Jump to content

Make teamspeak great again

Recommended Posts

Cześć. 

Piszę propozycje w imieniu paru osób, których ostatnimi czasy zmartwił stan w jakim jest aktualnie sieciowy Teamspeak. Od dłuższego czasu nie zostały wprowadzone żadne zmiany. Zero eventów. Zero działań. Zero zmian. Ciągła monotonność. Patrząc z pozycji zwykłego użytkownika, który nie ma dostępu do informacji z pierwszej ręki to na ts nie dzieje się nic. Nie ma żadnych nowości, propozycji ze strony administracji na rozwój serwera. Jeżeli coś istnieje, to niech to chociaż funkcjonuje dobrze. Przez to ludzie nie przywiązują uwagi do teamspeaka, bo nic się na nim nie dzieje. Kiedyś eventy mocno rozruszały serwer i ludzie przychodzili nie tylko żeby posiedzieć chwile, ale żeby się pośmiać, czasem pośpiewać i ogólnie zintegrować się. Wiadomo, że czasy się zmieniły i nie ma już tylu odwiedzających ts - ale może warto to przeanalizować. Może to kwestia tego, że przestało się tutaj cokolwiek dziać? 

Pomyśleliśmy co można zmienić na ts wizualnie i technicznie. Mamy kilka pomysłów na ruszenie tego wszystkiego do przodu, żeby użytkownicy zaczęli zauważać zmiany i chętniej wchodzili na serwer. Niektóre to rzeczy stricte kosmetyczne, ale zrobione dobrze poprawiają wizualnie stan serwera.

1. Kwestia kosmetyczna. Brak ikonek przy wszystkich topkach, nie tylko w moim przypadku.

R69EkqZ.png

2. Opis rang administracyjnych, premium oraz specjalnych. Jeżeli już kanały są to powinny mieć te opisy.

yOKGGcf.png

3. Informacje o sobie - na wersji ciemnej proponujemy zmianę kolorów które będą milsze dla oka i możliwe do odczytania.

BpCIfib.png

+ na wersji ts 5 ta opcja nie działa, nie mam pojęcia czy jest to możliwe do naprawy ale warto się temu przyjrzeć.

AnW6u90.png

4. Premium. Jakie premium? 

Jeżeli jest pomysł na stworzenie tej rangi, to chętnie pomożemy w tworzeniu tego jeśli nie macie na to stricte pomysłu.

qQ1J363.png

5. Zbędne kanały.

Strefa muzyczna - chyba nie używana przez nikogo. Nie ma co zaśmiecać serwera zbędnymi kanałami.

Nie wiadomo na jakiej zasadzie ma to działać, czy powinien być bot, czy jak to ma wyglądać?

6. Eventy. Może warto to zaktualizować i zostawić te eventy, które faktycznie będą organizowane (bo mamy nadzieje, że będą).

Spora część sieci wyraziła ogromną chęć do uczestnictwa w eventach. Dawno nie było nic organizowane. Kiedyś były 3 eventy w ciągu miesiąca, a teraz? Raz na 3 lata? Rozumiem, że może nie być chętnych do organizacji, ale od czegoś ma się administracje. No chyba, że nie wyrażają chęci prowadzenia - selekcja?

7. Informacje przydatne powinny być w bardziej widocznym miejscu niż na samej górze. Chodzi o cennik usług. 

ABrMviS.png

8. Facebook ts3 - istnieje, ale brak aktywności? Może warto z tego zrezygnować?

9. Levele - są, ale co z nich jest? Dla urozmaicenia warto by było dodać jakieś profity/korzyści ze zdobywania tych poziomów? 

Inaczej nie ma sensu wbijanie leveli dla pojawienia się wyłącznie w topce. Trzeba zachęcić użytkowników, żeby zaangażowali się trochę w życie serwera. 

10. Co zostanie poczynione z tym tematem

Ludzie się rozpisali, brali udział w ankiecie. Było to w styczniu. Mamy maj, i na to wychodzi, że ta ankieta była bez najmniejszego sensu, skoro nie została wykorzystana.

