Jump to content
Sign in to follow this  
Gopnik

GTA Online z nowym napadem!

Recommended Posts

GTA Online z nowym napadem! Rockstar pokazuje wyspę i potwierdza datę premiery

 

Szykujcie się na największy napad w historii GTA Online. Rockstar właśnie potwierdził „The Cayo Perico Heist”, który zadebiutuje w przyszłym miesiącu. Na dobry początek otrzymaliśmy zwiastun nowości.

Potwierdziły się przecieki i 15 grudnia odbędzie się premiera nowego napadu w GTA Online. Deweloperzy potwierdzają, że zaproszą graczy na wyspę, gdzie zajmiemy się zdobyciem pieniędzy od największego dealera narkotyków w całym GTA Online. Nie będzie to na pewno łatwe zadanie, ale możemy szykować się na szereg atrakcji.

Przygotuj się na infiltrację najbardziej znanego na świecie dealera narkotyków w Grand Theft Auto Online, w największym, najbardziej zuchwałym i pełnym akcji dodatku w historii: Cayo Perico Heist.

Gracze otrzymają od deweloperów wolną rękę – naszym zadaniem będzie dostanie się na wyspę, unieszkodliwienie silnie uzbrojonej ochrony, a następnie ucieczka z „taką ilością sztuk złota i pieniędzy z narkotyków, jaką tylko możecie unieść".

„Wybierz swoje narzędzia. Wybierz swoje metody działania. Wybierz swoją załogę - lub nawet udaj się  na misję zupełnie sam. Po prostu wróć do Los Santos w jednym kawałku.”

Rockstar podkreśla, że Cayo Perico Heist to największa przygoda GTA Online w historii, która wprowadza zupełnie nową egzotyczną lokalizację i oferuje zupełnie nowe podejście do projektowania napadów. Zabawę możemy rozpocząć w pojedynkę lub w zespole.

W grze pojawią się także nowe pojazdy, broń taktyczna czy też po prostu będziemy mogli zabawić się w tym wyjątkowym miejscu – twórcy zapewnią „nowych, światowej klasy DJ-ów”. W grze pojawi się ponad 100 nowych piosenek, a najbogatsi gracze sprawdzą nową, wszechstronną i uzbrojoną łódź podwodną, która skrywa wiele niespodzianek.

Dodatek zadebiutuje na PlayStation 5 i Xbox Series X|S (wsteczna kompatybilność) oraz PlayStation 4, Xbox One i PC.

 

 

 

 

 

źródło

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oj będzie grane, tylko nie wiem kiedy xD 10 grudnia wyjdzie cyberpunk, więc może mi to trochę grafik zepsuć 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...