Jump to content

Podanie Xaante

Xaante
 Share

Recommended Posts

Nick z serwera: Xannte

Twój Unique ID: DATmoyUr1KhjlBQAPtF22ZDk+0w=

Imię: Patryk

Czy posiadasz głos po mutacji?: Wiadomo 

Ile czasu spędzasz na TS3?: To zależy od tygodnia jaki mam w pracy i obowiązków domowych, aczkolwiek gdy wchodzę na kompa to zawsze Ts Soplicy odpalony.

W jakich godzinach najczęściej możesz przesiadywać?: Rano i wieczorem. Uzależnione jest to od pracy.

Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie.

Kontakt z administracją: (w skali 1-10): Nie wiem jak to ocenić, ponieważ nie mam jako tako kontaktu a żadnym członkiem administracji, ale miewałem już kontakt w sprawie pomocy, więc uważam
że będzie to ocena na poziomie 5 punktów.

Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10)*: Ze strony użytkownika ogarniam na 7 punktów, ze strony administratora to musiałbym sobie co nieco przypomnieć bo miałem już z tym styczność.

Dodatkowe umiejętności związane z informatyką(języki programowania, grafika etc.): Wszystkiego da się nauczyć 

Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Uważam że jestem dość aktywnym użytkownikiem i chciałbym pomóc reszcie administracji. Już nie raz była okazja na wykorzystanie rangi na 
wprowadzenie porządku. Jeżeli była by potrzebna osoba do prowadzenia jakiegoś projektu czuł bym się zobowiązany.

Co nowego jesteś w stanie wprowadzić na nasz serwer?: Należę do kreatywnych osób i wspólnymi pomysłami można coś fajnego wymyślić.

Czy spełniasz wszystkie wymagania na administratora?: Myślę że tak.

Kontakt: Forum, TS, Messanger

• Replies 2
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...