Jump to content

[ZBANOWANY] - ok egzo

egZo20
 Share

Recommended Posts

Twój nick: egzo
Twój SteamID/IP: 76561198972016612
Kiedy zbanowany: 06.04.2021 godzina 16:40 jakoś
Link do Demka: mecz trwa

Powód bana: wh
Opis sytuacji: nie wiem dostałem z buta bana jako były admin jest mi z tym smutno ale chętnie popatrzę na rozpisanie "sensowne" demka, też raczej dostałbym już wcześniej bana przykładowo na Lidze Międzynarodowej soplicy gdzie raczej sprawdzali to head admini sieci i nie miałem wtedy bana a teraz za granie na serwerze jak zawsze to robie od paru lat to dostaje bana? XD
Chciałbym dodać że można przeskanować mój komputer w pełni jeżeli ktoś jest na tyle dobry ;)

@ matipl  Dobra więc zaczniemy od początku
1. Jeżeli nie znasz całych kont to nie miej zamiaru się wypowiadać na temat tego ile ktoś gra w daną grę, natomiast możesz sam się oświecić ile gram w cs i ile przykładowo mogę mieć w niego godzin. Co do vacbana, to nie jest to "vacban" tylko typowy gameban ;)

2. Bierzesz pod uwagę konto faceita nie grającego?

3. 12:40 - biorąc pod uwagę to że zależy to od słuchawek gracza ale żeby nie było to nie jest wymówka, możesz przejrzeć sobie z 30 demek wcześniej że nie jedną taką akcje mam jak nawet nie ma tam kogokolwiek bo sam oglądałem to demko. Po czym mogę stwierdzić że ktoś taki wbija do mnie? Po tym iż przy stojącym winklu już możesz usłyszeć gracza skaczącego na środku co też jest na midzie w obecnej chwili ale twoja wyobraźnia widzi to inaczej.

15:00 - sprawdzając wcześniej okno będę stał i się lapił w jedno miejsce żebyś ty nie miał wątpliwości że ON NIE JEST ODWALONY. Nie wiem ile masz pojęcia do tej gry ale stwierdzając po h dużo ale po tym co tu piszesz to opisujesz typowo jak zwykły gracz z rangą silver który wchodzi na tryb "nadzór" widzi ilość fragów i stwierdza że on jest odpalony.

15:10 - a no tak flesh to jednak oślepa każdego i nie mam prawa od niego uciekać? ty poważnie tak XD, uciekam za paczki bo słyszę typa z shorta po drugie podbiegały dwie osoby albo jedna już nie pamiętam z kontektora. 

15:45 - kontekst wyjęty z 4 liter, słyszałem go więc samo to ci już odpowiada na pytanie co ja tam robiłem, kolejna sprawa typowe miejsce po takiej minucie rundy by sprawdzić gdy jest po smoke na shorcie.

17:00 - stałem do niego plecami gdzie mogę spokojnie obserwować shorta nie martwiąc się aż ktoś od razu mi walnie bania z pleców

18:40 - ???????????? byłem blokowany czy coś takiego nawet sytuacja nie miała miejsca? przynajmniej jej nie widziałem ale skoro tak było to przepraszam że trafiłem na przypadek życia i uciekałem od zginięcia.

19:00 - typowe sprawdzanie po tylu przegranych latach, ale dzięki jak ci to się spodobało

19:55 - fajne patrzenie przez ściany XDD

20:05 - rozpisywanie demka czy mówienie jaki ja wybitny nie jestem? bo tobie się chyba role przekręciły

20:25 - nooo taaak trzeba celować w ścianę albo w ziemię bo odrzut jest niesamowity i nie wiesz jak trafisz, banalne jest to że celujesz od razu w głowę. Po drugie został zauważony przez graczy i się wyświetlił na radarze.

20:35 nie wiem kto cię przyjął do administracji ale takie rozpisywanie demka to jest na prawdę na poziomie podstawówki. Wywal swoje słowa i rozpisz sensownie cokolwiek jeżeli potrafisz.

