Jump to content

Projekt SkillFactor dobiegł końca, drużyna Saja z mistrzowskim tytułem

Recommended Posts

Po ponad miesiącu dobiegła końca pierwsza edycja projektu SkillFactor. Projektu, którego częścią byli Grzegorz „SZPERO” Dziamałek, Jakub „kuben” Gurczyński, Paweł „innocent” Mocek, Janusz „Snax” Pogorzelski i Paweł „Saju” Pawelczak – niemniej największe powody do radości miał ten ostatni, bo to jego drużyna sięgnęła po mistrzowski tytuł.

W wielkim finale projektu Team Saju natrafił na ekipę Snaxa, która przeszła przez fazę grupową niepokonana. Mimo to na Nuke’u to gracze Pawelczaka długo prowadzili grę i na przerwę schodzili nawet z prowadzeniem 10:5, którego jednak nie udało im się utrzymać i dopiero w dogrywce przechylili oni szalę zwycięstwa na swoją stronę wynikiem 22:19. Na odpowiedź Teamu Snax nie trzeba było długo czekać, bo ten zdemolował rywali na Mirage’u, gromiąc ich aż 16:3! O losach tytułu przesądzić miał więc Train, na którym piątka Pogorzelskiego zaliczyła świetny comeback, wracając z wyniku 1:7. Ale ostatecznie nie miało to znaczenia, bo to zawodnicy Saja rzutem na taśmę zatriumfowali 16:14, wygrywając finałowy mecz wynikiem 2:1.

– Ta ostatnia mapa tak naprawdę pokazała, że wszystko mogło się zdarzyć. Myślę, że odrobina szczęścia była po naszej stronie i to po prostu zaważyło. Ale w chłopaków wierzyłem od początku – przyznał Saju podczas odbierania pamiątkowej tabliczki dla zwycięzców. – Chciałem podziękować wszystkim trenerom, bardzo mi się podobała ta współpraca między nami. Razem analizowaliśmy te mecze, razem o nich rozmawialiśmy. Było bardzo miło, było bardzo sympatycznie. Myślę, że najważniejsze dla wszystkich jest to, że ci młodzi ludzie mogli się tutaj zaprezentować – zapewnił szkoleniowiec zwycięskiej ekipy.

Końcowa klasyfikacja projektu SkillFactor prezentuje się następująco:

1. Team Saju (anforczunteli | Grodd – Turas – dewik – loneanxiety47 – marcinek08pl)
2. Team Snax (Styropian | czajnol – pawkoem – snowie – maku – pk)
3. Team innocent (Elixy Clan | mati – JTK – CedrO – swizekkk – wik)
4. Team SZPERO (Zera | Donek – Mony – Hotten – Cieniu – Katka)

Patronem medialnym projektu inicjatywy jest serwis Cybersport.pl.

Źródło: https://cybersport.pl/286630/projekt-skillfactor-dobiegl-konca-druzyna-saja-z-mistrzowskim-tytulem/

• Replies 0
  • Tematy
  • Last Reply

Najpopularniejsze posty

Najpopularniejesze dni

Najpopularniejsze posty

Najpopularniejsze dni