Jump to content
Sign in to follow this  
Gopnik

Acer XV282K KV Zaprezentowany

Recommended Posts

Acer XV282K KV zaprezentowany. Monitor 4K 144 Hz z HDMI 2.1

 

Dostępność urządzeń z interfejsem HDMI 2.1 jest bardzo mała, szczególnie jeśli chodzi o monitory. Acer próbuje zmienić ten stan rzeczy, prezentując model XV282K KV, wchodzący w skład serii Nitro XV2. To wyświetlacz kierowany do osób, myślących o zakupie kart z rodzin Ampere i RDNA 2 lub nowych konsol.

 

 

Acer XV282K KV to pierwszy monitor w ofercie tego producenta oferujący 28-calowy panel 4K o rozdzielczości 144 Hz, mający równocześnie gniazda HDMI 2.1. Specyfikacja pokazuje, że mamy do czynienia z urządzeniem z wyższej półki – producent zastosował panel IPS, którego jasność wynosi 550 cd/m2, kontrast to 1000:1, a ilość wyświetlanych kolorów jest równa 1,07 mld. Produkt może pochwalić się pełną zgodnością z technologią AMD FreeSync.

 

Acer XV282K KV

 

Urządzenie gwarantuje 98 procent pokrycia przestrzeni barw DCI-P3 i spełnia wymagania certyfikatu DisplayHDR 600. To też oznacza, że XV282K KV musi oferować funkcję lokalnego wygaszania. Jak na monitor dla graczy przystało, czas reakcji matrycy jest bardzo niski i wynosi tylko 1 ms. Jak wspomniano, konstrukcja oferuje interfejs HDMI 2.1, a konkretnie dwa takie złącza. Razem z nimi jest też DisplayPort 1.4 z DSC, cztery porty USB 3.0 i złącze słuchawkowe.

 

Acer XV282K KV

 

Na pokładzie znalazły się również dwa głośniki o mocy 2 W każdy i podstawka, zapewniająca niezłą regulację we wszystkich płaszczyznach. Na ten moment Acer XV282K KV dostępny jest jedynie w chińskim sklepie Taobao, w którym kosztuje 8499 juanów (4670 zł).

 

 

źródło

Share this post


Link to post
Share on other sites

c5XT8LW.png

 

W celu ponownego otwarcia tematu skontaktuj się z Moderatorem lub Adminem Forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...