21:20 - po czym go potem zabiłem ale twoim zdaniem lepiej było próbować 30 razy w niego trafić niż zobaczyć czy nikt nie próbuje skrócić apratów poprzez wskok na samochód.

21:30 - raczej misslick w klawiaturze niż bardziej uciekanie przed takim czymś, aż płakać się chce czytając te rozpiski

22:20 - wyjeżdżam bo mogę? nie zabronisz mi tego? żadnej akcji o którą tam się przywalić można z mojego punktu nie widzę ale ok

25:50 - wychyliłem centralnie po czym przekierowałem myszkę na typa który przeskakuje se jak małpa, słaba reakcja widokowa synek

25:55 - bo miałem już tu akurat wywalone i słuchałem chłopaków to nie jest turniej międzynarodowy o to kto jest lepszy

26:00 dzięki, kolejny punkt nie wnoszący nic do odwołania 

27:00 czekanie na fraga, inaczej timing. Albo jak kto nazywają jakby z twojej perspektywy "ku.wa"

28:10 - bo czekam na to aż ktoś mądry skróci? XD ty na prawdę mało co wiesz albo, mało co widziałeś.

29:00 - nikt nie rzuca tam smoke więc możesz spodziewać się że albo ktoś siedzi obok albo w nim ale po tym gdy sprawdziłem wnękę po lewej i nikogo nie widziałem to pobiegłem pod b

29:25 - trzymam kontekt bo też tam może być gracz jakbyś nie zapomniał królewiczu z baśni noworodków 

30:35 - chodź i graj za mnie progamerze, musisz trzymać kuchnie bo tak mówi mati 

30:40 - kolejny punkt nie wnoszący nic

30:55 - słyszałem dokładnie wszystko a mam volume na 0.50, magia? ale może mikrofala inaczej odbiera

31:15 - sprawdzanie miejsce kolejny punkt

31:40 - no widzisz skoro tak już wiesz to po co to piszesz?

34:00 - aaahhh dobry ja bez wh megic plan

34:35 - przypadkiem nazywam takie rozpiski jakie pokazujesz

35:40 nie na podkręconym rozmiarze graficznym.

Więc tak co do ogółu to z rozpisania pana admina Mateusza jestem w stanie sam na siebie wywnioskować że są niektóre akcje do których sam się mogę przywalić ale czy one wpływają na to czy coś posiadam? to nie do mojej oceny bo nic tu nie wskóram i tak sam siebie rozpisując, gram tu zbyt długo by nowy admin dawał mi z góry bana nie oglądając mnie dłużej tylko jedno demko na którym sam bym komuś nie dał bana. Podsumowanie jakie? parę akcje wyjętych z demka które musi ocenić ktoś inny albo wyższa ranga ja nic nie wskóram tak jak mówie nigdy nie działałem oraz nie działam na niekorzyść serwera zawsze próbowałem go wspierać. @ FRYTUNIA  decyzja należy do reszty. Dobranoc, ps następnym razem nauczcie rozpisywać akcje strikte pod opis danej sytuacji niż bezbeki "szybki jesteś".

Edited by egZo20
  • Dobra robota! (+1) 1
  • XD (+1) 5

Hejka naklejka tu Mati

Od czego by tu zacząć..
1. 8k godzin - super wynik, winszuje ale...
https://steamcommunity.com/profiles/76561198972016612 <-- konto zbanowane na only mirage - 800h
https://steamcommunity.com/id/797664421945  <-- konto z vacbanem - 2.148 h
o reszcie kont mi nie wiadomo, lecz nie jest to stuprocentowy dowód.

2. faceitfinder.com ---> 
konto: twitch.tv/egzo20 18 meczów 1062 elo, k/d 1.04, 15% banned friends.
konto: egzo RP-LIFE.PL 55 meczów, 817 elo, k/d 1.36, 27% banned friends XD?
nie żebym był jakimś totalnym bogiem csa, ale moim skromnym zdaniem gracz który robi ponad 3 kd na społecznościówce stać go na więcej.

