Jump to content

Duża aktualizacja - BHOP

Recommended Posts

Przyszedł ten czas by odświeżyć co nieco serwer. Oczywiście nie przebudowując go totalnie. Aktualizacja będzie podzielona na kilka kroków, by mieć pewność braku błędów lub też możliwości szybszej ich eliminacji, a zarazem możliwości robienia krótszych przerw technicznych. Nie jestem w stanie stwierdzić teraz w jakiej kolejności rzeczy będą wprowadzane na serwer, ale będę informował o nich na bieżąco w tym temacie.

Rzeczy, które będą wprowadzone podczas całej aktualizacji:

• aktualizacja sourcemoda,
  • aktualizacja silnika bhop,
  • aktualizacja pozostałych pluginów,
  • wprowadzenie lepszej wersji antyczita
  • nowy sklepik (lepszy, z możliwością dodania dodatkowych rozwiązań w porównaniu do obecnego, początkowo zawartość będzie taka sama o ile nie zrobię porządków w rzeczach, które nie cieszą się popularnością),
  • poprawiona punktacja, od teraz bardziej logiczna, że tak to nazwę, od teraz przy ułatwieniach mnożnik poniżej x1, a przy trudniejszych w zależności od trudności wyższy niż x1, oczywiście na tyle by ktoś kto gra na standardzie dalej miał szanse rywalizacji,
  • poprawione stopmusic,
  • czas mapy od teraz dostosowany do map,
  • usunięcie stylów vipa jak i rozszerzenie zwykłej listy stylów + uporządkowanie ich zależnie od trudności
  • modernizacja vipa,
  • dodanie dla vipa stattraka (będzie liczył przejścia mapy, zamiast zabójstw, ale tylko te pierwsze)
  • ujednolicenie pluginów pod względem chat-processora

Legenda:

kolor zielony - zrobione

kolor pomarańczowy - w testach lub nie w pełni zrobione

bez koloru - jeszcze do zrobienia

Możliwe, że w czasie dojdą tu kropki, gdyż pewnych rozwiązań nie jestem jeszcze pewny. Co do dat przerw technicznych związanych z tą aktualizacją będą podawane w tym temacie wraz z zawartością wprowadzaną. Dodatkowo zachęcam do składania podań na admina.

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 5
  • Dobra robota! (+1) 2
  • Replies 4
  • Tematy
  • Last Reply

Najpopularniejsze posty

Najpopularniejsze posty

Najpopularniejszy post

Przyszedł ten czas by odświeżyć co nieco serwer. Oczywiście nie przebudowując go totalnie. Aktualizacja będzie podzielona na kilka kroków, by mieć pewność braku błędów lub też możliwości szybszej ich

Trzeci etap zapowiadam na dzień jutrzejszy (09.02). Serwer będzie zabezpieczony hasłem.   Co zmieni się podczas przerwy: - aktualizacja silnika bhopa, - dostosowanie czasu do map.

Czwarty etap zapowiadam na dzień jutrzejszy (16.02). Serwer będzie tymczasowo zabezpieczony hasłem.   Co zmieni się podczas przerwy: - aktualizacja pozostałych pluginów, - dostosow

Dobra w końcu mogę zapowiedzieć pierwszy etap. Wcześniej niestety nie mogłem, bo nie wiedziałem kiedy będę miał akurat ranek wolny. Tak, więc jutro (05.02) odbędzie się krótka przerwa techniczna, bardziej polegająca jedynie na restarcie serwera, aniżeli zamknięcia go na jakiś okres czasu.

Co zmieni przerwa:

- aktualizacja sourcemoda do najnowszej stabilnej wersji,

- usunięcie styli vipa jak i rozszerzenie listy styli jak i uporządkowanie ich kolejności,

- poprawiona punktacja.

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

Drugi etap zapowiadam na dzień jutrzejszy (06.02). W tym wypadku będę musiał niestety zabezpieczyć serwer hasłem na pewien okres czasu.

Co zmieni się podczas przerwy:

- poprawienie stopmusic,

- edycja pewnych pluginów pod jeden chat-processor,

- dostosowanie czasu do części map (niestety jest ich za dużo by zrobić je za jednym zamachem).

Trzeci etap zapowiadam na dzień jutrzejszy (09.02). Serwer będzie zabezpieczony hasłem.

- aktualizacja silnika bhopa,

- dostosowanie czasu do map.

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 2
  • Dobra robota! (+1) 1

Czwarty etap zapowiadam na dzień jutrzejszy (16.02). Serwer będzie tymczasowo zabezpieczony hasłem.

- aktualizacja pozostałych pluginów,

- dostosowanie czasu trwania do map (prawdopodobnie będą już wszystkie)

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 1
  • Dobra robota! (+1) 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...