Jump to content
Sign in to follow this  
Myszaty.

Vitality z sześcioosobowym składem. Nivera dołącza do zespołu

Recommended Posts

Team Vitality to kolejna organizacja, która postawiła na budowę sześcioosobowego składu CS:GO. Dziś pod skrzydła ekipy znad Sekwany trafił bowiem Nabil „Nivera” Benrlitom, o którego przenosinach mówiło się w kuluarach już od kilku dni.

Kariera zaledwie 19-letniego Belga, który jest młodszym bratem Adila „ScreaMa” Benrlitoma, w ciągu kilku miesięcy nabrała niesamowitego tempa. Benrlitom bieżący rok zaczynał w anonimowym Wonderkids, by w marcu zasilić szeregi Teamu Heretics. Tam szybko dał się poznać jako utalentowany strzelec i miał spory wkład m.in. w zajęcie przez zespół szóstego miejsca na ESL One Road to Rio. Nic więc dziwnego, że zwrócił na siebie uwagę Vitality – według niedawnych doniesień Guillaume „neLa” Canelo Nivera w walce o szósty fotel w szeregach popularnych Pszczół miał pokonać takich graczy, jak Bryan „Maka” Canda, Ali „hAdji” Haïnouss z LDLC OL oraz Nicolas „Keoz” Dgus K23.

– Jestem niesamowicie podekscytowany transferem do Teamu Vitality i okazją do wspólnej gry z takimi zawodnikami. Nie mogę się już doczekać rozpoczęcia tej nowej przygody – nie krył ekscytacji nastolatek. Na ten moment nie wiadomo jednak, czy belgijski strzelec z miejsca wskoczy do podstawowego składu, czy też wyląduje na ławce rezerwowych, by w razie konieczności zastąpić któregoś z niedysponowanych kolegów. Jeżeli wierzyć wspomnianemu Canelo, Benrlitom rezerwowym nie zostanie, niemniej w ostatnich tygodniach próżno było wypatrywać plotek na temat zmian w TV i trudno powiedzieć, kogo konkretnie miejsce miałby zająć.

 

W tej sytuacji skład Teamu Vitality prezentuje się następująco:

 

 • Dan „apEX” Madesclaire
 • Cédric „RpK” Guipouy
 • Mathieu „ZywOo” Herbaut
 • Richard „shox” Papillon
 • Kévin „misutaaa” Rabier
 • Nabil „Nivera” Benrlitom
 • Rémy „XTQZZZ” Quoniam – trener

 

 

 

 

Źródło: https://cybersport.pl/272657/vitality-z-szescioosobowym-skladem-nivera-dolacza-do-zespolu/

Share this post


Link to post
Share on other sites

c5XT8LW.png

 

W celu ponownego otwarcia tematu skontaktuj się z Moderatorem lub Adminem Forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...