3. przejdźmy do sedna czyli do demka, pozwole tutaj wrzucić link na zainteresowanych : https://w76.gotv.pro/srv40721/auto-20210406-1603-de_mirage.dem.zip

12:40 dojazd mida - po smołku na zajęcie, palak i nejd w konekta, fleszujesz sobie od ścianki, żeby dojechać przez smoke, lecz coś cię zatrzymuje - mieszko i królik, którzy zdecydowali, że podjadą troche bliżej (na volume 0.5 dopiero ich słyszę jak podeszli naprawdę blisko smoke, nie wczesniej niż jednak zdecydowałeś się wycofać.)
15:00 map awareness - pikujesz tylko na konekt, nie możesz mieć 100% pewności, że mają awpe w oknie - jednak ty to już wiesz.
15:10 zamiast sprawdzić sobie prawą stronę okna, albo zerknąć shorta -  ty już jesteś zainteresowany konektorem, przed rzuceniem flesza przez Dawiiego już panicznie uciekasz za paczki.
15:45 wjazd na pewniaczka, nie sprawdzając sobie dokładnie lewej strony bombsite'u A, lecisz jak młody bóg na jungle, po zabiciu snajpera, którego słyszałeś od razu się wcelowałeś w ladder, gdzie był ct.
17:00 brak zainteresowania konektorem, skupiasz się na szorcie, gdzie jest kilku graczy.
18:40 akurat jak oskyee chce wyciągać z awpy ty postanawiasz odsunąć się trochę na lewą stronę.
19:00 brak zainteresowania appsami b.
19:10 XDDD - tutaj dałeś czadu, widziałeś tylko 1 gracza na shorcie, lecz nie wiedzieć czemu miałeś informację o 2 graczu.
19:55 tutaj to już przez ściany patrzysz na wyjebce.
20:05 jesteś nieomylny
20:25 wiedziałeś o 2 graczu na szorcie? po rzuceniu smołka od razu celownik na wysokość głowy bo przeciwnik akurat będzie pikował?
20:35 mieszko jak po sznurku
21:20 straciłeś zainteresowanie  graczem po prawej stronie trucka, który skakał z scoutem, wcelowałeś się akurat w wejście na truck.
21:30 strasznie się bałeś, że Cie przez to okno zabije, aż sobie przykucnąłeś.
22:20 jak paluch - bez strachu wyjeżdzasz, awpa może cie zabić z jungli albo ze schodów, niestety ananas dostaje wallbanga.
25:50 prefire na gościa przeskakującgo ze schodów na tetris XDDD v2 (na tym chyba możemy zakończyć, ale lecimy dalej z tematem)
25:55 pewniaczek, skaczesz sobie na default nie sprawdzając niczego
26:00 szybki jesteś
27:00 spodziewasz się mnie, powolnym krokiem, troche jak w Krakowiaku wycofujesz się na bezpieczną pozycję (27:05 pokazuje ten moment idealnie, widzisz że podjeżdzam to wycofujesz w tempo)
28:10 czemu tam spojrzałeś? po czym walisz kosą w kolegę przy okazji sprawdzając jak się miewa kolega z pałaców (czy jednak chce wyjść czy dalej wyczekuje) na tt respie go nie może być? czemu patrzysz cały czas w kierunku pałaców/rampy?
29:00 pewniaczek, kolega w smołku na nindzy troche Cie zniechęcił.
29:25 dżungla a może konekt? jednak konekt, 29:30 pomimo, że twój zginął w jungli to tak czy siak trzymasz konekt, biedny Filip musiał ulec.
30:35 czemu nie trzymasz kuchni z awp?
30:40 naleśnik po sznurku.
30:55 szybka reakcja, usłyszałem tupnięcie dopiero pod koniec jak był przy prawej ściance, ty już o nim wiedziałeś. (mogłeś wiedzieć, że jest tam 2, bo słyszałeś reload - tylko, że słyszałeś go po lewej stronie)
31:15 pewniaczek, dobrze wiesz, że peekuje chociaż ma sytuację 1v4 i sekundę do wybuchu bomby.
31:40 dziwny flesz, wcześniej biegłeś po prawej stronie wyczekując w pałacu, lecz w tym przypadku przyznaje Tobie rację -  łatwiej jest zdobyć fraga z lewej strony skoro o nim już wiesz.
31:45 widepeek - adekwantnie do sytuacji w której się znajdowałeś, kolejny raz trafiłeś.
34:00 site czysty, ct też, znowu gamble wygrałeś.
34:35 mały przypadek
35:40 przed peekiem Naleśnika już uciekałeś celownikiem i ciałem, wybuch nejda go całkowicie zasłonił.

