Jump to content
Sign in to follow this  
Myszaty.

Reprezentantki Originem w nowej organizacji. W przyszłym roku przenosiny do Ameryki Północnej

Recommended Posts

Po wielu miesiącach reprezentantki Teamu Originem znalazły wreszcie nowy dom. Członkinie międzynarodowego składu związały się dziś bowiem z północnoamerykańską organizacją XSET i na początku 2021 roku same przeniosą się za ocean.

Michaela „mimi” Lintrup i jej koleżanki to obecnie jeden z najmocniejszych kobiecych składów CS:GO na Starym Kontynencie. W tym roku mogły one świętować już triumfy podczas takich imprez, jak Ambush Female Invitational, DreamHack Showdown Summer 2020 czy też Galaxy Racer Female Invitational i w pewnym momencie znajdowały się na 95. miejscu w światowym rankingu. Teraz przed nimi zmagania w ramach DreamHack Showdown Winter 2020, który rozegrane zostanie między 15 a 20 grudnia – jednakże do tej imprezy zawodniczki przystąpią już w barwach XSET, organizacji mogącej pochwalić się także obecnością na scenie VALORANTA i Fortnite’a.

– Tak naprawdę nie czuję się usatysfakcjonowana, bo mamy jeszcze wiele do udowodnienia i czuję, że będziemy w stanie tego dokonać razem z XSET. Nie możemy się już doczekać początku tej przygody – przyznała w rozmowie z serwisem Dexerto Zainab „zAAz” Turkie. – Jako kobiety gracze musimy o wiele bardziej pokazywać się z dobrej strony. Chodzi nawet o tak prozaiczne rzeczy, jak treningi – przyzwoite drużyny nie chcą grać przeciwko nam, bo jesteśmy kobietami. Musimy jeszcze wiele udowodnić, by otrzymać szacunek ze strony innych zespołów – wtórowała jej wspomniana wcześniej mimi.

 

Skład XSET prezentuje się następująco:

 

  •  Zainab „⁠zAAz⁠” Turkie
  • Julia „⁠juliano⁠” Kiran
  • Michaela „⁠mimi⁠” Lintrup
  • Petra „⁠Petra⁠” Stoker
  • Anastasia „⁠kr4sylya⁠” Khlobystina

 

 

 

 

Źródło: https://cybersport.pl/276499/reprezentantki-originem-w-nowej-organizacji-w-przyszlym-roku-przenosiny-do-ameryki-polnocnej/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...