Jump to content
Sign in to follow this  
Myszaty.

Święto narodowe w Argentynie. Josedeodo zagra dla FlyQuest

Recommended Posts

Żaden argentyński kibic League of Legends wczoraj nie zasnął. Dobrze, że dzisiaj sobota, to przynajmniej nikt nie musiał wykorzystywać dnia wolnego. FlyQuest potwierdziło bowiem, że leśnikiem formacji na 2021 rok będzie Brandon Joel „Josedeodo” Villegas. 20-latek będzie pierwszym przedstawicielem swojego kraju w elitarnych rozgrywkach LCS.

O takiej ewentualności przed kilkoma dniami podczas swojego transferowego show mówił Jacob Wolf. Dziennikarz przekazał, że FlyQuest osiągnęło werbalne porozumienie z Rainbow7, czyli dotychczasowym pracodawcą Josedeodo. Te informacje wywołały oczywiście euforię w domach argentyńskich fanów LoL-a, bo Wolf odznacza się przecież niesłychaną skutecznością w swojej pracy nad doniesieniami transferowymi i nigdy nie rzuca słów na wiatr. I rzeczywiście, późnym piątkowym wieczorem amerykańska organizacja opublikowała film, w którym zaprezentowała Villegasa jako nowego leśnika. W materiale pojawili się również wielcy piłkarze – Diego Maradona oraz Leo Messi – w ojczyźnie stawiani na równi z Bogiem. Josedeodo raczej nie grozi osiągnięcie takiego statusu, natomiast bez wątpienia będzie mógł liczyć na wsparcie setek tysięcy rodaków.

 

 

Przed graczem niełatwe zadanie, bo musi wskoczyć w buty jednego z najlepszych specjalistów w regionie, Lucasa „Santorina” Larsena, który przeniósł się do Teamu Liquid. Potwierdzenie angażu Josedeodo to dopiero wstęp do wielu ogłoszeń, które FlyQuest przygotowuje na najbliższe dni lub tygodnie. Do drużyny według plotek dołączyć ma jeszcze czterech nowych zawodników – toplaner Eric „Licorice” Ritchie, środkowy Cristian „Palafox” Palafox, strzelec Johnson „Johnsun” Nguyen i wreszcie wspierający David „Diamond” Bérubé. Co wy wiecie o generalnych remontach?

 

 

Jeśli te doniesienia się potwierdzą, tak najprawdopodobniej będzie wyglądał skład FlyQuest w LCS 2021:

 

flyquest_logo.png top.png Eric „Licorice” Ritchie
jungle.png Brandon Joel „Josedeodo” Villegas
mid.png Cristian „Palafox” Palafox
bot.png Johnson „Johnsun” Nguyen
support.png David „Diamond”  Bérubé

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: https://cybersport.pl/276593/swieto-narodowe-w-argentynie-josedeodo-zagra-dla-flyquest/

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...