Pozdrawiam Mateusz

pol_pl_Grzybnia-Kozlarz-Babka-Kozak-Kozlak-10g-154241_3.jpg

• Dobra robota! (+1) 8
  • Super! (+1) 3

Ciekawe demko, ciekawe...

Numero uno to gra na serwerze od dłuższego czasu nie jest żadnym wyznacznikiem w takiej sytuacji. Obroną ma być demko, a nie tłumaczenia że nowy admin nie ma prawa dawać bana bo jesteś stałym graczem. Pomijając fakt VAC'a i innych blokad czy "szemranych znajomych" z podobnymi nagrodami, to samo demko nie przemawia za Tobą. O ile wiele sytuacji można podciągnąć (czy nawet naciągnąć na Twoją korzyść) pod znajomość mapy i zachowań graczy to po rozpoczęciu po stronie TT od rundy pistoletowej po zmianie stron totalnie popłynąłeś. Od prefire na schody, przez obronę site gdzie jesteś tak zaaferowany tym co dzieje się pod connect'em gdzie w ogóle zapominasz o totalnie otwartym CT nawet nie spoglądając w tamtą stronę, po wspomniane przez Matiego zachowanie w sytuacji, gdzie ostatni gracz znajduje się w pałacu, a Ty co chwilę obracasz się w dziwny sposób żeby skontrolować kątem oka czy nie zbliża się za bardzo niechlujnie przy tym próbując sprawdzać CT i jungle. Razi to jak potrafisz z prefire wychylać na schody zabijając przeciwnika a w następnej rundzie nie zachowujesz żadnego schematu i pomijasz ten krok przy wychodzeniu z tej samej pozycji bo przeciwnik się tam nie znajduje.  Każdy dobry gracz ma zawsze jakiś schemat działania tym bardziej jak ma dobrze ograną mapę i nie spotkałem się z tym że nie wiedząc tego że na pewno w tak oczywistej pozycji kogoś nie ma pomija ją kompletnie i biegnie dalej, to jest nie logiczne. Nie rażą same fragi, bo przez wprawnego gracza są jak najbardziej do zrobienia. Grasz niespójnie, mocno ustawiając się pod przeciwnika, a pozycje wolne od zagrożenia ignorujesz czy niechlujnie sprawdzasz co nie powinno mieć miejsca gdy nie masz pewności co do tego czy kogoś tam nie ma, tym bardziej w sytuacji gdy przeciwników jest kilku czy kilkunastu. To że potrafisz grać nie podlega dyskusji, jednak to co potrafisz skupiasz tylko na tych wybranych lokacjach a resztę pomijasz.

Na spolicy (nie konkretnie OnlyMirage) byli już stali gracze którzy lubili pograć sobie z "zewnętrznym programem" (weterani arenki wiedzą o kogo chodzi) i mimo że wszyscy wiedzieli to ciężko było to udowodnić jak ktoś potrafi grać i nie zmienia swojego schematu zachowań. Ty poczułeś się już tak pewnie przez wyrobioną markę, że chyba kompletnie zapomniałeś że ktoś może Cię obserwować. "następnym razem nauczcie rozpisywać akcje strikte pod opis danej sytuacji niż bezbeki "szybki jesteś"." - śmieszna sprawa z tym rozpisywaniem, bo z tego co można zobaczyć z Twojej obrony zasłaniasz się tylko słabą ironią z braku pomysłu jak wytłumaczyć coś tak nielogicznego.

Mati odrobił zadanie domowe, nowy admin czy weteran przygotował się do tego i złapał Cię w momencie gdzie zrobiłeś kilka rzeczy zbyt obviously. Jak dla mnie ban jest zasłużony. 

