Jump to content

[Harmonogram] Urodzinowy Turniej CS:GO 2vs2

Recommended Posts

• Replies 8
  • Tematy
  • Last Reply

Najpopularniejsze posty

Najpopularniejsze posty

Najpopularniejszy post

Jeżeli jakaś drużyna, nie będzie w stanie zagrać o wyznaczonej godzinie, prosimy o wcześniejszy kontakt do @ Niechcial

Ktoś chyba wódeczki za dużo wlał do szklany w ten piękny sobotni wieczór. pseudofani szpaka wygrali 16:10

U mnie taka sama sytuacja, więc fajnie byłoby przenieść te mecze na inny termin.

Jest możliwość przesunięcia półfinałów i finału? Osobiście nie będzie ani mnie ani mojego teammate'a w weekend majowy, w którym takowe mecze się odbywają, również wydaje mi się, że innych półfinalistów również w w/w dni może nie być. Optymalnie myślę, że rozegranie tych meczy od poniedziałku byłoby super rozwiązaniem, pozdrawiam!

32 minuty temu, LaweK napisał:

Jest możliwość przesunięcia półfinałów i finału? Osobiście nie będzie ani mnie ani mojego teammate'a w weekend majowy, w którym takowe mecze się odbywają, również wydaje mi się, że innych półfinalistów również w w/w dni może nie być. Optymalnie myślę, że rozegranie tych meczy od poniedziałku byłoby super rozwiązaniem, pozdrawiam!

U mnie taka sama sytuacja, więc fajnie byłoby przenieść te mecze na inny termin.

• Super! (+1) 1

Terminy:

Półfinał TerazRodzina - operatorzy kosiarek - niedziela, 2.05, godzina 19.00

Półfinał itakwygramy - Team Bable - poniedziałek, 3.05, godzina 20.30

Mecz o 3 miejsce - poniedziałek, 3.05, godzina 21.15

Finał - poniedziałek, 3.05, godzina 22.00

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...