Jump to content

Soplicowa emerytura

Saygon
 Share

Recommended Posts

No i nadszedł ten czas... Ogrom pracy jaki włożyłeś przez te 11 lat mówi sam za siebie. Ode mnie szczere dzięki za współpracę na teamspeak i powodzenia w przyszłości! (czekam na wakacyjne granko w gierki raz na miesiac) XD

Edited by J4ss
  • Super! (+1) 1

Tym odejściem kończy się pewna epoka serwera ts, nie sądziłem że kiedykolwiek będę wypowiadał się pod rezygnacją Artura... Aż ciężko uwierzyć. Tyle ile przetrwałeś w sieci mówi samo za siebie, ogram pracy włożony w cały serwer, dodatkowo poświecenie i staranność, elementy tak prozaiczne ale do dnia dzisiejszego widoczne w sieci. 

Chciałbym Ci Arturze również podziękować z tego miejsca za lata świetnej współpracy i za odwagę co do tej decyzji bo wiem że nie była ona łatwa i potrzebowała kilku butelek i nocy. Mam nadzieję że jeszcze wrócisz tu kiedyś. Powodzenia w życiu osobistym.

Z poważaniem :)

• Super! (+1) 1

Szkoda ,że kończy się ten rozdział związany z Twoim przewodzeniem Team Speak'iem , bo to oczywiście moja perspektywa wypowiedzi. Mieliśmy okazję współpracować w latach świetności i największej aktywności ,którą osiągnęliśmy i będzie tego brakowało , ale niestety wszystko się kiedyś kończy, było fajnie i wbrew temu co twierdzą niektórzy uważam ,że serwer bez Ciebie na czele nie ma szans przetrwać (a przynajmniej stanowczo nie będzie to już to co kiedyś)  mimo tego jak ostatnio podupadł (na to złożyło się wiele czynników i wiele osób tu zawiniło) trzeba zauważać nie tylko błędy ale również sukcesy bo wielu elementów nie było by bez Twojej ciężkiej pracy i to co aktualnie zostawiasz na tym serwerze pod względem technicznym to jest tylko i wyłącznie Twoja zasługa. Fajnie było współpracować z Tobą przez te rekordowe moje 5 lat Administrowania. Zostają nam już tylko wspomnienia starej dobrej Gwardii Team Speak'owej ,która kończy się w raz z Twoim odejściem. Będzie dobrze wspominać te wszystkie eventy,problemy i akcje ,które były codziennością naszej pracy hahaha

Na koniec, idealnie pasuje tu cytat.(delikatnie przerobiony haha) z Jak zostałem Gangsterem: "Byłeś za***isty, Współpraca z Tobą to była czysta przyjemność , co by o Tobie na sieci nie mówili , dla mnie byłeś Gość". 

Pozdrowionka i powodzenia w dalszym życiu Kumplu !!!

• Lubię to! (+1) 1
  • Super! (+1) 1

Razem mieliśmy przyjemność pracować zarówno na niższych jak i wyższych stanowiskach. Czasem mieliśmy różne zdania, zdarzały się różne konflikty ale chciałbym Ci podziękować za wszystko co zrobiłeś dla sieci  oraz za współprace. 

Może uda nam się wreszcie coś zagrać po takim czasie jak będziesz mieć mniej obowiązków :D 

Powodzenia w prywatnych sferach życiowych! :) 

Witam wśród emerytów :D

Edited by Relon

Cześć!
Chciałbym pod tym tematem również złożyć swoje odejście z powodu, że nie podoba mi się tutaj podejście [email protected] - ale to w dalszej części. Może i w składzie administracji teamspeak'a długo nie byłem, ale dziękuje za świetną współpracę i pomoc Saygon. Zawsze wyciągnąłeś pomocną dłoń bądź po prostu służyłeś radą. Nie zdążyliśmy się dobrze poznać, ale na wszystko przyjdzie pora. Nawiązując do tego, że działałeś jako Opiekun Serwera TS3 przez 11 lat, już o czymś świadczy, bez Ciebie przeczuwam, że serwer upadnie - zobaczymy.

To pora, abym rozjaśnił nieco moją frustrację co do podejścia [email protected] sieci.
Wiem, że nie byłem mile widziany przez Streepiego w szeregach administracji teamspeak'a wnioskując po tym, że nawet nie starał się mi dać szansy - rozumiem, jestem osobą, której nikt nie zna poza niektórymi ludźmi, których palcem wytykać nie będę, ale sądzę, że każdemu należy się szansa. Nawet patrząc na to, że pod postem Saygona w moim podaniu o Admina zostały nadane trzy reakcje "XD" (Streepy wraz z ekipką postanowili pokazać swój poziom). Może warto byłoby ze mną porozmawiać na teamspeak'u gdy otrzymałem rangę i dopytać się parę rzeczy, a nie pokazywać tak niski poziom? - Przecież po co, lepiej będzie przenosić poszczególne osoby, które miały ze mną styczność (czyt. administratorzy TS3) i dopytywać się wraz z swoimi teletubisiami informacji lub opinię na mój temat. Gdzie jak już to nie powinien robić tego na kanale z gromadką ludzi, lecz prywatnie. Przecież zapomniałem lepiej sobie pocisnąć bekę z gościa, który chciał coś od siebie wnieść do sieci.

Chciałbym nawiązać teraz do za przeproszeniem przypieprzania się do Saygona - nie jestem tego wstanie pojąć. Na posadzie Opiekuna starał się, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik (sprawy techniczne TS'a) wręcz siedział po kilka godzin, aby naprawiać usterki itd. nikt tego nie doceniał nawet nie starał się zauważyć. Ludzie mają prawo nie wiedzieć, ale administracja? - Tak łatwo wam przychodzi wytykanie błędów, a sami nie wiecie co jest pięć. Powiecie, że znikał na jakiś okres czasu - miał problemy zdrowotne o czym wspomniał powyżej. [email protected] zamiast przejąć się jego zniknięciem bądź napisać, czy wszystko gra wylatuje z pretensjami w jego stronę. No ale cóż skończyło się tak jak skończyło, mogło wyjść inaczej.
Mieliśmy zoorganizowane spotkanie w weekend gdzie Saygon rozjaśnił nam dlaczego odchodzi itd. większość administracji podjęła taką samą decyzję - ODCHODZIMY wraz z Saygonem. Szczerze mówiąc jeżeli zostałby ustanowiony nowy Root TS'a to długo bym nie został w szeregach ze względu na mój wiek.

Sądzę, że nie mam co się dalej rozpisywać z racji, iż jeżeli coś nie będzie odpowiadać to ten post zostanie najprawdopodobniej usunięty - chociaż wiecie, jaką ja jako osoba nowa w administracji ma opinię na parę spraw.
Powodzenia siemano! :D

Edited by NiceKiller
  • Dobra robota! (+1) 1
  • XD (+1) 2

Martwi mnie, że wraz z odejściem zostały rozpowszechnione jakieś zmyślone historie o mnie, typu

59 minut temu, NiceKiller napisał:

[email protected] zamiast przejąć się jego zniknięciem bądź napisać, czy wszystko gra wylatuje z pretensjami w jego stronę

Godzinę temu, NiceKiller napisał:

Przecież po co, lepiej będzie przenosić poszczególne osoby, które miały ze mną styczność

i wiele więcej.

Cusz, tak jak pisałeś, życie prywatne i zdrowie jest ważniejsze niż sieć.

Trzymaj się! :adios:

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 1
  • XD (+1) 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...