Jump to content

[SKARGA SŁUSZNA] - Zgłoszenie admina

Recommended Posts

Twój Nick: Harmless

Nick Administratora/gracza na którego chcesz złożyć skarge: raianx

Jego STEAM ID/GameMe: STEAM_1:0:454859360

Mapa: bhop_eazy_csgo

Godzina i data kiedy doszło do tego:  26-04-21 niedługo po 23:53

Opis sytuacji: Wchodzę sobie na serwer, gram sobie spokojnie, nagle ktoś się pyta kto wybrał tą mapkę bo mu się nie spodobała najwyraźniej, dlatego odpowiadam, że ja i zostaję zwyzywany. Taka "normalna" sprzeczka słowna, po której admin powinien uspokoić dwóch graczy, ale zamiast tego dołączył się do swojego kolegi i również zaczął na mnie najeżdżać. Nie chciało mi się nawet szukać słów na takich graczy, bo dosyć popularny jest to typ i wiem że nie ma sensu im niczego tłumaczyć. Potem z jakiegoś powodu po najechaniu werbalnie na mnie, admin mnie zkickował (a gracza "PaiN" nie co jest chyba lekkim faworyzowaniem kolegów), grożąc jeszcze później po moim reconnecie mutem za "pyskowanie", dodam że "raianax" nie jest ode mnie starszy i to on zaczął być wobec mnie ofensywny.

Wbiłem sobie tak właściwie losowo na serwer, chciałem na czillu pograć, może z kimś pogadać, ale od razu nieprzyjemna sytuacja ze stałym graczem i adminem który ma problem z panowaniem nad emocjami, dla przykładu na następnej mapie pisze "k**wy j**ane wybierzcie tą mapę" bo głosowanie odbyło się 3 albo 4 razy (link do ssa w dowodach). I nie mam z tym problemu, mogę ich po prostu wyciszyć, ale jednak admin może mieć coś ważnego do powiedzenia, a bycie kickowanym bez większego powodu i grożenie mutem jest po prostu słabe. Nowy admin zwłaszcza nie powinien sobie na tyle pozwalać i starać się, a nie razem ze swoim kolegą wprowadzać toksyczną atmosferę i zacząć obrażać tylko dlatego, że komuś nie podoba się głos drugiej osoby.
Dowody: http://508688.node84.pukawka.pl/dem-bhop_eazy_csgo-1619474039-1619474652.zip

https://ibb.co/NZD2g8Z

Świadkowie: na demku wszystko słychać

Edited by Harmless
  • Dobra robota! (+1) 1
  • Replies 2
  • Tematy
  • Last Reply

Najpopularniejsze posty

Najpopularniejesze dni

Najpopularniejsze posty

Najpopularniejsze dni

Najpopularniejszy post

Twój Nick: Harmless Nick Administratora/gracza na którego chcesz złożyć skarge: raianx Jego STEAM ID/GameMe: STEAM_1:0:454859360 Mapa: bhop_eazy_csgo Godzina i data kiedy doszło do

Porozmawiam z adminem i wyciągnę pewnego rodzaju konsekwencje. Dodatkowo wspomnę, że PaiN też będzie ukarany. W Twoim przypadku za niepotrzebne zniżenie się wtedy do tego samego poziomu rozmów za powt

Porozmawiam z adminem i wyciągnę pewnego rodzaju konsekwencje. Dodatkowo wspomnę, że PaiN też będzie ukarany. W Twoim przypadku za niepotrzebne zniżenie się wtedy do tego samego poziomu rozmów za powtórki już nie będzie ostrzeżeń. 

• Lubię to! (+1) 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...