Jump to content

Discord Kekkei

kekkei
 Share

Recommended Posts

Nick z serwera: kekkei

Parę słów o sobie: Witam, nazywam się Damian i rocznikowo mam 21 lat, interesuję się technologią, telekomunikacją oraz tworzeniem serwerów discord.

Dlaczego akurat Ty: Tak jak wyżej wspomniałem, tworzę serwery discord, dla znajomych, dla serwerów, wszystko.. Potrafię obsługiwać wszystkie boty, konfigurować je tak aby nadać serwerowi lepszą mechanikę i wygląd, tworze ekonomie i tak dalej i tak dalej. Stanowisko administracji dc nie jest mi obce, dodatkowo jestem dojrzałą osobą potrafiącą racjonalnie myśleć.

Czy spełniasz wszystkie wymagania: Tak

• Replies 2
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

1.3. Polityka Sieci odnośnie cziterów:

1.3.1. Sieć stanowczo potępia wszelkie akty oszustwa w grze.

1.3.2. Sieć respektuje tylko bany nałożone przez swoją administrację serwerów oraz bany VAC na którymkolwiek z kont danej osoby.

1.3.3. Nie interesują nas żadne powody i okoliczności dla których otrzymało się bana VAC.

1.3.4. Osoby, które mają udokumentowaną grę na niedozwolonych wspomagaczach nie mogą ubiegać się o żadną rangę na Sieci poza rangami specjalnymi.

1.3.4.1. Wyjątkiem jest posiadanie bana VAC z innych gier (od występujących na Sieci) sprzed okresu pobytu tej osoby w Sieci i zgłoszenie się w specjalnym temacie wraz z uiszczeniem opłaty na rozwój Sieci.

1.3.4.2. Osoby, które otrzymały bana VAC z gier dostępnych na Sieci w trakcie pobytu w Sieci są traktowane jakoby czitowały na naszych serwerach i wobec nich nie stosujemy żadnych ustępstw od reguły.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...