Jump to content
LOREK.

Coś się kończy, coś zaczyna... czyli jak narobić sobie wrogów.

Recommended Posts

Witam wszystkich. Niestety pewne granice zostały przekroczone i trzeba to skończyć. Skoro nie da się rozwiązać tego w pokoju adminowskim, na grupie messenger czy na zebraniu pokojowo to trzeba wystawić artylerie. Skarga dotyczy pracy opiekuna JB i po części [email protected] Postanowiłem że napisze to w kilku punktach, żeby każdemu adminowi łatwiej było się odnieść do poszczególnych rzeczy. Zaczynamy:

1. Nasz nieudolny opiekun kompletnie nie chce z nami współpracować. Praktycznie zerowa komunikacja wpłynęła na nas tak bardzo, że odechciewa się grać na tym serwerze. Śmieszne zebrania w dniach i godzinach, gdzie nikomu nie pasuje to tylko jedna z rzeczy, które mamy mu do zarzucenia. Oczywiście jakaś osoba z wyższej może sprawdzić nasz pokój i to potwierdzić. Po prostu nie wypada wynosić informacji do osób trzecich. Przechodząc dalej,  jakiekolwiek pomysły rzucone w pokoju czy "grupie" na messengerze zostały zlewane z komentarzem: "pożyjemy zobaczymy". Propozycja dotycząca wyrabianych godzin na serwerze, gdzie każdy admin miałby swój "grafik" (nie bede tego tłumaczył, po prostu 80% adminom się ten pomysł spodobał) została już nawet opracowana przykładowym scenariuszem. Heh, szkoda że żaden z nich nie potrafił wejść na ts3 i dogadać się, przedstawić zalety i wady, a nawet kuźwa spróbować bo nie mamy 2017/18 rok tylko 2020. Trzeba iść do przodu a nie z kandytury poprzedniego opiekuna brać wszystkie pomysły. Chciałbym wrócić do tematu zebrań na chwilę, chodzi o to, że gdy 100% adminów ma czas i chce się w jakikolwiek sposób dogadać z terminem to opiekun postanawia wykluczyć każdy możliwy dzień i dodać do tego "życie " Ta sytuacja powtarza się od marca br. Podsumowując, nie nowa edycja a brak komunikacji i współpracy doprowadziła do tego, że zamiast 20 osób na serwerze, jest 8 przez cały dzień.

2. Awanse. Żeby nie było że jakiś zagorzały fan Saitsa rzuci się na mnie i powie "WEWEWE ALE TO JEGO DECYZJA KIEDY KOMU DA AWANS WEWEW". W 100% ma racje, ale mamy tutaj adminów ze starzem gry 4-5 lat. Osoba, która siedzi w tej administracji od 3 lat (z przerwami krótkimi) nie może liczyć nawet na głupie uprawnienia do banowania pajaców/cheaterów? W pełni rozumiem żal tych osób, bo jest to tragiczne jak widzi się osoba która strzela przez ściany w głowe, a ty jedyne co możesz zrobić to poprosić starszego admina o to żeby dał mu bana na 100 lat (Oczywiście jak tej osobie sie zachce albo będzie miała czas). Chciałbym tutaj podać przykład @sadfrog , @RamooN i @Adirio44, którzy poświęcili dużo swojego czasu na rozwój i utrzymanie serwera w porządku. Szkoda tylko że siedzą tutaj od paru lat i dalej według opiekuna nie zasłużyli na głupiego admina/starszego admina. 

3. Godziny obowiązkowe na serwerze w ciągu tygodnia. Od czerwca nasz [email protected] Zbuku postanawia znieść x godzin do x-2 godzin. Był to strzał w dziesiątke, gdyż grało nam się z przyjemnością. Śmieszne jest to, że gdy zaczynają się wakacje, ludzie wyjeżdżają odpocząć czy odciąć się od komputera, nasz opiekuna postanawia wrócić do X godzin. Jest to pierwszy strzał, który go pogrąża i stawia go w naszych oczach w złym świetle. Dodając tego godziny spowodował w tym okresie dużą ilość skarg na adminów. Powodem było "nabijanie godzin na spect" albo "afk na serwie". Wcale nie mamy nic innego do roboty tylko granie na serwerze w upalne/ciepłe dni. Każdy z nas woli pilnować dzieciaków i trolli zamiast jechać nad jezioro/iść do klubu. 

