Jump to content

Nowa Mapa w Among Us


Recommended Posts

Nowa mapa do Among Us ujawniona! Zobacz wideo

 

Od dłuższego czasu było wiadomo, że wkrótce Among Us otrzyma kolejną, czwartą mapę. Blisko miesiąc temu zobaczyliśmy pierwszą grafikę przedstawiającą część tej mapy oraz zdradzającą to, że wraz z nią do gry trafią najprawdopodobniej nowe elementy kosmetyczne. Wówczas studio odpowiadające za produkcję – Innersloth, obiecało, że przedstawi mapę w całej jej okazałości podczas wydarzenia The Game Awards. Tak też się stało!

 

 Podczas ceremonii The Game Awards studio Innersloth, które nawiasem mówiąc za Among Us zgarnęło nagrodę za najlepszą grę wieloosobową i najlepszą grę mobilną, rzeczywiście zaprezentowało kolejną mapę, która pojawi się w grze. Tej prezentacji dokonano w formie wideo.

 

 

 

Wygląda na to, że nowa mapa będzie nosiła nazwę The Airship. Jak ta nazwa wskazuje, zabierze ona graczy na pokład gigantycznego samolotu.

 

The Airship będzie największą mapą spośród wszystkich dostępnych w Among Us dotychczas. Poza tym, zaoferuje ona do wykonania zupełnie nowe zadania. Jak podejrzewaliśmy wcześniej, wraz z nią do gry trafią nowe skórki dla postaci.

 

Nie wiem jak Wy, ale ja już nie mogę się nowej mapy doczekać. Among Us to naprawdę świetna gra, grając w którą niejednokrotnie się uśmiałam. Mam nadzieję, że w przyszłości twórcy wzbogacą ją o kolejne dodatkowe treści.

 

 

 

 

źródło

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • Replies 1
  • Tematy
  • Last Reply

Najpopularniejsze posty

Najpopularniejesze dni

Najpopularniejsze posty

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...