Jump to content

#55 Miczu - Admin roku 2020

.Mateo.
 Share

Recommended Posts

Cześć, chciałem zaprosić was do przeczytania bardzo miłego i ciekawego wywiadu z @Miczu, czyli wybranym w ostatnim plebiscycie na ''ADMINA roku 2020''. 

Oczywiście mam nadzieję, że wywiad się spodoba.

Enjoy. 

Ja:

Cześć Miczu, parę osób może  Cię nie znać, więc przedstaw się, powiedz jak masz na imię, czym się zajmujesz.

Miczu:

Cześć mam na imię Michał, jestem 17-letnim chłopakiem, który adminuje na JailBreaku od maja 2020 roku. W wolnych chwilach gram w piłkę, różne gry komputerowe oraz programuję.

Ja:

Grasz w piłkę nożną, odnosisz jakieś sukcesy w tej dyscyplinie?

Miczu:

Piłkę brałem na poważnie jakoś do 10-tego roku życia, później grałem bardziej żeby zabić wolny czas. Moim chyba największym sukcesem jest wygranie ligi wojewódzkiej juniorów w 2018 roku. Aktualnie gram w 4-ligowym zespole seniorów.

Ja:

To można powiedzieć, że wysoki poziom :kappa: .  Powiedz jak zaczynałeś swoją przygodę z siecią?

Miczu:

Pierwszy raz wbiłem na serwer JailBreak w 2015 roku, był to mój pierwszy serwer tej sieci. W 2020 roku wróciłem oraz założyłem konto na forum, bo pewien gracz ( hezo btw. ) napisał na mnie skargę i chciałem się do niej odnieść.

Ja:

A kiedy zacząłeś myśleć o napisaniu podania na JB i co się do tego skłoniło?

Miczu:

O podaniu zacząłem myśleć mniej więcej 2 tygodnie przed jego napisaniem. Skłoniło mnie do tego parę osób, mówiących o tym, że bardzo się tam nadaję oraz panująca wówczas atmosfera na serwerze.

Ja:

Minęło ponad pół roku, a ty posiadasz obecnie rangę starszego admina, oraz wybrano Cię w plebiscycie na „Admina roku 2020” , spodziewałeś się?

Miczu:

Powiem tak, kompletnie się nie spodziewałem, że akurat ja zostanę adminem roku, z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim, którzy na mnie głosowali.

Ja:

Widocznie zasłużyłeś. Powiedz skąd bierzesz chęci do grania na soplicowym JB?

Miczu:

Kiedyś brałem chęci z ludzi oraz atmosfery jaka wtedy panowała, w dzisiejszej sytuacji jest nieco inaczej. Dziś nabieram chęci, jeżeli na serwerze gra powiedzmy te 8 osób. Zawsze fajnie wbić, pogadać z nowymi graczami, zapoznać ich z tym trybem, oraz dać jakieś porady/wskazówki.

Ja:

Fajnie to ująłeś ''w dzisiejszej sytuacji'' ,  jak myślisz czym jest spowodowana obecna sytuacja na JB?

Miczu:

Myślę, że jest to spowodowane wprowadzeniem nowej edycji serwera. Od tamtej pory ilość graczy zmniejszyła się. Na szczęście nasz kochany support już poogarniał wszystkie problemy.

Ja:

Problemy może zniknęły, ale graczy cały czas brakuje, masz jakiś pomysł co z tym zrobić?

Miczu:

Zostawiam tę kwestię opiekunowi.

Ja:

Rozumiem, poruszając temat opiekuna, widzisz kiedyś siebie na tym miejscu?

Miczu:

Jeżeli dostałbym taką propozycję, to raczej bym nie odmówił.

Ja:

Może zostawmy na razie temat JB, wspomniałeś, że programujesz. Ma to związek z kierunkiem jaki wybrałeś w szkole?

Miczu:

W szkole po części tak, ponieważ jestem w technikum informatycznym, aczkolwiek z programowaniem wiążę swoją przyszłość.

Ja:

Czyli studia po maturze?

Miczu:

Tak właśnie planuję

Ja:

Jak dużo osób wie, palisz papierosy. My jako starsi koledzy odradzamy Ci tego, chcesz rzucić palenie?

Miczu:

XD, Ależ oczywiście.

Ja:

Zdrowie przede wszystkim tak? :D

Miczu:

Zdrowie na 1 miejscu (XD).

Ja:

Teraz pytanie troszkę innego typu, przez jeden dzień możesz być właścicielem sieci, co robisz?

Miczu:

Ciężkie pytanie, na pewno zbanuje każdego, który choć trochę mi podpadnie ( chociaż ciężko mi podpaść ) i stworzyłbym serwer COD - MOD, bo tego mi brakuje.

Ja:

Teraz przejdziemy do formatu, który bardzo mi się osobiście spodobał w wywiadach, czyli szybkie strzały (pytania). Będziesz musiał wybrać jedną z dwóch opcji, bądź krótko odpowiedzieć na jakieś pytanie.

Gotowy?

Miczu:

Gotowy!

SZYBKIE STRZAŁY:

Ranga w CS:GO?

DMG

Faceit lvl?

6

M4 z tłumikiem czy bez?

Bez tłumika.

Ulubiona gra?

osu!

Ulubiony gracz JB?

Mateo i cucci_keicam.

Ulubiony serial?

Chłopaki z baraków. 

Ulubiony film?

Kimi no na wa 

Moja najgorsza cecha to :

LENISTWO

Moja najlepsza cecha to:

Jestem miłą i bezkonfliktową osobą.

Psy czy koty?

Psy.

Kawa czy herbata?

Kawa.

Masz dziewczynę?

Nie.

Masz chłopaka? :kappa:

Mam. :kappa:

Czy JB odzyska jeszcze kiedyś swój blask?

Wydaje mi się, że przyjdzie taki dzień kiedy JB znów zakwitnie

Ja:

To było moje ostatnie pytanie, dzięki za poświęcony czas. Jak chcesz możesz kogoś pozdrowić i powiedzieć coś jeszcze na koniec

Miczu:

Pozdrawiam administrację JB tą aktualną i tą przeszłą <3

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 7
  • Lubię to! (+1) 2
  • Dobra robota! (+1) 3

43 minuty temu, .Mateo. napisał:

Rozumiem, poruszając temat opiekuna, widzisz kiedyś siebie na tym miejscu?

Miczu:

Jeżeli dostałbym taką propozycję, to raczej bym nie odmówił.

Oby...

44 minuty temu, .Mateo. napisał:

Ulubiony gracz JB?

Mateo i cucci_keicam.

Dobra dobra miczu kasuje cie ze znajomych na rockstarze ...

Wywiad +

• Dziekuję (+1) 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...