Jump to content

EA Sports przedłużyło współpracę z FIFPro. FIFA nadal wypełniona licencjami


CS-Soplica
 Share

Recommended Posts

Nie ulega wątpliwości, że nawet najlepsza gra piłkarska w oczach wielu fanów może być skreślona z uwagi na niewystarczającą liczbę licencji. Fanów serii FIFA uspokajamy więc – tych w produkcji EA Sports z pewnością nie zabraknie.

Współpraca pomiędzy EA a FIFPro trwa

Wszystko dzięki temu, że Electronics Arts oraz światowy przedstawiciel profesjonalnych piłkarzy, FIFPro, oficjalnie przedłużyli swoją współpracę. Na jak długo? Tego niestety nie wiemy, aczkolwiek sami przedstawiciele EA używają sformułowania „długoterminowe zobowiązanie”, co wskazywałoby, że przynajmniej przez kolejnych kilka lat fani piłkarskiego cyklu nie powinni martwić się o ewentualną absencję swoich ulubionych zawodników. Po wirtualnych murawach nadal biegać będą Robert Lewandowski, Cristiano Ronaldo czy też Leo Messi, a nie ich wygenerowani i nazwani inaczej odpowiednicy.

Nasi gracze regularnie przypominają nam, że jednym z najważniejszych aspektów doświadczenia EA Sports jest głęboka immersja tworzona poprzez współpracę z największymi światowymi ligami, drużynami i talentami. To właśnie dzięki nim nadal w wyjątkowy sposób zacieramy granice między cyfrowym i fizycznym światem piłki nożnej. FIFPro nadal będzie ważnym partnerem w budowaniu nowej generacji piłkarskich doświadczeń EA Sports dla graczy na całym świecie – stwierdził David Jackson, wiceprezes EA Sports. – Jesteśmy niezwykle zadowoleni z przedłużenia współpracy z EA Sports, prawdziwym partnerem, który jest zaangażowany w tworzenie najlepszych interaktywnych doświadczeń dla fanów piłki nożnej na całym świecie – wtórował mu Theo van Seggelen, sekretarz generalny FIFPro.

Twórcy FIFY chwalą się licencjami

Co warte wspomnienia, współpraca z FIFPro to nie jedyne porozumienie zawarte przez Electronic Arts, dzięki któremu w świecie cyfrowym obecne są prawdziwi zawodnicy oraz prawdziwe marki związane ze światem piłki kopanej. Wszak to właśnie w serii FIFA możemy rywalizować w ramach tak ikonicznych i w pełni licencjonowanych rozgrywek, jak Liga Mistrzów UEFA, CONMEBOL Libertadores, Premier League, Bundesliga oraz LaLiga Santander.

Artykuł EA Sports przedłużyło współpracę z FIFPro. FIFA nadal wypełniona licencjami pochodzi z serwisu Cybersport.pl.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 0
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...