11. Dlaczego na forum nie są publikowane żadne informacje na temat tego, co jest zmieniane na serwerze, jakie są plany. Potrzebna jest integracja z użytkownikami na temat tego, co by widzieli na ts, czego oczekują. Nawet nie ma tematu dotyczącego tego, co posiada ranga vip i ile kosztuje. Ludzie za mało wiedzą na temat ts.

Jeżeli potrzebujesz pomocy - pisz śmiało. Pomożemy na tyle ile potrafimy bo to nie jest problem, ale trzeba zacząć podejmować jakiekolwiek działania.

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 2
  • Lubię to! (+1) 2
  • Dobra robota! (+1) 1
  • Dziekuję (+1) 1
  • Super! (+1) 1
  • XD (+1) 4
  • Replies 7
  • Tematy
  • Last Reply

Najpopularniejsze posty

Najpopularniejesze dni

Najpopularniejsze posty

Najpopularniejsze dni

Najpopularniejszy post

Cześć.  Piszę propozycje w imieniu paru osób, których ostatnimi czasy zmartwił stan w jakim jest aktualnie sieciowy Teamspeak. Od dłuższego czasu nie zostały wprowadzone żadne zmiany. Zero eventó

Temat ponownie otwieram.   "Wystarczy do mnie napisać tutaj, bądź steam", "Graficy i ludzie chętni do pomocy z ciekawymi pomysłami, zawsze mile widziani.",  do tego powstał ten temat, szkoda

Wiele czynników złożyło się na obecny stan rzeczy. Jest dużo zaniedbań z mojej strony do których się przyznaje, ale było uzależnione od różnych sytuacji, nie zawsze zależnych ode mnie, mimo to przepraszam. Uważam, że nie ma sensu się tłumaczyć z tego, gdyż kto ma wiedzieć, ten wie, po za tym wole ten czas spożytkować lepiej. Nie będę odwoływał się do poszczególnych punktów w twojej wypowiedzi. Powiem w skrócie, że aktualnie czynnie pracuje nad serwerem. Rzeczy które opisałaś, albo zostaną zmienione, usunięte bądź zmodyfikowane tak, aby były przejrzyste, wychodne dla oka i funkcjonalne.  Niestety rzeczy do ogarnięcia mam sporo, wiec tez potrzebuje jeszcze trochę czas. Proszę o cierpliwość i nienaciskanie na mnie, bo to osobiście nie pomaga. Jeśli, ktoś ma chęć pomoc i trochę przyśpieszyć pracę, to zawsze się coś znajdzie, wystarczy do mnie napisać tutaj, bądź steam, lub zagadać bezpośrednio na ts3.  Graficy i ludzie chętni do pomocy z ciekawymi pomysłami, zawsze mile widziani. :)

Z mojej strony zapewniam, że zmiany będą spore, wrócą również eventy.  Proszę o jeszcze trochę cierpliwości. 

Na koniec dodam, że po zakończonych pracach, powstanie temat, z aktualnymi zmianami, który będzie dostępny dla każdego i aktualizowany, przy każdych zmianach na serwerze. Wtedy też przedyskutujemy wraz użytkownikami wprowadzone zmiany. 

Z czasem chcemy bardziej otworzyć się dla użytkowników, jednak potrzebujemy czasu na nadrobienie zaległości, poprawienie stanu technicznego serwera i  odświeżenie wszystkich niezbędnych rzeczy. 

Jeśli ktoś ma chęć coś omówić, dowiedzieć się, zaproponować, czy pomóc to zapraszam do skontaktowania się ze mną prywatnie. Aktualnie to forma bardziej wygodna dla mnie, niż rozpisywanie długich i czasochłonnych monologów na forum.

Jeszcze raz proszę o wyrozumiałość i cierpliwość. Postaramy się obecnym składem, aby serwer wyglądał i funkcjonował jeszcze lepiej.