///

@ egZo20  możesz obracać sobie sytuację w śmieszki podbijając każdy post przeciwko UB w Twoim kierunku przez "XD" co jak dla mnie jeszcze bardziej pokazuje że nie masz nic na własną obronę i żadnego sensownego wytłumaczenia (chyba że chociaż połowicznie zaliczymy za staż na serwerze tą mierną ironię ;) ) na to co widać na demku licząc na sympatię osób decyzyjnych przez "starą znajomość" bo w sumie tylko to chyba może Cię uratować w tej sytuacji.

Jak otwierasz stoisko z amfetaminą na parkingu policyjnym to tylko znajomy komendant może pomóc, co? :) Podbij jeszcze pare serduszek pod ostatnimi postami Fryty to może będzie dobrze :)

Pozdrawiam

Edited by 7ub4zz
  • Lubię to! (+1) 2
  • Super! (+1) 1
  • XD (+1) 2

Cześć

Z góry przepraszam za mój trywialny język, jako zwykły reprezentant, chłopak z bloków postaram się jeszcze raz napisać o co mi chodzi z danymi akcjami, bo widzę że nie do końca się zrozumieliśmy.

1. Może i nie znam wszystkich kont i co za tym idzie nie za bardzo rozumiem dlaczego nie podesłałeś reszty. Ojj vac ban czy game ban, nie zmienia to faktu że oszukiwałeś.

2. Tak, oczywiście że biorę je pod uwagę. Tutaj chodzi o liczby.

3. 12:40 na słuchawki nie narzekam, w dalszym ciągu nie jestem w stanie pojąć tego jak go usłyszałeś tak szybko, jedna wielka strzelnica i harmider spowodowany terrorystami w domku b.
15:00 nie chodzi tutaj o ilość a o jakość, nie chodzi mi o to abyś się lampił w 1 miejsce, chodzi mi o to aby to było naturalne.
15:10 twoja "paniczna ucieczka" była jeszcze przed flashem :), jakiego typa na shorcie?
15:45 oczywiście, że słyszałeś junglę (napisałem to wcześniej) chodziło mi tutaj bardziej o mały prefire na ladder.
17:00 w momencie jak wyszedłeś na mida.
18:40 blokowany? uciekłeś od śmierci przed zauważeniem zagrożenia.
19:00 oj bardzo mi się to podobało - zwykłe sprawdzanie miejscówek...
19:55 nie wiem z czego tutaj beka, mierzyłeś przez ścianę w Dawida.
20:05 gra pod przeciwnika.
20:25 szkoda, że obracasz to w żart. Nie było to naturalne.
20:35 Przepraszam, że mnie nie zrozumiałeś. W stwierdzeniu "po sznurku" chodziło mi o trafne mierzenie przez ścianę.
21:20 nie musisz mi tutaj ubliżać, chodzi mi o kolejne trafne zachowanie.
21:30 missclick w klawiaturze? błagam Cię - może misshold? wątpie żebyś trzymał klawisz przy missclicku.
22:20 masz rację, wjeżdżasz bo możesz skoro znasz ich pozycję.
25:50 centralnie? mój mózg nie może tego przetworzyć, nie wychyliłeś na schody tylko bardziej na typa na krańcu schodów, który już skoczył.
25:55 za dużo przypadków.
26:00 ^patrz wyżej, znowu trafiłeś gamble - czy będzie z góry, czy z lewej strony schodów.
27:00 ahh timing, czyli kolejny przypadek.
28:10 no tak spodziewasz się go, nienaturalna akcja.
29:00 to czemu tam nie strzelałeś?
29:25 oczywiście, że może tam być, jednak jedno jest pewne - w dżungli również jest gracz i dobrze o nim wiesz.
30:35 tutaj może troszeczkę poleciałem z tematem, ale grając na serwerze dobrze wiesz, że większość rotujących ctków na b będzie właśnie od tej pozycji odbijać.
30:40 patrz *20:35*
30:55 daj mi swoje słuchawki, dźwięk się strasznie zlewa a pomimo tego wiesz co robi.
31:15 tylko jest to pewnym zaskoczeniem, że koleś repeekuje w takiej sytuacji.
31:40 tutaj była aluzja do tego, że grasz na wh.
34:00 nie rozumiem
34:35 ja przypadkiem nazywam twoją grę i nie mówię tego żeby Cie obrazić.
35:40 o kurde felek, to znaczy że rzucanie nejdów na bramę przez ctków na mapie de_dust2 przez pro playerów mija się z celem.