4. Żeby nie wytykać rzeczy na publicznym forum, napisałem z dwoma-trzema adminami "skarge" a w sumie bardziej "wypowiedź która czekała na odpowiedź i wyjaśnienie". Było to ~2 miesiące temu. Do tej pory nie uzyskaliśmy odpowiedzi. Żadna z tych rzeczy nie została poruszona na messengerze, forum, ts3, discord, serwerze. Po prostu zostaliśmy zlani i potraktowani jak syf. Ale jak opiekun oczekuje, żeby mieć do niego szacunek (po mimo praktycznie żadnej różnicy wiekowej), to rzuca karami na lewo, prawo za głupie bzdety. 

5. Co do pracy [email protected], nie chodziło mi o to że psuje atmosfere. Ta osoba przynajmniej potrafi zagadać i spytać o cokolwiek. Proszę mi tu nei mówić że opiekun mu zleca bo juz tyle lat sie znamy, że żadna uwaga tutaj nic nie zmieni. Jednak muszę tutaj wyznać, że jest to osoba która nie rzuca nowych pomysłów, nie potrafi nic zorganizować, nie zrobiła nic wartego uwagi dla serwera. Moim zdaniem jest to spowodane ograniczeniem opiekuna. "Tutaj zamknij temat, tutaj napisz że reklamy, przynieś mi browara, itp"

Podsumowując temat, chciałbym dodać, że jak to ma tak dalej wyglądać to niestety ale zostaniecie sami w tym bagnie. Nie pozwolimy sobie pluć w twarz i zmuszać się do gry. Nie zarzucamy nic @Streepy. Dobry chłopak z niego, staral się zrobić z tego coś pięknego z @Nightmare. Oni nie ponoszą winy bo chcieli dobrze. Jednak serwera nie buduję się na pluginach za miliony zlotych czy reklamach, tylko na atmosferze na serwerze/ w administracji.

* Jakby ktoś próbował mnie zwyzywać albo zwrócić mi uwagę, że sesje mam tragiczne. W ciągu ostatnich 2-3 tygodni sierpnia grałem mniej na serwerze z powodu licznych wyjazdów i pracy. (oczywiscie urlop jest zapisany). Natomiast po nowej edycji, nie mogłem wejść bo ciągle mi crashowało cs go (nie z mojej winy rzecz jasna).

* Prosiłbym każdego admina/byłego admina, który ma coś sensownego do powiedzenia do wypowiedzenia się w tym temacie.

Peace.

Edited by LOREK.
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 12
  • Dobra robota! (+1) 1

Dobra jako iż jest w tej skardze poruszona moja osoba to się wypowiem :

Godzinę temu, LOREK. napisał:

1. Nasz nieudolny opiekun kompletnie nie chce z nami współpracować. Praktycznie zerowa komunikacja wpłynęła na nas tak bardzo, że odechciewa się grać na tym serwerze. Śmieszne zebrania w dniach i godzinach, gdzie nikomu nie pasuje to tylko jedna z rzeczy, które mamy mu do zarzucenia.

Zgadzam się z Tomkiem odnośnie kontaktu i zgrania administracji brak współpracy skutkuje tym co tu mamy. 

55 minut temu, LOREK. napisał:

W 100% ma racje, ale mamy tutaj adminów ze starzem gry 4-5 lat. Osoba, która siedzi w tej administracji od 3 lat (z przerwami krótkimi) nie może liczyć nawet na głupie uprawnienia do banowania pajaców/cheaterów? W pełni rozumiem żal tych osób, bo jest to tragiczne jak widzi się osoba która strzela przez ściany w głowe, a ty jedyne co możesz zrobić to poprosić starszego admina o to żeby dał mu bana na 100 lat (Oczywiście jak tej osobie sie zachce albo będzie miała czas). Chciałbym tutaj podać przykład @sadfrog , @RamooN i @Adirio44, którzy poświęcili dużo swojego czasu na rozwój i utrzymanie serwera w porządku. Szkoda tylko że siedzą tutaj od paru lat i dalej według opiekuna nie zasłużyli na głupiego admina/starszego admina. 