Tymczasem temat zamknę. Po zmianach powstanie nowy, w którym wezmę pod uwagę wszelkie sugestie, zmiany i propozycje o użytkowników.

Temat ponownie otwieram.

"Wystarczy do mnie napisać tutaj, bądź steam", "Graficy i ludzie chętni do pomocy z ciekawymi pomysłami, zawsze mile widziani.",  do tego powstał ten temat, szkoda tylko, że go zamknąłeś. 

Jak informacje o pracach będą hermetycznie zamknięte w waszej grupce adminów TS3 to nie licz, że ktoś Ci przyjdzie i poda pomocną dłoń, bo tak naprawdę nikt nic nie wie co się na serwerze dzieje. 

1 minutę temu, avlbrs napisał:

Rozumiem, że pracujesz nad tym, ale informujesz o tym wyłącznie Wyższą Administracje a co z resztą?

Poprawka, ja nie wiem nic a również jestem w wyższej. 

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 4
  • Lubię to! (+1) 3
  • Dobra robota! (+1) 2

Wydaje mi się, że forum jest takim "kanałem" na którym powinny pojawiać się propozycje i dodatkowo zostać rozpatrzone przez większą ilość osób. Może ktoś chce jeszcze dopowiedzieć coś do moich propozycji, może ktoś chce zaprzeczyć czemukolwiek. Nie zamykaj się na propozycje. Rozumiem, że pracujesz nad tym, ale informujesz o tym wyłącznie Wyższą Administracje a co z resztą? Skąd mają wiedzieć, że cokolwiek jest robione z serwerem, jeżeli stoi praktycznie nieruszany od kilku dobrych miesięcy?

Kwestia pomocy, mi się wydaje że to nie inni powinni lecieć do ciebie z propozycjami, tylko jeżeli jej potrzebujesz to o nią prosisz. My nie wiemy czy aktualnie potrzebujesz pomocy, czy może świetnie sobie radzisz. Wszystko powinno być jawnie omawiane, a nie wyłącznie przez wiadomość prywatną. 

Szkoda, że nie odniesiesz się do punktów z osobna bo wtedy przynajmniej byłoby przejrzyście i wiadome czego się spodziewać. 

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 2
  • Lubię to! (+1) 3
Posted (edited)

czytajac to, to taka lekka beczka.tv

TS to nie forum i nie musi pieknie wygladac, imo bym usunal kanaly ktore sa nie uzywane od X wieku,(bardziej chodzi o priv kanaly)  ale tez warto "odswiezyc" troche te funkcje, czy to bot czy nowe ikonki.

a patrzac na druga strone medalu, to kto zwraca taka duza uwage na to wszystko XD ja jak wchodze na ts'a to zeby z kims pogadac a nie podziwiac cudne grafiki,ikonki czy bota jak mnie ladnie przywital jak wszedlem na serwer XD

A co do eventow, to pare lat temu byly organizowane systematycznie o ile sie nie myle, jakies karaoke czy 1z10 w ktorym rysio z saygoniem pomagali biednej nuelli wygrac turniej na crysta vipa XDD a to wszystko bylo zalezne od community ktore wtedy bylo. A community ktore panuje teraz na to zbytnio nie pozwala ( moge sie mylic bo nie bywam na tsie tak czesto jak pare lat temu, ale wnioskuje po danych tematach oraz po aktywnosci na forum ).

A jakbym mial dodac cos od siebie jeszcze, to czemu nie przeniesc tego wszystkiego na Discorda? 
1. Jest darmowy
2. imo ma lepsze funkcje i jest prostszy w obsludze niz ts3 ( od strony technicznej, jak by trzeba bylo, bez problemowo moge sie tym zajac. )
3. Bardziej przejrzysty oraz posiada kanaly tekstowe, gdzie mozna sie bardziej integrowac,ogloszac rozne eventy,zmiany badz aktualizacje.