Kim ty jesteś?

Napisano 28 Sierpień 2016 https://cs-soplica.com/uploads/monthly_2019_03/1512946194_Beztytuu.png.ef89ced42a22f594053a7adf21db72c1.png (Karany za czity)

Napisano 1 Październik 2016 https://cs-soplica.com/topic/201210-admin-egzo/?hl=egzo  ( "Ile masz lat: 15 lat za 1 miesiąc", dobra czyli masz urodziny w listopadzie. "Czy byłeś kiedykolwiek karany za czity: za to że podawałem hasła na innych stronach ktoś mi włączył city i dostałem vaca /Tak")

Napisano 3 Luty 2017 (edytowane) https://cs-soplica.com/topic/205408-admin-egzo/ ("Czy byłeś kiedykolwiek karany za czity: Nie")

Poza tym, że kłamiesz o swojej blokadzie za używanie czitów albo wmawiasz, że podałeś hasło na innych stronach i ktoś Ci je włączył, to jest spójne.

Napisano 24 Marzec 2019 (edytowane) https://cs-soplica.com/topic/216692-podanie-na-admina/ ( Bartek? -To jak w końcu masz na imię?, "Wiek:20 [1998-12-18]" <- jakoś mi to się nie kalkuluje, w podaniu z października 2k16 napisałeś, że masz urodziny w listopadzie, w 2k17 roku masz 16 lat, a w 2k19 już 20.)

Do czego zmierzam?

Przez takie kłamstwa przy składaniu podań o administratora, twoje tłumaczenia tracą na jakiejkolwiek wartości, jesteś dla mnie osobą niewiarygodną. Kreujesz swój wizerunek na soplicy na totalnego kozaka, boga csa co jest Ci na rękę w czitowaniu. 
"to nie do mojej oceny bo nic tu nie wskóram i tak sam siebie rozpisując, gram tu zbyt długo by nowy admin dawał mi z góry bana nie oglądając mnie dłużej tylko jedno demko na którym sam bym komuś nie dał bana. Podsumowanie jakie? parę akcje wyjętych z demka które musi ocenić ktoś inny albo wyższa ranga" - tutaj się mylisz, już nawet w grudniu jako zwykły gracz Cię oglądałem, później jako admin z x-rayem utwierdziłem się w przekonaniu, że czitujesz.
Nowy admin czy stary, nie wiem co to ma do rzeczy.

Reasumując - widzisz lepiej niż zwykły gracz *podkręcony rozmiar graficzny*, widzisz szybciej niż zwykły gracz (mowa tutaj o akcji 25:50) *masz więcej hz, albo nadprzyrodzoną "reakcję widokową"*, słyszysz więcej od zwykłego gracza *kwestia słuchawek*, robisz coś nie naturalnego (unikasz śmierci) *missclick*.

To wszystko, dzięki.

• Dobra robota! (+1) 3

Miałem okazję, a w sumie to byłem zmuszony do obejrzenia demka. 

Zawsze myślałem, że jesteś tym "lepszym" ale niestety na twój cień padł zbyt mocny promień światła. 

Nie mogę nic więcej dodać od siebie po za tym, że @ matipl ładnie rozpisał i przyłapał ciebie. 

Lepiej jest się przyznać zamiast robić idiotę z człowieka i tworzyć gównoburze na forum.

Odrzucam prośbę o odbanowanie (z bólem:cry:), ale niestety zasady są po to żeby je przestrzegać.

Żegnam

Kurtyna

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 1
  • Lubię to! (+1) 1
  • Dobra robota! (+1) 5
  • Super! (+1) 1
  • XD (+1) 4

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...