Jump to content

skarga na stripiego :(

Recommended Posts

Twój nick na serwerze: Kinderuś
Nick osoby, na którą składasz skargę: Streepy, Matełko
Data zdarzenia: 22.02.2021 około 18:10
Opis sytuacji: Zapytałem grzecznie czy mogę wysyłać rzeczy które nie wiedziałem czy były dozwolone po czym streepy napisał że jestem chory 
Dowody: Zakładka media na dc oraz screen

P.S Chciałbym żeby przeprosili mnie publicznie tutaj pod skargą lub pod zdarzeniem na dc :)

Edit 1 Ale czemu Mateo? zawsze mogłeś tego nie oglądać :(

skarga.png

Edited by Kinderki
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 1
  • Replies 4
  • Tematy
  • Last Reply

Najpopularniejsze posty

Najpopularniejesze dni

Najpopularniejsze posty

Najpopularniejsze dni

Najpopularniejszy post

Za tak haniebny czyn, czyli napisanie skargi na Streepiego i Matełka , za ich prawidłową postawę obywatelską, poniesiesz surowe konsekwencje. Kara to zrobienie kartki przeprosinowej dla wszystkich osó

Twój nick na serwerze: Kinderuś Nick osoby, na którą składasz skargę: Streepy, Matełko Data zdarzenia: 22.02.2021 około 18:10 Opis sytuacji: Zapytałem grzecznie czy mogę wysyłać rzeczy które nie wiedz

+1 dla streepiego ez

Najpopularniejsze obrazy

Za tak haniebny czyn, czyli napisanie skargi na Streepiego i Matełka , za ich prawidłową postawę obywatelską, poniesiesz surowe konsekwencje. Kara to zrobienie kartki przeprosinowej dla wszystkich osób, które zobaczyły nieprzyjemne gify/obrazki/filmy przez Ciebie wysłane. Gotową kartkę poproszę o wstawienie na kanale tekstowym media na naszym serwerze Discord (jeśli jej nie zrobisz spotkają Cię nie miłe konsekwencje).

Zamykam.

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 2
  • Dobra robota! (+1) 5
  • Dziekuję (+1) 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...