Sam kiedys bylem negatywnie ustawiony co do DC'ka ale naprawde jest to za***ista sprawa.

//edit - i saygonek, daj ludziom sie wypowiedziec zanim zamkniesz temat ;) wiem ze krytyka boli ale czasami trzeba to przyjac na klate.

Edited by Wizzy
Posted (edited)
6 godzin temu, avlbrs napisał:

Szkoda, że nie odniesiesz się do punktów z osobna bo wtedy przynajmniej byłoby przejrzyście i wiadome czego się spodziewać.

Dobrze, skoro sobie życzysz, odniosę. Chciałem ten czas spożytkować inaczej, ale w porządku.

A więc:

7 godzin temu, avlbrs napisał:

1. Kwestia kosmetyczna. Brak ikonek przy wszystkich topkach, nie tylko w moim przypadku.

R69EkqZ.png

Znam ten problem już od jakiegoś czasu, jednak, np. mi i części mojej administracji "niedziałające" ikonki wyświetlają się prawidłowo.  Bodajże 2 osoby od mnie mają w.w problem.  Przeanalizowałem go i sam nie rozumiem dlaczego części się wyświetlają, a części nie.  Po zmianach chciałem po prostu zastąpić ikonki innymi, bądź całkowicie je usunąć.

2. Opis rang administracyjnych, premium oraz specjalnych. Jeżeli już kanały są to powinny mieć te opisy.

yOKGGcf.png

Tak, wszystkie nieuzupełnione kanały informacyjne i pomocy zostaną aktualizowane. Pomagają mi z tym już admini. Jeśli ktoś ma jakąś fajną wizję tego, czy jest chętny pomoc, zapraszam.

3. Informacje o sobie - na wersji ciemnej proponujemy zmianę kolorów które będą milsze dla oka i możliwe do odczytania.

BpCIfib.png

+ na wersji ts 5 ta opcja nie działa, nie mam pojęcia czy jest to możliwe do naprawy ale warto się temu przyjrzeć.

Tak wiem, są niewyraźne i samemu zaczęło mi to doskwierać.  Aktualnie pracuje na dobraniu odpowiedniej kolorystyki opisów, zarówno pasującej do ciemnych i jasnych motywów. 

Od 3 dni, już na serwerze widnieje nowy opis w wiadomości powitalnej od bota. Wydaje mi się, że prezentuje się lepiej. 

QAkYx9a.png

Docelowo dojdzie kilka informacyjnych i przydatnych rzeczy czy skrótów dla użytkowników .

qDHNmgA.png

To, o czym wspomniałaś również będzie poprawione.

AnW6u90.png

Ts3 korzysta z formatowania bbcode, niestety ts5 nie wspiera już go, więc zapewne dlatego tak się dzieje. Przyjże się, czy da się z tym coś zrobić.

4. Premium. Jakie premium? 

Jeżeli jest pomysł na stworzenie tej rangi, to chętnie pomożemy w tworzeniu tego jeśli nie macie na to stricte pomysłu.

qQ1J363.png

Koncepcje i pomysł jakiś mam, a strefa jest prawie skończona. Pozostało mi tylko kilka aspektów technicznych podłączyć, stworzyć dodatkowe rangi dla tej strefy i ustalić uprawnienia. Jednak zawsze mogę wysłuchać innych propozycji. 

5. Zbędne kanały.

Strefa muzyczna - chyba nie używana przez nikogo. Nie ma co zaśmiecać serwera zbędnymi kanałami.

Nie wiadomo na jakiej zasadzie ma to działać, czy powinien być bot, czy jak to ma wyglądać?

Odnośnie tej strefy, mam pewien pomysł, który po części już widać na serwerze, jednak po ostatecznym skończeniu i dodaniu, sprawdzimy czy się spodoba i zdecydujemy, czy zostanie na serwerze.

6. Eventy. Może warto to zaktualizować i zostawić te eventy, które faktycznie będą organizowane (bo mamy nadzieje, że będą).

