Jump to content

nawrot rezygnuje z CS-a na rzecz VALORANTA


Recommended Posts

Masowa emigracja zawodowych graczy Counter-Strike’a do nowej produkcji, jaką był VALORANT, to już w zasadzie melodia przeszłości. Ruch ten odbywał się bowiem głównie w drugim i trzecim kwartale ubiegłego roku, ale rzecz jasna nie oznacza to, że całkowicie się zatrzymał. Wręcz przeciwnie – grono graczy, którzy zdecydowali się na zmianę fachu nadal się powiększa, a dziś definitywnie dołączył do niego Piotr „nawrot” Nawrocki.

Były gracz AVEZ Esport we wpisie w mediach społecznościowych poinformował, że rozstaje się ze swoją dotychczasową dyscypliną, jednak nie wyklucza ewentualnego powrotu w przyszłości. – W kolejnych miesiącach skupie się wyłącznie na VALORANCIE i spróbuję sprawdzić, czy będę czuł się lepiej w grze innej niż CS. Mam same dobre wspomnienia związane z produkcją Valve, więc mam nadzieję, że jeszcze pewnego dnia wrócę do niej, gdy pojawi się coś interesującego. Do zobaczenia – napisał 23-latek na Twitterze.

nawrot był jedną z ofiar przebudowy składu popularnych Ośmiornic. W barwach AVEZ występujący w roli IGL-a zawodnik spędził rok, w tym czasie zdobywając chociażby wicemistrzostwo kraju, a także występując na lanowych kwalifikacjach do premierowego sezonu Flashpointa. W ostatnim czasie Nawrocki i kompani zaliczyli jednak kilka niesatysfakcjonujących rezultatów, jak chociażby dopiero 5-6. miejsce w ramach Polskiej Ligi Esportowej. Wyniki te zostały przez włodarzy ekipy odebrane na tyle negatywnie, że organizacja postanowiła w połowie grudnia rozstać się aż z trójką podstawowych graczy oraz trenerem dywizji CS:GO.

Oczywiście przypadek nawrota nie jest odosobniony na polskiej scenie esportowej. Już wcześniej VALORANTOWI poświęcili się w pełni dobrze znani fanom CS-a Patryk „patitek” Fabrowski czy Michał „MOLSI” Łącki, były zespołowy partner bohatera tego artykułu.

 

 

 

 

 

Źródło: https://cybersport.pl/281732/nawrot-rezygnuje-z-cs-a-na-rzecz-valoranta/

Link to post
Share on other sites
  • Gopnik featured, unfeatured, pinned and unpinned this topic
  • Replies 0
  • Tematy
  • Last Reply

Najpopularniejsze posty

Najpopularniejesze dni

Najpopularniejsze posty

Najpopularniejsze dni

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...