Jump to content
xdkawka1234

proba o odbanowanie

Recommended Posts

• Twój nick: Kawka
    Nick admina: nie wiem gdy wbiłem na serwer już miałem bana

Rodzaj kary: perm ban
    Data i godzina: 15.09.2020
    Mapa: niewiem  nie było mnie wtedy na serwie
    Powód bana: zmiana kompa
    Opis sytuacji: dostałem bana na 1 tydz za bugowanie mapy gdy kara się skaczyła pojechałem do brata na weekend i grałem na innym kompie u brata nie wiedziełm ze za granie na innym kompie jest ban przepraszam za to całą Administracje jak i sieć Cs-Soplica.pl więcej to się nie powtórzy proszę o ub

:

Przykład oraz informacje:

Spoiler

Przykład:

Twój nick: podajesz dokładny swój nick z gry
Nick admina: podajesz nick admina z gry, który Ciebie zbanował

Rodzaj kary: ban na serwer / ban na CT / mute

Data i godzina: dokładna data i godzina otrzymania bana
Mapa: mapa na której dostałeś bana
Powód bana / mute'a: powód jaki wyświetlił Ci się przy otrzymaniu bana.
Opis sytuacji: co się dokładnie wydarzyło, w przypadku zrobienia SS'ów nie musisz wypełniać tej rubryki.

Każdy admin ma obowiązek udzielić się w prośbie o odbanowanie / odmutowanie osoby, którą ukarał.

Informacje:

• W nazwie tematu najpierw podajesz nick admina, który dał Ci bana / mute'a, a następnie swój nick.
  • Nie stosując się do wzoru, ryzykujesz że dostaniesz ostrzeżenie o wartości 1 i Twoja prośba nie zostanie rozpatrzona, a przeniesiona do Archiwum.

13 godzin temu, xdkawka1234 napisał:
  • Mapa: niewiem  nie było mnie wtedy na serwie
    Powód bana: zmiana kompa
    Opis sytuacji: dostałem bana na 1 tydz za bugowanie mapy gdy kara się skaczyła pojechałem do brata na weekend i grałem na innym kompie u brata nie wiedziełm ze za granie na innym kompie jest ban przepraszam za to całą Administracje jak i sieć Cs-Soplica.pl więcej to się nie powtórzy proszę o ub

Bana dostales za ta skarge i nie na tydzień. Masz perma... :/

@Supergosciu

Daje sobie reke uciac, ze widzialem wczoraj PERMban.... ;/

Edited by Mirekk
By Myszaty.,

Bierzesz udział w dyskusji, która Ciebie nie dotyczy, dodatkowo wprowadzasz innych w błąd, następnym razem wstrzymaj się z takimi komentarzami. 

Godzinę temu, Mirekk napisał:

Bana dostales za ta skarge i nie na tydzień. Masz perma... :/

no i gdzie niby tam jest wpisany perm ban? pierwszy ban, który został nadany na główne konto minął, lecz kawka w międzyczasie próbował wejść na dwóch multikontach, tylko nie był świadomy tego, że wraz z wprowadzeniem nowej edycji, do poprawnego działania wrócił plugin, który z automatu uniemożliwia gre na aktywnym banie co poskutkowało zbanowaniem tych kont na 2 tygodnie. w momencie gdy ban na głównym koncie kawki wygasł, ten po raz pierwszy grał na innym komputerze na innym ip czego nie wychwycił plugin. jednak gdy zalogował sie ze swojego ip gdzie w dalszym ciągu zbanowane były jego multikonta, wejście na serwer skończyło się... kolejnym banem tylko że już na miesiąc

http://www.sourcebans.cs-soplica.com/jb/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:563224182&advType=steamid&Submit

w streszczeniu, pierwszy ban był na tydzień, multikonta z których próbował grać zostały zbanowane przez plugin na dwukrotnie dłuższy okres czasu a jako że po wygaśnięciu bana i próbie połączenia się z serwerem z głównego konta dalej były te 2 blokady na 2 tygodnie, to otrzymał kolejnego ale już na miesiąc. wszystko przez próbę gry na aktywnym :)

myślę, że wszystko się już wyjaśniło, teraz czekać na decyzję @SaitS odnośnie tej sprawy

Edited by Supergosciu
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 1
  • Dobra robota! (+1) 1

wiem mam swiadomosc swoich czynów i bardzo za to przepraszam i obiecuje ze to sie nie powtórzy przepraszam nie wiedziałem

wiem ze to jest karalne ale obiecuje ze to sie nie powtórzy troszke nudno bez jailbreak miełem tam ok. 100 h

By Myszaty.,

Posty zostały połączone, następnym razem użyj opcji edytuj. 

E szeryf @Mirekk 

Prośby o odbanowanie

Zasady wypowiadania się w tematach.

W tematach znajdujących się w tym dziale mogą się wypowiadać:

- osoba zbanowana na serwerze, pisząca odwołanie,

- świadkowie zdarzenia, o ile wnoszą coś istotnego do tematu,

- admin banujący,

- administracja serwera, o ile wnosi coś istotnego do tematu,

- [email protected]/[email protected] serwera, ew. Moderator forum,

- Wyższa Administracja Sieci.

W innych przypadkach osoba wypowiadająca się w temacie bezpodstawnie, zostanie ukarana ostrzeżeniem o wartości "1".

Zanim znowu odpowiesz nabijając kolejnego posta, wiedz że jest opcja "EDIT" (służy do edytowania poprzedniej wypowiedzi tym samym nie robisz posta pod postem pod postem pod postem jak masz to w zwyczaju robić)
Edited by Ulany Lisek
By Myszaty.,

Szeryfie, Ciebie też się to tyczy, od tego jest opcja zgłoś. 

Edited

Po konsultacji z wyższą Administracją, bana skracam do tygodnia. 

Edited by Adirio44

c5XT8LW.png

W celu ponownego otwarcia tematu skontaktuj się z Moderatorem lub Adminem Forum.

• Dobra robota! (+1) 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...