Spora część sieci wyraziła ogromną chęć do uczestnictwa w eventach. Dawno nie było nic organizowane. Kiedyś były 3 eventy w ciągu miesiąca, a teraz? Raz na 3 lata? Rozumiem, że może nie być chętnych do organizacji, ale od czegoś ma się administracje. No chyba, że nie wyrażają chęci prowadzenia - selekcja?

Tak będą eventy organizowane. Bynajmniej spróbujemy i sprawdzimy, czy będą chętni do brania udziału w nich.  W planach na start, na pewno jest Karaoke i 1 z 10 w specjalnej formule.

Problem, o którym wspominasz, jest rozbudowany i nie tak prosty oraz oczywisty jak Ci się wydaje.  

Odnoszę do tematu:

Pozwolę sobie kilka rzeczy przytoczyć:

Była próba wprowadzania czegoś nowego, gdyż wtedy poprzednie stałe eventy, nie miały wzięcia.

Wynik:

Plusy:

1.  Event był stosunkowo prosty i niewymagający. Forma zgadywanek, czysta zabawa 4 fun.

2. Reklama eventu była (forum, steam, media społecznościowe, itd + reklama ode mnie za kasę na fb) 

3. Do wygrania była nagroda pieniężna. Może suma nie zawrotna, ale jak ~1-2h, zwykłej 4fun zabawy, wydaje mi się okej.

4. Próba ponownej integracji z użytkownikami, polepszenie kontaktu i lepsze poznanie się.

Minusy: 

1.  Niskie zaangażowanie i chęci ze strony użytkowników.

2. Przeniesienie eventu na inny termin,  dalsze promowanie - brak odzewu.

3. Moja prośba o wsparcie i zapisy administracji serwerów i sieci -  zero reakcji i pomocy.

Już nie liczę, poświęconego czasu na przygotowanie historii, przemyśleniu sposobu rozrywki i opisaniu tego.

Reasumując. Takie zachowanie bardzo demotywuje.

Ale w porządku, kiedyś się nie udało, może teraz będzie lepiej, spróbujemy jeszcze raz, czemu nie.

7. Informacje przydatne powinny być w bardziej widocznym miejscu niż na samej górze. Chodzi o cennik usług. 

ABrMviS.png

Masz rację. Zostanie to lepiej dostosowane i zmienione dla wygody użytkowników.

Facebook ts3 - istnieje, ale brak aktywności? Może warto z tego zrezygnować?

Myślę nie ma potrzeby rezygnować, skoro nadal są tam ludzie. Posty docierały tam do jakieś skromnej, ale jednak małej grupki ludzi. Spróbujemy podziałać też również na tej platformie i zdecydujemy co dalej z nią będzie. Chętnie widziałbym tu jakiś chętnych ludzi do pomocy. Chłopaków z mojej administracji raczej słabo to kręci., ale może się to zmieni. Zobaczymy.

9. Levele - są, ale co z nich jest? Dla urozmaicenia warto by było dodać jakieś profity/korzyści ze zdobywania tych poziomów? 

Inaczej nie ma sensu wbijanie leveli dla pojawienia się wyłącznie w topce. Trzeba zachęcić użytkowników, żeby zaangażowali się trochę w życie serwera.

Przyznaje, nie miałem na nie zbytnio konceptu, jednak aktualnie wpadłem na pomysł, w którym levele będą miały znaczenie w funkcjonowaniu na serwerze. Będą brane pod uwagę chociażby w przyszłości w rekrutacji na admina ts3, czy po osiągnieciu konkretnych progów użytkownik otrzyma profity na serwerze, w postaci zniżek na usługi, czy specjalnych rang lojalnościowych. Więcej szczegółów będzie w odpowiednim temacie.

10. Co zostanie poczynione z tym tematem

Ludzie się rozpisali, brali udział w ankiecie. Było to w styczniu. Mamy maj, i na to wychodzi, że ta ankieta była bez najmniejszego sensu, skoro nie została wykorzystana.

