Jump to content
Sign in to follow this  
BZOZEK1

Skarga Gopnik

Recommended Posts

Twój nick: bzozek

Nick oskarżonego: gopnik

Data i godzina: ostatnie kilka miesięcy

Mapa: forum

Opis: Jak to kiedyś powiedział lost "ranga ta to nie uczestnictwo w grze pod tytułem kto da więcej ostrzeżeń, to wygra, gdzie ostrzeżenie to punkt do przodu. Moderator jest od porzadku na forum, a karanie użytkowników jest w nim aspektem dodatkowym, a nie podstawowym."  i chyba tutaj kolega o tym zapomniał, warnuje już za takie głupoty że się w głownie nie mieśc,i ostatnio dostałem warna za to że mam inne zdanie niż wszyscy poszedłem aż na ts soplicy bo chcialem pogadać z kimś z wyższej czy to prawdziwy powód bo to już absurd.(oczywiście warn został zdjęty.) i z tego co mi wiadomo to nie pierwszy taki wybryk tego pana.

I jeszcze do tego wszystkiego tego jego spamowanie gifami na chatoboxie albo prowokowanie się z innymi graczami, czy naprawdę tak powinien postępować moderator? 

albo jak wcześniej była jedna maszynka do spamowania (myszaty) tak teraz już są 2 i to już denerwuje jak chcę sobie spojrzeć jaki jest nowy temat na forum i widzę tam 20 faktów o jakiejś grze,a i tak tego nikt nie czyta.

Jeszcze do tego widać że rzuca się na rangi bo chyba kolega chciałby admina forum.

Na koniec dodam tak od siebie i tak cie nikt nie lubi więc przestań zmieniłeś się po dostaniu modka #stop2headom

Żądania: Degrad

Edited by BZOZEK1
  • Dobra robota! (+1) 1

Okej, może trochę przesadziłem z tym spamowanie dobra dobra, ALE powiadomienia o tematach, nawet nie musisz patrzeć na nie lub nie obserwować mnie. Jeśli chcesz przeczytać jakieś tematy na serwerach to zjeżdżasz na strefę serwerów i tam przeglądasz czy niczego nie ma nowego, na strefę gier nie musisz zaglądać. (A warn w podaniu to taki mały "zakład")

Edit

Poza tym zdjęcie warna obyło się bez zbędnych odwołań na forum 

Edited by Gopnik
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 1
  • Lubię to! (+1) 1

Bzozek powiem Ci, że Ty to jajcarz jesteś  a popatrz na mnie  ja taki cham bez serca, Ty się starasz i piszesz skargę dla beki, żeby się coś działo a ja Ci to zamknę :|

Widziałem screeny :read:

• Lubię to! (+1) 1

c5XT8LW.png

W celu ponownego otwarcia tematu skontaktuj się z Moderatorem lub Adminem Forum.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...