Jump to content

#52 Izcon - Osąd bohatera

Streepy
 Share

Recommended Posts

Cześć, witam w kolejnym wywiadzie. Tym razem przyjrzymy się osobie, która dwukrotnie znajdowała się w Wyższej Administracji Sieci. Bardzo dziękuję @`izcoN za tak szybkie udzielenie odpowiedzi (od zadania pytań do publikacji tematu minęły tylko 3 godziny!!!).

Zapraszam do lektury!

1. Cześć Damian! Przedstaw się wszystkim, opowiedz coś o sobie.
Cześć, tak jak już wspomniałeś nazywam się Damian i mam 20 lat. Aktualnie studiuję informatykę i mieszkam w małej wsi w Wielkopolsce. Interesuję się sportami zimowymi, szczególnie Biathlonem i Biegami Narciarskimi.

2. Życie na wsi wiąże się z licznymi obowiązkami i dużą ilością rzeczy do roboty. Jak to wygląda w Twoim przypadku?

Roboty trochę jest to prawda, ale wszystko zależy od dnia i od pory roku. Zimą i jesienią nie ma aż tak dużo pracy, bo wiadomo pogoda nie pozwala zbytnio na pracę w polu czy na podwórku. Latem jest jej najwięcej ze względu na żniwa, gdzie czasami nawet do 22 jestem na polu. Jeśli chodzi o taki normalny tydzień to więcej robią rodzice. Jako iż ja mam studia, to za dużo nie pomogę. Dużym plusem dla mnie jest to, że nie muszę wstawać rano do pracy, czyt. 6:00.

3. Dlaczego studiujesz akurat informatykę? Jakie masz plany z nią związane w przyszłości?
Jest to dziedzina która aktualnie rozwija się najszybciej na rynku, a zapotrzebowanie na pracowników IT jest coraz większe. Po części wybrałem IT ze względu na zainteresowanie komputerem za młodu. Plany? Hmmm, na początku skończyć studia i znaleźć na nich dobrą firmę do praktyk, ponieważ przez następne 2,5 roku będę musiał odbyć praktykę by ukończyć studia. Jak wiadomo często jest tak, że firmy chcą zatrzymać praktykantów i na to liczę.

4. Twoje zainteresowanie komputerem wpłynęło w pewnym sensie na sieć, ale po kolei. Jak się u Nas znalazłeś?
Jak można zauważyć konto posiadam od 2015 roku, ale przez ponad 1,5 roku było ono puste. W 2016 roku zawitałem na forum jak i serwer Arena gdzie dostałem admina i pełniłem funkcję przez około rok. Przyszedłem z innej sieci gdzie "władzę" objęła osoba, której nie lubiłem. Pomimo, że pełniłem tam funkcje porównywalną do naszego Admina Sieci, nie dało się z tą osobą współpracować. I tak zaczęła się cała historia, która powoli się kończy, chyba że.....

5. Historia, która miała swoje wzloty i upadki, ponieważ aż dwukrotnie miałeś stanowisko Junior Admina Sieci. Mógłbyś nam opowiedzieć jak to się zaczęło? Jakimi serwerami się opiekowałeś, na czym polegała Twoja praca?
Tak, to prawda. Były wzloty i upadki. Za pierwszym razem supportowałem Miragem, MDC oraz Only AWP. Natomiast drugie podejście to był Mirage, lekka pomoc przy Retake'u oraz FFA. Zaczęło się od tego, że jakieś 3 tygodnie przed [email protected] Sieci dostałem rangę moderatora. Wówczas nie wiedziałem, że złoże podanie na [email protected] Sieci, ale dostałem taką propozycję więc skorzystałem. Teraz patrząc na tamto posunięcie, był to mój błąd, ponieważ współpraca z niektórymi nie układała się za dobrze i chyba po pół roku zrezygnowałem. Za drugim to już zupełnie inna sytuacja. @Streepy zapytał się czy nie chciałbym wrócić na stanowisko, bo potrzebował rąk do pomocy, więc się zgodziłem i pełniłem tę funkcję do września poprzedniego roku gdzie wraz z Oks`em i Nightmarem zrezygnowaliśmy ze stanowisk.

6. W tym czasie współpracowałeś z wieloma osobami. Z kim Ci się pracowało najlepiej, a z kim najgorzej?
Najlepiej współpracowało mi się ze @Streepy oraz @Nightmare, ze względu na dobry kontakt oraz pomoc z ich strony. Najgorzej wydaje mi się, że szła współpraca z wyższą administracją Mirage. Niepotrzebne konflikty oraz gadanie za plecami nie pomagały w działaniu na rzecz serwera.