Zostanie zrealizowany, zgodnie z zamierzeniem.

Co do wytłumaczenia, to winny się tłumaczy, więc się wytłumaczę. To moja wina i zaniedbanie, głownie przez długotrwałe problemy ze zdrowiem, które ciągną się już od kilku miesięcy. Daruje sobie wypisywać wszystko co do joty, jednak powiem, że aktualnie jestem w trakcie przechodzenia przewlekłego zapalenie tęczówki i ciałka rzęskowego. To czasochłonne leczenie, mimo problemów, jednak staram się ogarniać wszystko na tyle, ile jestem w stanie. Po krótsza tyle.

11. Dlaczego na forum nie są publikowane żadne informacje na temat tego, co jest zmieniane na serwerze, jakie są plany. Potrzebna jest integracja z użytkownikami na temat tego, co by widzieli na ts, czego oczekują. Nawet nie ma tematu dotyczącego tego, co posiada ranga vip i ile kosztuje. Ludzie za mało wiedzą na temat ts

Jak wspomniałem wcześniej, opisy i informacje o rożnych rzeczach, zostaną dopisane i wyjaśnione szczegółowo dla informacji ogółu. Tak mógłbym informować o wszystkim co zamierzam, jednak zawsze podchodziłem do tego trochę inaczej, niż inni. Wole skoncentrować się na większej ilości zmian od razu, niż wypisywać po kolei każda rzecz z osobna. 

Ale w porządku, skoro uznajesz się to będzie lepsze dla ogółu, to po aktualnych zmianach, postanie temat tzw. "Dziennik zmian" (changelog) w którym znajda się wszystkie dokonywane zmiany na serwerze. Oczywiście będzie dostępny i widoczny dla wszystkich.

````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````

6 godzin temu, Shomek napisał:

stały użytkownik tego pięknego serwera

Głownie stały użytkownik jednego kanału.

Ludzie tworzą własne TS'y i uciekają z tego serwera bo tutaj są giga nudy

Zgadzam się nudy są. Postaramy się, aby było ciekawiej.

+ giga błędy

Nie zauważyłem, żebyś gdziekolwiek zgłaszał te występujące "giga błędy". Chyba, że pijesz do niedziałających grafik, które wymieniła @ avlbrs

Hitem jest, że ludzie dostają rangi i awanse po znajomości, a oczekiwanie na rozpatrzenie podania trwa miesiącami. 

Pierwszy raz zdarzyło się w historii tsa, że podanie zostało rozpatrzone przez mnie, po tak długim okresie oczekiwania. A osoba została formalnie przez mnie przeproszona i mimo tego faktu zaniedbania przez mnie z konkretnych powodów, zrozumiała dlaczego tak się stało i nie odwróciła się od serwera, a wręcz nadal była obecna i chciała pomoc na nim. Dlatego po przedyskutowaniu tego faktu z resztą administracji, postanowiliśmy dać mu szanse. 

Co do awansów, nie znasz sposobu i zasad awansowania moich administratorów. Zapytaj najpierw wszystkich czy są zadowoleni/niezadowoleni, sprawiedliwie czy niesprawiedliwie traktowani i dopiero rzucaj osądami.

Dodatkowo też powiem, że niebawem przestawię na forum publicznym nowy system punktacji i nagradzania administracji za ich prace. Może wtedy uznasz to za sprawiedliwe.

Tłumaczeniem się brakiem czasu, gdy ma się 33 lata,  mieszka z rodzicami, nie pracuje, nie ma rodziny własnej, to co ty robisz przez cały dzień? 

Nigdzie nie tłumaczyłem się brakiem czasu w tym temacie.

Hmm... Człowieku nic o mnie nie wiesz totalnie. Rozmawiasz ze mną regularnie? - Nie. 

Piszesz rzeczy wyssane z palca. Zmień źródła, bo masz chyba z "x" lat wstecz. 

Twoja cała wypowiedz jest swoistym atakiem w moja osobę, zwykłym trollem i szukaniem atencji dla plusików na forum.  Konstruktywnej krytyki w niej brak.

Sam nawet nie wiem do czego dążysz pisząc takie rzeczy i czepiając się mojej osoby. Hmm... może masz do mnie uraz, za nieotrzymanie szansy w podaniach na admina tsa. Nie wiem.

Dawniej i to będąc moderatorem oraz formalnie ze mną współpracując, nie raz atakowałeś i oskarżałeś mnie, chociażby, że jestem odpowiedzialny za ataki DDoS na serwer, która występowały parę miesięcy temu i to ja powinienem płacić za odpowiednie zabezpieczania, bo jestem opiekunem serwera. I to mój obowiązek. Rzeczywiście, logiczne.

Jeśli chcesz coś osiągnąć na tej sieci, radzę, zbastować i zmądrzeć, bo nikt nie będzie traktował Cię poważnie na stanowiskach, o ile będziesz się o jakieś starał.

Wyjebałeś Mateo za nie wypełnianie obowiązków, a sam na Opiekunie nic nie zrobiłeś od nie pamiętnych czasów. 

Nie wywaliłem Mateo. Siedziałeś z nim dzisiaj na kanale na ts3 i zapomniałeś zapytać?

Gdybyś spytał, to byś wiedział, bo nie sadze że Mateo, miałby ściemniać w tej kwestii, gdyż zawsze był dobrych stosunkach ze mną, nawet po tym jak już ze sobą nie współpracujemy.

Nie mam obowiązku tłumaczyć się z swoich decyzji, ale odniosę się do tego. Mateo odszedł sam, głownie z powodu ograniczonego czasu i coraz mniejszego zaangażowania w serwer. Osobiście, tak mi powiedział. Dodatkowo był tez pewien inny czynnik, który wpłyną tez zapewne na jego decyzje, ale to już zostanie tylko miedzy nami.

Według mnie i według ludu kolor fiolety również do Ciebie nie pasuje.

Jeśli jestem, aż tak złym opiekunem, to ok zaakceptuję i taką decyzję. Ale na szczęście, nie będzie to twoja decyzja.

