Jump to content
Sign in to follow this  
Myszaty.

Nowy Cache był dla was zbyt zielony? Poprawiona wersja mapy już w Warsztacie Steam

Recommended Posts

Od oficjalnej prezentacji odświeżonej wersji Cache’a minął ponad rok. Ponad rok oczekiwania na to, aż mapa powróci do puli turniejowej – na razie nie powróciła, bo owa pula ani drgnęła od marca 2019 roku. Z drugiej strony, warto wspomnieć, że arena autorstwa Sala „Volcano” Garozzo i Shawna „FMPONE’A” Snellinga po swojej powtórnej premierze spotkała się z mieszanym odbiorem.

Wielu graczy zarzucało wyremontowanemu Cache’owi zbytnie natężenie kolorów. Poprzednia odsłona mapy charakteryzowała się bardzo oszczędnym gospodarowaniem barwami i ogólną szarością, nowa natomiast pełna była zielonych elementów, które zdaniem niektórych nie pasowały do klimatu CS:GO. Twórcy już wtedy zapowiadali, że postarają się nad tym aspektem popracować, ale dopiero teraz otrzymaliśmy dowód na to, że ich prace były naprawdę daleko idące. Wraz z najnowszą aktualizacją, która pojawiła się w Warsztacie Steam, Cache powrócił bowiem do bardziej tradycyjnej, stonowanej i mniej nasyconej palety barw. Zniknęło też wiele elementów ozdobnych, takich jak mech porastający ściany i podłogi czy też niektóre zwisające z sufitów pnącza. Poniżej prezentujemy kilka grafik przedstawiających wygląd poszczególnych miejsc przed i po łatce:

Stara wersja Nowa wersja
cache_1.png cache_1_new.jpg


cache_2.png cache_2_new.jpg


cache_3.png cache_3_new.jpg


cache_4.png cache_4_new.jpg


cache-nowa-wersja.png cache-nowa-wersja_new.jpg

 

Na ten moment nie wiadomo, kiedy aktualizacja zawita na serwery publiczne Counter-Strike’a. Nie jest też jasne kiedy i czy w ogóle Cache znajdzie się jeszcze w puli map obecnych na profesjonalnych turniejach.

 

 

 

 

 

Źródło: https://cybersport.pl/272760/nowy-cache-byl-dla-was-zbyt-zielony-poprawiona-wersja-mapy-juz-w-warsztacie-steam/

Share this post


Link to post
Share on other sites

c5XT8LW.png

 

W celu ponownego otwarcia tematu skontaktuj się z Moderatorem lub Adminem Forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...