Jump to content

Clozer prowadzi T1 do pierwszej wygranej w 2021 roku


Recommended Posts

Organizacja T1 zaskoczyła dziś rano fanów, prezentując skład, który zmierzył się z Hanwha Life Esports w ramach League of Legends Champions Korea. Wśród graczy wystawionych do boju zabrakło największych gwiazd, takich jak Lee „Faker” Sang-hyeok, Park „Teddy” Jin-seong i Moon „Cuzz” Woo-chan. W jednej z pierwszych serii sezonu 2021 w LCK drużynę reprezentowali Kim „Canna” Chang-dong, Choi „Ellim” El-lim, Lee „Clozer” Ju-hyeon, Lee „Gumayusi” Min-hyeong oraz Ryu „Keria” Min-seok. Ostatecznie, pozbawione największych nazwisk T1 przetrwało próbę ognia i pokonało rywali w serii zakończonej wynikiem 2:1.

Pierwsza mapa padła łatwym łupem T1. Olaf Ellima wywierał niezwykłą presję na przeciwną drużynę, prowadząc swój zespół do niemal perfekcyjnego zwycięstwa w 30. minucie. Całą zdobycz Hanwha Life na pierwszej mapie stanowiły dwa smoki. Upokorzeni w pierwszej grze zawodnicy odpowiedzieli w bardzo intensywnym, drugim starciu. Weterani Jeong „Chovy” Ji-hoon oraz Kim „Deft” Hyuk-kyu przyjęli ciężar gry na własne barki i ostatecznie zapewnili swojej drużynie zwycięstwo w 29. minucie. Losy decydującego, trzeciego starcia, rozstrzygnęło starcie drużynowe nieopodal jamy smoka po pierwszym kwadransie. Ostatecznie, T1 zdobyło wyraźną przewagę po widowiskowym ataku z flanki w wykonaniu Irelii Clozera i nie wypuściło już zwycięstwa z rąk. Po pełnej emocji serii Clozer oraz Ellim udzielili krótkiego wywiadu prowadzącym w studiu LCK.

– Daeny [główny trener – dop. red.] powiedział nam, żebyśmy pozostali skupieni i silni mentalnie. Powiedział mi też, bym wybrał czempiona, na którym czuję się najpewniej. Bardzo pomógł mi w tym, bym zachował pewność siebie podczas gry – powiedział Clozer, opisując sytuację po drugiej grze. W trzecim starciu midlaner został w drafcie zmuszony do wyboru w ślepo przeciwko o wiele bardziej doświadczonemu Chovy’emu. Ostatecznie Clozer zdecydował się na Irelię i nie pożałował tej decyzji. Już w 6. minucie zdobył swoje pierwsze zabójstwo, po równie precyzyjnej co brawurowej akcji pod wieżą przeciwnika. – Miałem przygotowane E, a przed sobą miniony. Wiedziałem, że mogę to zrobić, gdy tylko zobaczyłem Viktora Chovy’ego wchodzącego w zasięg mojego ulti.

Zagrania w wykonaniu zmiennika Fakera skomentowali także inni członkowie T1 – Nieco wcześniej pozbawiłem Viktora flasha. Gdy zobaczyłem, że Clozer dokończył robotę i zdobył solo killa, byłem z niego naprawdę dumny – komentuje zagranie kolegi Ellim. Zaledwie siedemnastoletni Lee zaliczył dziś występ, którym nie powstydził się żaden midlaner w LCK. Czyżby coraz to większy angaż młodzika sugerował, że Faker zbliża się do zasłużonej emerytury? Najbliższe tygodnie z pewnością pomogą nakreślić kierunek T1 jak i samego legendarnego midlanera.
Wszystkich zainteresowanych rozgrywkami LCK zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem pierwszego tygodnia we wpisie powyżej. Ci z Was, którzy przegapili starcie, a bardzo chcieliby je zobaczyć, mogą obejrzeć transmisję na  oficjalnym streamie LCK  lub kanale na serwisie  Youtube .

 

 

 

 

 

Źródło: https://cybersport.pl/281939/clozer-prowadzi-t1-do-pierwszej-wygranej-w-2021-roku/

Link to post
Share on other sites
  • Replies 0
  • Tematy
  • Last Reply

Najpopularniejsze posty

Najpopularniejesze dni

Najpopularniejsze posty

Najpopularniejsze dni

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...