Jump to content

#44 Ostro o administracji i sieci

Streepy
 Share

Recommended Posts

Kilka dni temu na forum została udostępniona ankieta, w której anonimowo mogliście się wypowiadać na temat sieci, administracji oraz rzeczy do zmian.

Ta ankieta miała na celu wskazać mi, oraz wyższej administracji, problemy widziane z punktu widzenia naszego gracza. Swoją kadencję na stanowisku [email protected] sieci zamierzam opierać na głosie graczy, rozmowie oraz zwiększeniu integracji sieciowej, poprzez między innymi ankiety, wspólne granie (Administracja vs Gracze) lub też Q&A w różnej formie.

Koniec lania wody, przejdźmy do tego, co każdego interesuje.

W ankiecie wzięło udział 27 osób

Udzielonych łącznie zostało 80 odpowiedzi, za które dziękujemy

A oto one, bez cenzury i innych

Co Twoim zdaniem jest największym problemem sieci/serwerów?

-Saygon
-Saygon
-Brak zainteresowania w naprawie błędów technicznych serverów.
-Sajgon
-brak szybkiej pomocy z strony administracji ts
-Czemu
-brak aktywnych graczy którzy udzielają się na forum. Jest kilka osób ale to nadal za mało plus większość aktywnych osób to administracja
Hosting! Przy pełnym serwerze na oMirage nie da się grać. Var na czerwono cały czas, loss dochodzący do 50%.
-Kłótnie
-Pajace w administracji
-Nieodpowiednie osoby na stanowiskach, brak próby połączenia ze sobą niektórych systemów na serwerach, brak zaangażowania administracji serwerów w ich rozwój, działanie niektórych rzeczy na forum jak i serwerach, organizacja jakiegoś turnieju dla użytkowników
-Trochę brak rozgłosu i reklamy
-Niska frekwencja. Niektóre serwery puste, zarośnięte chwastami. Forum prawie że nieżywe. Jednie co to spam codzienny tematami moderatorów, kartki z kalendarza i pytanie dnia.
-TEAMSPEAK brak eventów mimo ze jakis temat byl kiedys napisany, nic ciekawego sie nie dzieje
-Wzajemna adoracja wyższej. To co robicie to jest pier**lony cyrk. Jeden liże drugiemu i zabawa trwa dalej.
-Brak nowych aktywnych osób
-Główny problem? Serwerów to przede wszystkim ten śmieszny rozjebanyv hosting przez który loss potrafi skakać po 10% i jak się strz3la to sami dobrze wiecie co się dzieje przez ten hosting tracicie w ch*j na graczach, widać to w sumie na areNach bo już nie pamiętam kiedy były one pełne, po prostu ten hOsting to jest j**any śmiech na sali. Sieci? W sumie to nie mam zastrzeżeń od kiedy Oks przejął władzę przez pare Miesięcy to coś weszło w tą sieć, coś dzięki czemu jestx po prostu lepiej. [email protected] Streepy, myślę że to dzięki niemu ta sieć będzie lepsza, lepsza niż za kadencji potężnego Losta, ale żeby nie było to tościk jednak coś zrobił, jestem do teraz pełen podziwu, że siedzi tu 11 lat XDDD
-Izcon
-Największym problem serwerów ? To ze 2 serwery cs go nie mają opiekunów od dłuższego czasu... a może to, że serwery upadły do tego stopnia ze prawie wcale nie ma na nich graczy? (oczywiście nie wszystkie upadły) Są takie chwile ze gracze są wpadną na kilka chwil, ale przez większość czasu serwery stoją puste np; jb, surf to pytanko na co takie serwery? (chyba do niepotrzebnych opłat a w szczególności ten surf) tez był czas ze serwer rateke lipnie się 3mał w sprawie graczy na ten moment coś się poprawiła sytuacja. W sumie na ten moment to multi arenka słabiutko się 3ma ? Gdzie te czasy kiedy o 3-4 w nocy byli tam gracze a teraz ? szkoda pisać, wystarczy zajrzeć se do gametrackera, a wszystko tam jest pokazane pięknie czarno na białym ;) A w sprawie sieci ? ogólnie wygląd forum jest spoko, ale troszeczkę długo się ładuje - to mogłoby się poprawić a byłoby the best ;)
-edwardo nie jest zbanowany
-Oosby niekompetentne na swoich stanowiskach - Saygon
-Taki szef jak Mateo marnuje się na adminie na JB.
-Jako gracz JB, chciałbym żeby takie osoby jak hyper dostały druga szanse, ponieważ wiemy co zrobił ale nie można mu odjąć, ze na serwerze wprowadzał za***ista atmosferę.
kłamanie, jeśli się mówi że coś się zrobi w określonym czasie to powinno to się zrobić, jak nie możesz teraz to mówisz szczerze że nie wiesz kiedy znajdziesz czas bo potem na takim jb są zbyt silne gangi i jak chlop biega ze 170 hp i flashem i smoke
-Gracz Sobjeski2k który jak wchodzi to grać nie idzie..
-dajcie mi unbana
-że nie występuje jeszcze serwer jaki jest ChaseMod, w polsce mało jest takich a bym sobie poskakał.

