Jump to content
Sign in to follow this  
Gopnik

Guram Kutateladze przed walką z Mateuszem Gamrotem

Recommended Posts

„Zrobię, co mogę, aby go skończyć” - Guram Kutateladze przed walką z Mateuszem Gamrotem

gamrot_kutateledze_2-620x400.jpg

Guram Kutateladze opowiedział o pojedynku z Mateuszem Gamrotem, do którego dojdzie dziś w nocy w Abu Zabi.

Guram Kutateladze w niczym nie przypomina swojego słynnego już klubowego kolegę Khamzata Chimaeva. O ile ten ostatni aż ocieka pewnością siebie, zapowiadając w mediach rychłe zdetronizowanie Kamaru Usmana i Israela Adesanyi, to Gruzin podchodzi do medialnej gry znacznie ostrożniej. W drodze do walki z Mateuszem Gamrotem, która zwieńczy kartę wstępną gali UFC Fight Island w Abu Zabi, Gruzin wyraża się o Polaku z dużym szacunkiem, nie inicjując żadnych pyskówek. 

Wszystko okaże się w sobotę wieczorem, gdy drzwi oktagonu się zamkną – powiedział Guram w rozmowie z UFC Arabia. – Nie ma żadnego znaczenia, co teraz ktokolwiek mówi, robi. Sobotni wieczór – wtedy wszystko się okaże.

– Zrobię, co mogę, aby skończyć rywala. Jak zawsze. Postaram się dać występ wieczoru. Najlepszy występ w moim życiu. I potem pójdziemy dalej.

Kutateladze nie ukrywa, że cieszy się, iż już w debiucie będzie miał sposobność skrzyżować rękawice z rywalem o wyrobionym na europejskiej scenie nazwisku, który w Polsce jest gwiazdą.

– Tego typu rywali muszę właśnie pokonywać powiedział urodzony w ogarniętej wojną Gruzji zawodnik.

– To jedna z moich przeszkód, a miałem ich w życiu wiele. Pokonywałem je. Rozbijałem. Dlatego jestem, gdzie jestem. Taki jest cel mojego życia.

Jak typuje pojedynek?

– Żadnego typu – powiedział. – Zobaczycie w sobotni wieczór.

Cały wywiad poniżej:

źródło

c5XT8LW.png

W celu ponownego otwarcia tematu skontaktuj się z Moderatorem lub Adminem Forum.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...