Powiem tyle jak dla mnie osoby które już przesiedziały na tej sieci swoje kilka lat powinny dostawać wyższe rangi, ponieważ masz do nich większe zaufanie niż do zwykłego gracza który dostał admina po raz pierwszy, no chyba ,że ów admin coś odwalił za co opiekun nie może mu już więcej razy zaufać.

Godziny obowiązkowe na serwerze w ciągu tygodnia. Od czerwca nasz [email protected] Zbuku postanawia znieść x godzin do x-2 godzin. Był to strzał w dziesiątke, gdyż grało nam się z przyjemnością. Śmieszne jest to, że gdy zaczynają się wakacje, ludzie wyjeżdżają odpocząć czy odciąć się od komputera, nasz opiekuna postanawia wrócić do X godzin.

To to już w ogóle był hit. Szanujmy się, zaczęły się wakacje i wracamy do X godzin, przez które odechciewa się grać bo to są OBOWIĄZKOWE H.

Przechodząc dalej,  jakiekolwiek pomysły rzucone w pokoju czy "grupie" na messengerze zostały zlewane z komentarzem: "pożyjemy zobaczymy". Propozycja dotycząca wyrabianych godzin na serwerze, gdzie każdy admin miałby swój "grafik" (nie bede tego tłumaczył, po prostu 80% adminom się ten pomysł spodobał) została już nawet opracowana przykładowym scenariuszem. Heh, szkoda że żaden z nich nie potrafił wejść na ts3 i dogadać się, przedstawić zalety i wady, a nawet kuźwa spróbować bo nie mamy 2017/18 rok tylko 2020. Trzeba iść do przodu a nie z kandytury poprzedniego opiekuna brać wszystkie pomysły.

Do tego też się odniosę , bo po części ten pomysł został przez moją osobę jako tako wymyślony i mógłby zadziałać. Od jednego z wyższej administracji dostaliśmy tylko i wyłącznie głupią emotke , która chyba pokazała jak nisko upadł, 0 rozmów na temat tego poskutkowało tym, że ten o to pomysł został zamieciony pod dywan i wszyscy żyją dalej.

Kończąc moją wypowiedź chciałbym tylko powiedzieć że czuje się jak śmieć wszystko co chciałem zrobić zostało zlewane i wywalane do kosza bo po co? po co dodawać jakiekolwiek zmiany, lepiej siedzieć nić nie zmieniać być takim konserwatystą.

Czuje się tak dlatego, że jako 1 ze starszych osób które dość długo grają na tej sieci jestem zwykłym KID MODEM bez permisji, bo nie wiem zniszcze serwer od środka czy co? (Nie chodzi o to ,że jestem zwykłą szmatą która leci na rangę o nie nie)

0 zaufania do osoby która poświęciła dość sporo swojego wolnego czasu by usprawniać społeczność i serwer. 

Przemyślcie swoje zachowanie i to ,że tłum ( administracja) ma większą moc niż jaki kolwiek opiekun/[email protected]

Zacznijcie brać nasze zdanie na poważnie, bo według mnie zdanie administracji w obecnym stanie nic nie znaczy, liczy się tylko i wyłącznie Zdanie opiekuna Jego jakby to nazwać (JA). To ja decyduje kto ma być przyjęty kto nie, wywalone w tą administracje tego nie lubię to go odrzucę. 

Co do mojej obecnej aktywności ... Powiem tylko tyle, że CS:GO chyba nie chce bym grał na JB, Wchodze na serwer gram kilka minut,.... Jeb crash, poprostu odechciewa się grać.

Miłego czytania ... 