Co według Ciebie jest największą wadą/problemem administracji sieci?
-Saygon
-saygon
-Streepy, który swoje prywatne poglądy przekłada na decyzję sieci.
-Sajgon
-nic sa idealni
-znow
-Brak jednoznacznego porozumienia (czytaj Pan S)
-Kolesiostwo, wzajemna adoracja.
-Uuu
-Wyjebane ego, lizanie sobie jaj, brak obiektywizmu i profesjonalizmu
-Brak wyjścia do użytkowników oraz słabe zaangażowanie niektórych członków wyższej administracji. Walenie focha przez @F, ze to nie tak ma być itp itd
-Trzymanie na rangach osób, które nic nie robią. Nie widać ich pracy, nie odpisują na wiadomości i olewają użytkowników (tak, chodzi o Saygona).
-To że trzymamy osobę która ma pociąg do dzieci w sieci i to na stanowisku admina forum? Ludzie szanujmy się.
-ilość administracji
-Ciężko od strony użytkownika cokolwiek powiedzieć o aktualnej administracji sieci, bo po prostu 2/3 z nich nie widać na forum bo albo działają przy serwerach sami, albo naprawiają forum przez jakieś skrypty, tyle. Ale myślę, że i tak problemem jest ich aktywność na forum, jednak jako ADMINISTRACJA SIECI powinni się pokazywać na forum, bo wszyscy znają tylko Julka za bycie Supportem i biorącym udział w życiu forum jako [email protected] sieci, czy to pomagając aktualnej redakcji czy coś innego. Moim zdaniem problem tkwi tylko w aktywności na forum, a co się dzieje pomiędzy wami to nie wiem, znam tylko 2 osoby stamtąd i wiem, że te 2 osoby sprawują się bardzo dobrze w swoich rolach. Wada? Chyba brak, albo ja po prostu od strony użytkownika tego nie widzę, to wy powinniście ze sobą pogadać i przegadać jakie macie wady i problemy w administracji, bo takie pytanie się innych niby dobre bo jest się do czego odnieść, ale no. Porozmawiajcie sobie pełną ekipą czy coś to będzie wiadomo co jest wadą, a co głównym problemem w administracji. Jesteście zgrani bo na pewno macie przydzielone obowiązki, ale czy to wszystko? Może coś jeszcze jest w czym ktoś sobie nie radzi, ale nie powie, bo nie chce by inni go zjechali? Nie wiem, najlepiej jakbyście sobie sami porozmawiali o tym wszystkim i wyciągnęli z tego wnioski.
-Streepy XD
-Moim zdaniem lipne jest to ze przyjmujecie takie osoby do administracji zaczynając od modów wzwyż które sobie odchodzą i za jakiś czas przychodzą!! Można bez problemu wymienić kilku z nich przykładowo Relon, Masnio, Cotidie ;) No osoby wypas XD napiszą podanko (albo i nie napiszą bo dostaną rangę po znajomości jak Mansio... nadanie komuś rang bez podania o rangę admina sieci... to naprawdę sieć Soplicy stawia w ładnym świetle. To ciekawe czemu Coti musiała napisać podanie? Ma gorsze znajomości/układy z wyższą administracją?) a najlepsze w tym wszystkim jest to ze takie osoby posiedzą z miesiąc dwa trzy a potem good bay ;3
-edwardo w niej był, fuj
-Że nie udzielają się na forum , nie grają na serwach i nie organizują ciekawych aktywności
-Julek jest git, reszta tez, ale turniej haxballa to jest to czego wszyscy potrzebujemy.
-Streepy nie chce ub hypera.
-przyjmowanie adminów po znajomości i nie słuchanie się graczy, mówicie że mogą dać propozycje a potem i tak w d*pie to macie w 90% nie mówię o rzeczach nie do zrobienia typu wprowadzenie jakiejś
-Czasem ich brak lub słaba reakcja
-dajcie mi unbana
-nie widze

