Jump to content

Clozer prowadzi T1 do pierwszej wygranej w 2021 roku

Recommended Posts

Organizacja T1 zaskoczyła dziś rano fanów, prezentując skład, który zmierzył się z Hanwha Life Esports w ramach League of Legends Champions Korea. Wśród graczy wystawionych do boju zabrakło największych gwiazd, takich jak Lee „Faker” Sang-hyeok, Park „Teddy” Jin-seong i Moon „Cuzz” Woo-chan. W jednej z pierwszych serii sezonu 2021 w LCK drużynę reprezentowali Kim „Canna” Chang-dong, Choi „Ellim” El-lim, Lee „Clozer” Ju-hyeon, Lee „Gumayusi” Min-hyeong oraz Ryu „Keria” Min-seok. Ostatecznie, pozbawione największych nazwisk T1 przetrwało próbę ognia i pokonało rywali w serii zakończonej wynikiem 2:1.

Pierwsza mapa padła łatwym łupem T1. Olaf Ellima wywierał niezwykłą presję na przeciwną drużynę, prowadząc swój zespół do niemal perfekcyjnego zwycięstwa w 30. minucie. Całą zdobycz Hanwha Life na pierwszej mapie stanowiły dwa smoki. Upokorzeni w pierwszej grze zawodnicy odpowiedzieli w bardzo intensywnym, drugim starciu. Weterani Jeong „Chovy” Ji-hoon oraz Kim „Deft” Hyuk-kyu przyjęli ciężar gry na własne barki i ostatecznie zapewnili swojej drużynie zwycięstwo w 29. minucie. Losy decydującego, trzeciego starcia, rozstrzygnęło starcie drużynowe nieopodal jamy smoka po pierwszym kwadransie. Ostatecznie, T1 zdobyło wyraźną przewagę po widowiskowym ataku z flanki w wykonaniu Irelii Clozera i nie wypuściło już zwycięstwa z rąk. Po pełnej emocji serii Clozer oraz Ellim udzielili krótkiego wywiadu prowadzącym w studiu LCK.

– Daeny [główny trener – dop. red.] powiedział nam, żebyśmy pozostali skupieni i silni mentalnie. Powiedział mi też, bym wybrał czempiona, na którym czuję się najpewniej. Bardzo pomógł mi w tym, bym zachował pewność siebie podczas gry – powiedział Clozer, opisując sytuację po drugiej grze. W trzecim starciu midlaner został w drafcie zmuszony do wyboru w ślepo przeciwko o wiele bardziej doświadczonemu Chovy’emu. Ostatecznie Clozer zdecydował się na Irelię i nie pożałował tej decyzji. Już w 6. minucie zdobył swoje pierwsze zabójstwo, po równie precyzyjnej co brawurowej akcji pod wieżą przeciwnika. – Miałem przygotowane E, a przed sobą miniony. Wiedziałem, że mogę to zrobić, gdy tylko zobaczyłem Viktora Chovy’ego wchodzącego w zasięg mojego ulti.

Zagrania w wykonaniu zmiennika Fakera skomentowali także inni członkowie T1 – Nieco wcześniej pozbawiłem Viktora flasha. Gdy zobaczyłem, że Clozer dokończył robotę i zdobył solo killa, byłem z niego naprawdę dumny – komentuje zagranie kolegi Ellim. Zaledwie siedemnastoletni Lee zaliczył dziś występ, którym nie powstydził się żaden midlaner w LCK. Czyżby coraz to większy angaż młodzika sugerował, że Faker zbliża się do zasłużonej emerytury? Najbliższe tygodnie z pewnością pomogą nakreślić kierunek T1 jak i samego legendarnego midlanera.
Wszystkich zainteresowanych rozgrywkami LCK zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem pierwszego tygodnia we wpisie powyżej. Ci z Was, którzy przegapili starcie, a bardzo chcieliby je zobaczyć, mogą obejrzeć transmisję na  oficjalnym streamie LCK  lub kanale na serwisie  Youtube .

Źródło: https://cybersport.pl/281939/clozer-prowadzi-t1-do-pierwszej-wygranej-w-2021-roku/

• Replies 0
  • Tematy
  • Last Reply

Najpopularniejsze posty

Najpopularniejesze dni

Najpopularniejsze posty

Najpopularniejsze dni