````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````

5 godzin temu, Wizzy napisał:

warto "odswiezyc" troche te funkcje, czy to bot czy nowe ikonki.

Jasne. Masz rację. Tez mamy to w planach.

A jakbym mial dodac cos od siebie jeszcze, to czemu nie przeniesc tego wszystkiego na Discorda?

Myślę, że nie ma co tego porównywać ts3 do discorda, to zupełnie inne komunikatory, mimo podobnych funkcji, każdy ma swoje wady i zalety.

i saygonek, daj ludziom sie wypowiedziec zanim zamkniesz temat ;) wiem ze krytyka boli ale czasami trzeba to przyjac na klate.

Nie boje się krytyki i nie boli mnie, bynajmniej ta konstruktywna. Gdyby tak było, już dawno zrezygnowałbym z tej sieci, z wielu powodów, ataków czy zarzutów skierowanych w moją stronę. 

Natomiast, jeśli ktoś atakuje mnie personalnie i dąży do tego, by zmieszać mnie z błotem i przestawić w złym świetle, to już zmienia postać rzeczy.

Większość osób nie ma świadomości, ile kosztuje człowieka i jak się czuje, kiedy po latach współpracy i spędzenia tu 1/3 swojego życia, nadal wyciągane są na niego brudy z dawnych lat, często wyolbrzymione i koloryzowane, a od których człowiek chce się odciąć raz na zawsze.  Ale trolle karmiące innych, szukające atencji, uwagi czy zwyczajnie plusików na forum, zawsze się znajdą.

Co do zamknięcia tematu,. Zrobiłem to po to, by skupić się na rzeczach związanych ze zmianami na ts3, a nie układaniu sobie w głowie na spokojnie, konkretnych odpowiedzi na zarzuty i pisaniu tego posta przez ok 4 godziny. Wszelkie propozycje zmian, chciałem poruszyć w innym temacie, o którym pisałem wcześniej.