Czy masz jakieś propozycje do naprawy wyżej wymienionych rzeczy i do rozwoju sieci?
-Saygon do wywalenia
-Saygon out
-Naprawa serverów pod względem technicznym, oraz przestanie stawiania przez [email protected] prywatnych poglądów nad decyzjami sieciowymi.
-Forum robi brrrr
-tak znalezc kekkeia i go naklepac minecraft klepa kox pvp 2008 lol xD
-moge pisac halo pzdr <3
-Stworzenie miłej, zgadzającej się ze sobą administracji, ruszenie forum
-Mimo wszystko mam wrażenie że sieć jest w bardzo dobrej kondycji. Ludzie w wyższej wiedzą co z czym się je. Naprawcie mi oMirage i ukulele będzie grało. Pozdrawiam cieplutko.
-Postawić serwery 1.6
-Dokładniejsza selekcja adminów, wprowadzenie systemu kar za złe decyzje. Zmiana podejścia do odwołań i skarg, przy odwołaniach to osoba która zbanowała odwołującego się powinna udowodnić mu winę, a nie odwołujący się swoją niewinność - domniemanie niewinności. Na koniec dodam jebać gibbsa, żeby się ładnie podpisać. Do pieca!
-Degradacja Saygona, zebranie z opiekunami i wytłumaczenie niektórych rzeczy, próba namówienia na jakieś konkursy bądz działania jak ostatnio Liga Miedzyserwerowa itp.
-Hmmm
-1. Ogarnijcie jakieś promo. 2. Wyjebcie saygona
-jakieś konkursy, moze reklama zeby przyciagnac userow wprowadzenie jakis nowosci na serwer
-Wypierdolić Saygona. Przestańcie zamykać głowy bo macie już 25+ lat niektórzy i uważacie że to wystarczy. Roczniki 04/05 mają już po 16/17 lat i to oni powinni rzucać pomysłami a nie jakieś zjebane pytanie dnia które się znudziło 152 dni temu. Streepy to ch*j
-rekrutacja nowych osób
-JB umiera, a areny ledwo stoją przy max 10 osobach, co poprawić? Przybić hosting do ściany i powiedzieć, że są ch*jowi, ale wiem że tak nie zrobicie bo przypix troche. JB postało pare dni z full ludźmi i co? Gówno, nacieszyliście się tymi osobami i ch*ja robicie, zero aktywności, a aktywność jest tylko wtedy jak są gracze, zastanówcie się czy chcecie ratować ten serwer, czy jesteście tam bo macie ten j**any kolorek na forum? Myślcie, bo JB nie było nigdy w takiej sytuacji, może w 2018, ale od tamtej pory coś się działo, aktualizacja administracji wszystko zjebała i taka jest prawda. Zacznijcie się reklamować, bo tylko to wam zostało. Co do rozwoju sieci to nie wiem co zaproponować, dążcie do tego, żeby tego wszystkiego nie zjebać i trzymać wszystkich na równo, nie podejmować decyzji samemu tylko w grupie, bo przez podejmowanie decyzji samemu możecie zjebać całą sieć :) P.S. strona czasami zagotuje ziemniaka, ale tak to git jest, pzdr.
-Modlitwa do Jana Pawła II
-Jak było napisane wyżej. Osobiście zamknąłbym te serwery które mają naprawdę lipną formę z graczami, albo nie mają opiekunów, może jakiś konkursik na sieci ? Bo po co płacić za coś skoro i tak z tego jak podejrzewam nic sie nie zarabia - przykładowo na surfie jest lipna kondycja z graczami to kto ma niby tam zakupić vipa ? Administracja sieci czy może zajączek wielkanocny XD ... A tak na koniec to ciekawe czy nie za szczerze tutaj napisałem, bo jeszcze będzie tak ze tej wypowiedzi nie opublikujecie bo prawda boli :D -Adios
-wyjebać edwardo no i w sumie całą administracje bo jest skażona
-Budowa podstaw administracyjnych od podstaw, nowe zasady , zmiana niektórych osób
-Docenić Mateuszka koxa, pozdrawiam z rodzinką.
-Unban hypera, druga szansa, jak nie wykorzysta to może wylecieć z permem.
-posłuchać czasem co maja do powiedzenia ludzie i jak coś się obiecuje to robisz wszystko żeby to dotrzymać a nie lecisz w ch*ja
-dajcie mi unbana
-wprowadzenie serwera chasemod pzdr

W odpowiedziach administracja sieci postara się podsumować ankietę, wypowiedzieć się na jej temat oraz napisać swoje refleksje.
  • XD (+1) 7

14 minut temu, Streepy napisał:

To ciekawe czemu Coti musiała napisać podanie? Ma gorsze znajomości/układy z wyższą administracją?) a najlepsze w tym wszystkim jest to ze takie osoby posiedzą z miesiąc dwa trzy a potem good bay ;3

Musiałam podanie napisać bo nie zrobiłam wpłaty na zbiórkę :PepeHands:

14 minut temu, Streepy napisał:

a nie jakieś zjebane pytanie dnia które się znudziło 152 dni temu

Nie wybaczam obrazy redakcji, tfu.

