @ Albert2kpl za danie szansy bycia na stanowisku [email protected] 

Dziękuję @ Myszaty. za nauczenie mnie wielu rzeczy na stanowisku moderatora i za to, że po popełnieniu błędu dał mi szansę poprawy. 

Dziękuję @ Number Two , @ egZo20 , @ Cotidie , @ Magicien , @ b3lzi ,@ iN Gibbs  oraz każdemu innemu adminowi z serwera OnlyMirage. Spędzony z Wami wspólnie czas był za***isty i szkoda, że tak a nie inaczej potoczyły się nasze losy. 

GG dla całej reszty Sopliczan. Trzymajcie się cieplutko. 

• Lubię to! (+1) 2
  • Dziekuję (+1) 1
  • Super! (+1) 2

Veni, Vidi, Vici... I koniec. Dzięki wszystkim za te wspólne 10 ciekawych lat, tysiące godzin spędzonych przy jednym lub drugim CS-ie, szczególnie JailBreak z lat 2010-2014, Paintball, 4fun i Surf Ski2. Zarwane nocki jako dzieciak do 6 rano na jailu i pełny serwer w klimacie 1.6, za***ista sprawa. "Klany" z Paintball'a i masa mixów na 1.6. Pozdro też dla wszystkich grafików i tysięcy zrobionych avatarów czy sygnatur pod dowództwem @ Maciek z klanu na początku :D @ szercu , @ Lost  dzięki za mnóstwo pracy przy sieci, poświęcenie czasu i że to akurat na Soplice przy stole padło :D @ Sola mam nadzieje że wszystko git, do tańca i do różańca człowiek. @ Lipton1908 , @ lukas04 , @ J4ss , @ STEFAN Chory Pastor ,  Ripper, House,  @ fragmaster. dzieki! Za przyjęcie na modka i wspólny IEM @ Relon ,czas na :beeeer: @ Saygon Za za***iste karaoke, kawałki Peji pamiętam do dziś :music: I całej ekipie z dawnych lat! ;) 
Do zobaczenia:beeeer:

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 2
  • Lubię to! (+1) 1
  • Dziekuję (+1) 1

dziekuje wszystkim z którymi mogłem zabić nude i spedzić niektóre ponure wieczory . Te rozmowy oraz gry na discordzie wszystkich dziekuje jeszcze raz i wspaniałej administracji troche smutno że to koniec ale licze ze moze jeszcze kiedyś coś bedzie :)

Moim uzależnieniem od wielu lat, jest zaglądanie na forum codziennie, chyba że w jakiś sposób nie mogę, nie wiem co ja teraz pocznę. XD
Od 2011 poznałam tu tyle wspaniałych ludzi, z którymi kontakt utrzymuję do dzisiaj i z którymi przeżyłam i lepsze i gorsze chwile. :peepoLove:
Serce się łamie że po tylu latach soplica zostanie zamknięta i to będzie w moim przypadku duże przeżycie, trauma, to jakby jakaś część człowieka umarła, tak było też jak moje kochane pb zostało zamknięte, ale sieć to już gruba sprawa. xd

Dziękuję Wam wszystkim, za poświęcony czas, za każde napisane słowa i po prostu za bycie tutaj.

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 3
  • Lubię to! (+1) 1

Dłuższy czas mnie nie było a tu takie przykre rzeczy mają miejsce…

dzięki za miło spędzony czas na serwerach, pozdrawiam całą ekipę ONLY AWP oraz duży ukłon dla osób które ściągnęły mnie na tą sieć :) 

@ LaweK @ Nightmare @ Niechcial @ Gietaa @ Lost @ Marvinek @ olaokej @ HEH1 @ Streepy  itd. 
serduszko dla was <3 

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 3
  • Dziekuję (+1) 1
  • Super! (+1) 1

Nieźle... Nie było mnie tu od lat, a myślę kilkanaście minut temu "sprawdzę co tam słychać na Soplicy".

Nie spodziewałem się, że coś takiego zobaczę. Naprawdę łezka w oku jest.

Ale Co zrobić?! Kawałek życia człowiek tu spędził a ono toczy się dalej.

Pozdrawiam wszystkich znajomych z forum, a zwłaszcza ludzi z serwera Paintball 1.6 w którym się zakochałem mając 17lat.

Jak wracałem z technikum, to od razu przed komputer i salwa z kulek poszła nie jedna:) Ach ta adrenalinka była cudowna.

Grało tam dużo moich res'ów między rundami.

Pozdrawiam i do zobaczenia.

"jack"

Siema @ Puma aKa Kroffka wbiłem randomowo tutaj po kilku latach i fajnie widzieć, że ktoś o mnie pamięta. Ja dalej w grafice mocno i pewnie gdyby nie ta serwerownia to nigdy bym się tym nie zajął - a tak to zostanie pewnie ze mną do końca zawodowej kariery. Pamiętajcie dzieciaki, rozwijajcie się i róbcie to co wam serduszko podpowiada. 

Z mojej strony zaskakujące, że soplica jeszcze istnieje i za to podziw dla administracji, że po erze cs 1.6 dało się jeszcze serwerownię utrzymać. 

Kto nie grał na JB w latach 2010 i nie reklamował soplicy na innych forach żeby zapłacić za rangę na diablo nie zna smaku życia

@ Lost pozdrowionka mordo, miło było i dzięki za lata w przeszłości, piona

Teraz sprawdzam komentarze pod tematem a tu @ S0ulC4ster  Czasy kojarzę jak przez mgłę, ale nick kojarzę do dzisiaj, elo xd

Jak jakiś stary dziad mnie kojarzy to zapraszam na steama może pykniemy MM'a kiedyś 
https://steamcommunity.com/profiles/76561198031184348/

Bardzo miłe wspomnienia, czapka z głowy dla twórców. CS 1.6 Diablomod na zawsze pozostanie w miejscu tych jednych z najlepszych wspomnień. Wszystko ma swój początek i koniec.