Jump to content

Kiedy pierwszy mecz na nowym Tuscanie? Znamy datę!


Recommended Posts

Z każdym rokiem Counter-Strike w wersji Global Offensive staje się coraz starszy, ale jedno się nie zmienia – grze nadal towarzyszą utyskiwania związane z powrotem legendarnego Tuscana. Samo Valve na razie nie przedstawiło chęci do takiego comebacku, ale mimo to twórca legendarnej wersji areny, Colin „brute” Volrath, i tak zakasał rękawy.

Zakasał je i wraz z twórcą kryjącym się pod nickiem catfood rozpoczął pracę nad odświeżeniem mapy, o których dowiedzieliśmy się we wrześniu ubiegłego roku. Od tego czasu udostępniono nam nieco screenów, a nawet cały film będący formą wycieczki po zakamarkach pola walki. Ale to jeszcze nic – już niedługo dane nam będzie zobaczyć nowego Tuscana w akcji! To właśnie na nim bowiem odbędzie się mecz pokazowy, podczas którego zmierzą się ze sobą ekipy Janko „YNk” Paunovicia oraz Chada „SPUNJA” Burchilla. Całość rozegrana zostanie 11 kwietnia o godzinie 13:30 – tuż przed wielkim finałem 13. sezonu ESL Pro League.

 

 

Nie jest to pierwszy raz, gdy mecz pokazowy przed jedną z imprez ESL staje się jednocześnie okazją do zaprezentowania mapy po reworku. Podobna sytuacja miała już miejsce podczas ESL One New York 2019, gdy to po raz pierwszy mieliśmy okazję, by zobaczyć w całej okazałości odrestaurowanego Cache’a.

 

 

 

 

 

 

Źródło: https://cybersport.pl/290903/kiedy-pierwszy-mecz-na-nowym-tuscanie-znamy-date/

Link to post
Share on other sites
  • Replies 0
  • Tematy
  • Last Reply

Najpopularniejsze posty

Najpopularniejesze dni

Najpopularniejsze posty

Najpopularniejsze dni

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...