Jump to content

Destiny 2 zapowiada zmiany w postępach i przepustce sezonowej


Recommended Posts

Od początku każdego nowego dodatku do Destiny, gracze rosną w siłę, przechodząc kampanię i rozgrywając misje fabularne. Po ukończeniu kampanii oraz części dodatkowych zadań i aktywności, gracze zwykle osiągają tzw. „miękki limit” i od tego momentu muszą zdobywać „potężne nagrody”, aby dalej zwiększać swoją moc, i podejmować się bardziej wymagających aktywności gry końcowej.

 Po osiągnięciu „twardego limitu” gracze mogą jeszcze zyskać dodatkowe 10 pkt. mocy, zdobywając szczytowe nagrody, o ile zdecydują się osiągnąć „limit szczytowy”. Oto nowe limity mocy, które możecie osiągać po rozpoczęciu następnego sezonu 10 listopada: 

 • Miękki limit: 1200 
 • Twardy limit: 1250 
 • Limit szczytowy: 1260 

Kiedy po raz pierwszy zalogujecie się w następnym sezonie, wszystkie Wasze bronie i pancerze będą na minimum 1050 poz. mocy. Jeżeli ich moc przekracza już 1050, to nie ulegnie zmianie, a wszystko poniżej tego poziomu zostanie podniesione do 1050. Wszyscy nowi gracze również rozpoczną grę na poz. mocy 1050. 

Bungie szykuje również zmianę, która da Wam szansę na zdobycie potężnych nagród ze szturmów, Gambitu, Tygla i ze zrzutów sezonowych aż do osiągnięcia twardego limitu. Czekają Was szybkie postępy, jeśli będziecie zdobywać potężne nagrody ze źródeł dostępnych co tydzień, ale jeżeli chcecie całe dnie rozgrywać szturmy lub mecze Tygla, to możecie grać dalej – tym sposobem i tak zdobędziecie potężne nagrody. 

Przepustka sezonowa, którą poznaliście jeszcze za czasów Twierdzy Cieni pozostanie w większości bez zmian. Pojawią się nowe bronie i pancerze do zdobycia zarówno w toku darmowej ścieżki, jak i ścieżki premium. Twórcy wprowadzą jednak jedną znaczną zmianę: do przepustki sezonowej dodadzą jasny pył:

 • Darmowa ścieżka przepustki sezonowej umożliwi zdobycie 7500 jedn. jasnego pyłu 
 • Ścieżka premium przepustki sezonowej umożliwi zdobycie 3000 jedn. jasnego pyłu 
 • Nagrodą za cotygodniowe zlecenia będzie 100 jedn. jasnego pyłu  

Dzięki tym zmianom zdecydowana większość graczy zarobi więcej jasnego pyłu niż wcześniej. Niezależnie od tego, czy prowadzisz trzy postacie, czy też grasz wyłącznie Łowcą, jasny pył będzie bardziej dostępny przy zdobywaniu kolejnych rang przepustki sezonowej.

Począwszy od Sezonu Łowów, jasne engramy będą zawierać całą zawartość Eververse od sezonu 1. do trzech sezonów wstecz w stosunku do obecnego sezonu (z wyjątkiem zawartości ze specjalnych wydarzeń, takich jak Święto Utraconych, Świtanie itd.). Oto kilka przykładów tego mechanizmu:

 • Sezon 12: Jasne engramy zawierają całą zawartość z sezonów od 1 do 9. 
 • Sezon 13: Jasne engramy zawierają całą zawartość z sezonów od 1 do 10. 

Jak zawsze, otwierając więcej jasnych engramów, zwiększacie swoje szanse na zdobycie przedmiotów, których jeszcze nie posiadacie. O ile nadal będą występować duplikaty, to engramy będą balansowane, by zapewnić wam przedmioty, których najpewniej będziecie potrzebować.

Cały komunikat Bungie znajdziecie w tym miejscu: https://www.bungie.net/pl/Explore/Detail/News/49722

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: https://mmorpg.org.pl/news/zobacz/destiny-2-zapowiada-zmiany-w-postepach-i-przepustce-sezonowej

Link to post
Share on other sites
 • Gopnik locked this topic
 • Replies 0
 • Tematy
 • Last Reply

Najpopularniejsze posty

Najpopularniejesze dni

Najpopularniejsze posty

Najpopularniejsze dni

Guest
This topic is now closed to further replies.
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...