Jump to content

[Moderator] Kodziras

Recommended Posts

Imię: Patryk

Kontakt: Steam, forum, ts, fb

Staż w sieci: Aktywnie od 4 lat

Co Cię skłoniło do napisania podania? Coraz to bardziej zmniejszający się skład moderatorów oraz chęć pomocy.

Kilka słów o sobie. Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz? Aktualnie studiuję Energetykę na Politechnice Poznańskiej, nie pracuję i nie wychodzę z domu bo gram w komputer.

Jakie zmiany na forum i w jego regulaminie jesteś w stanie zaproponować? Surowsze traktowanie twz. trolli i osób działających na szkodę Sieci, po ostatnich sytuacjach, które miały miejsce. Dalsza pomoc w rozruszaniu Strefy Gier. 

Jakie są Twoje szczególne wyróżnienia i osiągnięcia w sieci? Junior Admin Serwera Only Mirage

Ile godzin dziennie jesteś w stanie poświecić na zajmowanie się forum? Forum mam zawsze odpalone na drugim monitorze, więc myślę, że nawet średnio 6h.

Spoiler

Aktualne wymagania na Moderatora:

- wysoka kultura osobista +

- umiejętności pracy w zespole +

- dyspozycyjność pod względem czasu +

- dobra znajomość ortografii i interpunkcji +

- minimum 3 miesięczny staż na forum +

- doświadczenie w moderowaniu forum + (posiadałem ową rangę na innej sieci)

- minimum 150 postów na forum (możliwe wyjątki) -

- zerowy poziom ostrzeżeń +

- brak multikont na forum +

- brak poważnych przewinień w sieci +

- posiadanie praw admina przynajmniej na jednym serwerze w naszej sieci +

- posiadanie sprawnego mikrofonu na potrzeby komunikacji +

Dodatkowe atuty:

- posiadanie w przeszłości rangi Grafika, Uploadera lub Gamer'a -

- znajomość obsługi amxbans/sourcebans +

- wcześniejsze doświadczenie w pracy na wyższym stanowisku typu Opiekun Serwera lub Junior Admin Serwera +

- wykonanie minimum 5 zleceń graficznych na forum -

- Podstawowa znajomość języka angielskiego +

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 2
  • Lubię to! (+1) 4
  • Dobra robota! (+1) 2
  • Dziekuję (+1) 1
  • Replies 13
  • Tematy
  • Last Reply

Najpopularniejsze posty

Najpopularniejesze dni

Najpopularniejsze posty

Najpopularniejszy post

Imię: Patryk   Wiek: 22   Kontakt: Steam, forum, ts, fb   Staż w sieci: Aktywnie od 4 lat   Co Cię skłoniło do napisania podania? Coraz to bardziej zmniejszając

Wymagania spełniasz  wszystkie, wyjątkiem jest tu ilość postów, ale to nie jest najważniejszy element, dodatkowe atuty również dają ci sporego plusa, opinie na twój temat również są pozytywne. W zmian

Na nie    -Niemilec -Agresor -cieszy sie ze jb sie pali   Na tak   +bardzo swietny kandydat   +aktywny forumowicz   +ogarnięty młodzieniec

Na nie 

-Niemilec

-Agresor

-cieszy sie ze jb sie pali

Na tak

+bardzo swietny kandydat

+aktywny forumowicz

+ogarnięty młodzieniec

+lamus w mc

Edited by AIways
  • Lubię to! (+1) 1
  • Dziekuję (+1) 1

Na pewno przyda się aktualnej moderacji para rąk do pomocy, a ty nawet pasujesz do tego. Jeżeli będziesz siedział na forum tyle ile napisałeś to możesz powoli gonić Gopnika w nawalaniu postów, kto wie może i nawet tak potężna konkurencja jak ty go złamie i miano Bota zaraz po Myszatym zostanie wręczone tobie? :kappa:

Fajny chłopaczek z Ciebie, znam cię tylko z grania na oMirage, ale myślę, że to wystarczająco żeby cię mniej więcej poznać.

Masz mój głos Kodzi

Peace.

• Dziekuję (+1) 1

Wymagania spełniasz  wszystkie, wyjątkiem jest tu ilość postów, ale to nie jest najważniejszy element, dodatkowe atuty również dają ci sporego plusa, opinie na twój temat również są pozytywne. W zmianach forumowych chciałbyś pomóc w rozruszaniu strefy gier tak więc zobaczę na ile starczy Ci tych chęci :D. Podań dużo nie było, bo aż dwa, oczywiście nie ma to wpływu na moją decyzję, jeśli byś się nie nadawał to nie otrzymałbyś szansy. 

Podanie przyjęte. 

Zgłoś się do mnie na PW. 

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 2
  • Super! (+1) 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...