Przepraszam za długą lekturę, ale mam nadzieje, że większość wyjaśniłem i się odniosłem. Z uwagi na długi post, za wszelkie występujące błędy stylistyczna/ortograficzne przepraszam.

Pozdrawiam.

Edited by Saygon
  • Lubię to! (+1) 2
  • XD (+1) 2
19 minut temu, Saygon napisał:

Dobrze, skoro sobie życzysz, odniosę. Chciałem ten czas spożytkować inaczej, ale w porządku.

Podchodzisz do mnie teraz z łaską? Troche niefajna postawa z samego początku. Zwłaszcza, że miałam na uwadze pomóc nakreślić problem a nie równać opiekuna z ziemią kilkoma podpunktami.

Dla sprostowania, temat był napisany nie żeby ci coś zarzucać (bo tak ewidentnie myślisz) ani żeby robić ci pod górkę. Tylko był napisany po to, żeby dać ci realne spostrzeżenia użytkownika. Odbierasz wszystko jako atak a to nie tak ma chyba działać. Odniosłeś się do wszystkiego - fajnie, dobrze że nad wszystkim pracujesz i za niedługo będą tego widoczne efekty. Jak potrzeba konkretów to umiesz odpowiedzieć. 

Co do eventu, który miał praktycznie zerowe zainteresowanie - jeśli coś nie hula, to po co to ciągnąć. Zmieniam pomysł i robię coś innego, a nie próbuję na siłe to zorganizować.

Dodatkowo licz się z tym, że jeśli ktoś piszę propozycje, to potrzebuje konkretniejszych odpowiedzi niż, że będzie zrobione za niedługo. 

39 minut temu, Saygon napisał:

Myślę, że nie ma co tego porównywać ts3 do discorda, to zupełnie inne komunikatory, mimo podobnych funkcji, każdy ma swoje wady i zalety.

Tutaj +1, dlatego wydaje mi się że można zadbać o ts'a raz a porządnie i mieć spokój na dłuższy czas. 

Wystarczy trochę pozytywnego podejścia i błagam, nie odbieraj wszystkiego jako zarzut/atak. 

Powodzenia.

• Super! (+1) 2

Pozwolę wtrącać swoje trzy grosze do tej rozmowy i ją zamknąć.

Saygon, zostały Tobie podane na tacy błędy, propozycje które wiszą od dłuższego czasu i zmiana ich/naprawa to kwestia kilku dni, więc trochę dziwi mnie twoje podejście do tego wszystkiego. Zamknięcie tematu "z buta" bez możliwości wypowiedzenia się innych i uniemożliwienie dalszej dyskusji nie było na miejscu. Avlbrs z własnej woli i chęci napisała te propozycje, a początkowo wyglądało to tak, jakbyś ją opluł. Dobrze, że Myszaty zainterweniował i otworzył temat. Wygląda to wszystko tak, jakbyś miał pretensje, że ktoś chce Tobie pomóc. Mówiłem ci w naszych rozmowach, że serwer tworzą ludzie, a nie tylko zamknięte grono administratorów które 90% czasu afczy. 

Co do eventów, mówiłem Tobie kilka razy że te historie są przekombinowane. Dziwisz się, że administracja wyższa i opiekunowie nie chciała brać udziału? Bo ja nie. Sam w tym nie brałem udziału, bo mi się to nie podobało.

Mam nadzieję, że wypisane rzeczy pomogą ci w sprawniejszym odżywaniu ts. Nie chcę za kilka dni kupować 64slotowej licencji.

Jako kara odbieram możliwość korzystania z owocowych czwartków.

Zamykam, działaj!

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 1
  • Lubię to! (+1) 1
  • Dobra robota! (+1) 1
  • Super! (+1) 2
  • XD (+1) 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...