7. Od twojej rezygnacji minęły już 3 miesiące. Jak, z pozycji osoby zasłużonej, oceniasz zmiany, które zaszły w tym czasie w sieci?
Już patrząc okiem osoby, która przygląda się Sieci, wydaje mi się, że postanowienie zrobienia 3 Adminów Sieci było niepotrzebne. Każdy wiedział jakie ma obowiązki na swojej randze, a teraz jak patrzę i słucham, to wydaje mi się, że niektórzy zapomnieli o nich. Według mnie Lost powinien kogoś awansować na [email protected] Sieci. Tak naprawdę aktualnie nie ma osoby, która może podjąć decyzję sama, tylko musi pytać o zdanie pozostałą dwójkę. Plusem na forum była aktualizacja, która miała wejść w życie jak miałem [email protected], ale to już mniejsza o to. Ważne, że się pojawiła. Dużym plusem jest redakcja, która tętni życiem i wrzuca fajne materiały w dział oraz organizuje konkursy, których zawsze brakowało.

8. Jakbyś był Lostem, i miał możliwość stworzenia "Idealnej Wyższej Administracji Sieci", to kogo byś obsadził na jakich stanowiskach?
O kurcze, ciężkie zadanie, no ale trzeba to zrobić. Zaczniemy tak powoli od samego dołu:
[email protected]: @Niechcial, @Nightmare, @Vonki
Admin Forum: @Myszaty.
Admin Sieci: @Streepy
[email protected] Sieci: @Oks

9. Ludzie często po swoich rezygnacjach odcinają się całkowicie od sieci. Z Tobą jest inaczej. Można Cię spotkać zarówno na forum, jak i na serwerach. Sentyment, przywiązanie czy podoba Ci się?
Na serwerach CS:GO można mnie spotkać raz na ruski rok, na Ts3 siedzę często, ponieważ są tu znajomi oraz osoby z którymi mam dobry kontakt. Na forum wchodzę często ze względu na sentyment oraz przywiązanie, czasami może coś fajnego się znajdzie.

10. Dobry kontakt z ludźmi to podstawa. Czy Twoje kontakty/znajomości sieciowe w jakimś stopniu pomogły Ci w życiu codziennym albo nauce?
Tak. Dzięki Oksowi i Streepiemu zaznajomiłem się ze studiami jak one działają i co jest ważne na nich. Niektóre rzeczy często nawet przeszkadzały w nauce (jest noc z niedzieli na poniedziałek godzina 2.30 a ty dostajesz wiadomość na MSG, żebyś wgrał mapę na serwer XD, nie mam mocnego snu więc jakiekolwiek powiadomienie w telefonie mnie obudzi). Były też rzeczy oraz osoby, które pomagały w nauce pisania oraz edytowania pluginów w SP, co było bardzo podobne do składni w PHP. Ułatwiło mi to naukę programowania.

11. Dzięki za odpowiedzi na pytania! Czy przed szybkimi pytaniami chciałbyś kogoś pozdrowić?
Ja dziękuje za pytania. Chciałbym pozdrowić wszystkich, których spotkałem na forum jak i serwerach, a szczególnie @Streepy oraz @Nightmare.

Przechodzimy do serii szybkich pytań.
Pole czy dwór?
Dwór
Top czy Support?
Zależy
Notatki z zajęć czy nagrywanie zajęć?
Nagrywanie
Drwal czy Wieśmak?
Drwal
Kolka czy woda?
Woda
Ulubiona drużyna e-sportowa?
T1
Dlaczego Twoim ulubionym klubem jest FC Barcelona? Swoją odpowiedź oprzyj na 96 wygranych El-Clasico, 26 wygranych mistrzostw LaLiga i 5 wygranych w Lidze Mistrzów.
Nie jest.

Co sądzą ludzie o Izconie?

Żeby się tego dowiedzieć, zadałem to pytanie 7 osobom z Naszej społeczności.
1. Dobry chłopak, co tu więcej mówić. Może czasem zbyt mocno wybucha i się denerwuje, ale jak coś ma zrobić to zrobi.
2. Trolluje gierki w lolu.
3. Izcon aka Iza : Trochę walnięty , maniak prędkości w Farmingu , zdolny ale trochę leniwy, dobre zdolności aktorskie , gdybym miałbym go określić w postaci osoby to taki Detektyw Gadzet ale -50 iq XD
4. Miły, porządny, spocony tryhard Lubi krzyczeć w komputer
5. Z tego co zdążyłam zauważyć to dość porywcza i wybuchowa osoba, natomiast wykonywał wszystkie swoje obowiązki na 5+. Jedna z osób, z którą da się porozmawiać dosłownie na każdy temat. Gaduła z niego.

6. Przyszły uczestnik rolnik szuka żony.

7. Technik, rolnik. Po za tym osoba z, którą się przyjemnie współpracuje. Lubi pić Jacka Danielsa solo

Dziękuję za uwagę.

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 5
  • Lubię to! (+1) 6
  • Dobra robota! (+1) 3

Ja bym troszkę inaczej wybrał tą idealną wyższą. Dałbym osoby, których już dawno z nami nie ma, a na prawdę mogłyby być ciekawym supportem obecnie serwerów.

2 godziny temu, olaokej napisał:

3h to skarb, ja kiedyś robilam wywiad od kwietnia do sierpnia, co nie  @Vonki

Całkiem możliwe, ale patrząc że w tamtym okresie i tak nie byłem skory do dzielenia się informacjami to i tak miałaś wyjątkową okazję przeprowadzić xD

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...