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 1
  • Super! (+1) 1

Skoro mieliśmy się odnieść do tej ankiety no to dam parę odpowiedzi od siebie jak i mogę odpowiedzieć na dalsze pytania jeśli pojawią się w temacie.

Zaczynając od kwestii forum i pojawieniu się na randze mansia. Rozumiem, że niektórych mogą boleć powroty i tak dalej, ale powrót jego może oznaczać dobre rzeczy odnośnie forum, które jak wiemy w chwili obecnej nie działa najlepiej i stąd właśnie jego powrót by była osoba odpowiedzialna za techniczną kwestię strony. 

Odnośnie serwerów bez opiekunów, itd. Nad jednym serwerem przejąłem już piecze nie tylko jako support, ale również opiekun, gdyż wraz z wymianą platformy do grania w końcu ma się fpsy na zadawalającym poziomie by grać. Surf niestety póki co bez opiekuna, ale myślę że to też zostanie rozwiązane w najbliższym czasie. Odnośnie surfa i ilości graczy myślę, że to też się zmieni po ułatwieniu serwera jak i jego urozmaiceniu, gdzie nowa "edycja" pojawi się jeszcze w tym miesiącu.

Odnośnie kwestii finansowych serwerów. Naszym priorytetem nie jest by dany serwer zarabiał, a stwarzał miejsce do grania dla naszej społeczności, dlatego też obecnie nie planujemy zamknięcie żadnego serwera.

"nadanie komuś rang bez podania o rangę admina sieci". Przypuszczam, że w tym wypadku chodzi o mnie. Przykro mi, że uraziło to Twoją osobę, że ktoś dostał tą rangę bez podania, ale prawda jest taka, że na tą rangę nawet nie wskakuje się z podania. Wcześniej nawet na Junior Admina Sieci nie wskakiwało się z podania tylko był wybierany z administracji serwera. Dopiero ja otworzyłem furtkę w postaci podania by dać szansę też zwykłym użytkownikom. 

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 2
  • Lubię to! (+1) 2
  • Dobra robota! (+1) 1
  • Dziekuję (+1) 1
  • Super! (+1) 1

ciekawe co nowego wprowadzicie dzięki tej ankiecie XDD

1 minutę temu, lukas04 napisał:

Tyle czasu minęło, a nic się ta sieć nie zmienia, nadal bajeruje młode dziewczyny na ts'ie?xDDD

najwidoczniej to juz jest jego hobby XD

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 1
  • XD (+1) 1

No proszę nawet @Lukas04 się pojawił, kopę lat :D

Według mnie sieć już dawno zatraciła swój wspólny cel, jakim było stworzenie jednej wielkiej społeczności

Ale nie do końca obwiniałbym tutaj administratorów, bo robią co w ich mocy, żeby ten burdel jakoś, że tak powiem uratować 

Problem według mnie zaczął się od pojawienia się CS:GO, teraz większość pewnie graczy woli grać mmy/Faceity a sieci serwerów odchodzą już trochę do lamusa i niestety taka jest prawda 

Kiedyś w czasach 1.6 posiadanie admina na serwerze to już było coś, a teraz tak naprawdę każdy może mieć i nie jest to żaden prestiż

Teraz sieci serwerów jest dużo mniej, zostały same te najstarsze praktycznie, lecz teraz każdy serwer musiałby się naprawdę czymś wyróżniać na tle pozostałych, by pozyskać graczy na serwer, a co dopiero na forum....

Nie ukrywajmy też, że w CS:GO admini nie robią już SS, żeby zobaczyć, czy ktoś ma WH, a w czasach 1.6 to był główny powód, dla którego ludzie zakładali konta na forum, by później zostać na dłużej

Prawda jest taka, że te czasy, które były już po prostu nie wrócą i nie ma tu znaczenia, czy ktoś dostał stanowisko po znajomości, czy nie 

Brakuje mi również takiego szacunku tutaj do drugiej osoby, co można wielokrotnie zauważyć.

Pozdrawiam

6 godzin temu, Streepy napisał:

-JB umiera, a areny ledwo stoją przy max 10 osobach, co poprawić? Przybić hosting do ściany i powiedzieć, że są ch*jowi,

Już od lat ludzie narzekali na hosting, lecz mimo to bez zmian

Jeszcze czekam na serwer NarutoMod od PePe, pozdro dla kumatych :D

Edited by Relon
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...