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 2
  • Dobra robota! (+1) 1

x

1 godzinę temu, LOREK. napisał:

2. Awanse. Żeby nie było że jakiś zagorzały fan Saitsa rzuci się na mnie i powie "WEWEWE ALE TO JEGO DECYZJA KIEDY KOMU DA AWANS WEWEW". W 100% ma racje, ale mamy tutaj adminów ze starzem gry 4-5 lat. Osoba, która siedzi w tej administracji od 3 lat (z przerwami krótkimi) nie może liczyć nawet na głupie uprawnienia do banowania pajaców/cheaterów? W pełni rozumiem żal tych osób, bo jest to tragiczne jak widzi się osoba która strzela przez ściany w głowe, a ty jedyne co możesz zrobić to poprosić starszego admina o to żeby dał mu bana na 100 lat (Oczywiście jak tej osobie sie zachce albo będzie miała czas). Chciałbym tutaj podać przykład @sadfrog , @RamooN i @Adirio44, którzy poświęcili dużo swojego czasu na rozwój i utrzymanie serwera w porządku. Szkoda tylko że siedzą tutaj od paru lat i dalej według opiekuna nie zasłużyli na głupiego admina/starszego admina. 

Awanse przyznawane po 3 miesiącach na młodszym adminie jest dla mnie totalny nie porozumieniem. Jako KID MODA nie można nic zrobić, poza pilnowaniem porządku i wzywania jakiego admina, żeby np. zmienił mapę bo się powtarza, żeby kogoś zbanował. Okres oczekiwanie może być tak naprawdę nieskończenie długi chyba, że będziesz forsował to. 

1 godzinę temu, LOREK. napisał:

3. Godziny obowiązkowe na serwerze w ciągu tygodnia. Od czerwca nasz [email protected] Zbuku postanawia znieść x godzin do x-2 godzin. Był to strzał w dziesiątke, gdyż grało nam się z przyjemnością. Śmieszne jest to, że gdy zaczynają się wakacje, ludzie wyjeżdżają odpocząć czy odciąć się od komputera, nasz opiekuna postanawia wrócić do X godzin. Jest to pierwszy strzał, który go pogrąża i stawia go w naszych oczach w złym świetle. Dodając tego godziny spowodował w tym okresie dużą ilość skarg na adminów. Powodem było "nabijanie godzin na spect" albo "afk na serwie". Wcale nie mamy nic innego do roboty tylko granie na serwerze w upalne/ciepłe dni. Każdy z nas woli pilnować dzieciaków i trolli zamiast jechać nad jezioro/iść do klubu.

Zmienię godzin podczas wakacji było świetnym pomysłem, ze względu na , że po tej całej kwarantannie każdy mógł się przejeść graniem na komputerze każdy może mieć dojść gry w komputer do tego różne wyjazdy, sprawy prywatne oraz  turniej. Przywrócenie starej ilości godzin było ciosem w kolano. Można powiedzieć, że te x-2 godzin dużo zmieniało.

Zgłoszony błąd w regulaminie, który już istnieje trochę czasu nic nie zostało z tym zrobione do tej pory.

Brak współpracy z opiekunem podczas początku nowej edycji jest w moich oczach dużą stratą dla serwera, nie ma graczu  nie ma niczego w tym momencie na JB choć serwer miał się świetnie.

Z adminami można się dogadać, znaleźć chwile czasu na rozmowę lub dać jakieś inne inicjatywy kontaktu z adminami poza serwerem.  

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 1
  • Dobra robota! (+1) 1

https://cs-soplica.com/topic/216890-opiekun-jb/
https://cs-soplica.com/topic/217156-skargashomekv3/
https://cs-soplica.com/topic/216542-skarga-jb-shomek/

https://cs-soplica.com/topic/207872-knejpar-jailbreak/
https://cs-soplica.com/topic/206913-jailbreak-opiekun-knejpar/

https://cs-soplica.com/topic/201823-skarga-na-opiekuna-jb-csgo/

https://cs-soplica.com/topic/187660-skarga-smiley/
https://cs-soplica.com/topic/185163-skarga-na-opiekuna-csgo-jb/

Trochę obawiałem się, że wypadły z mody skargi na opiekunów JB, ale na całe szczęście moje obawy były nie słuszne.

Mimo wszystko jestem przekonania, że sprawę związaną między adminami a opiekunem jest w stanie się wyjaśnić bez pisania skargi na forum(np. rozmowa na poważnie z wyższą sieci) skoro osoby trzecie poza adminami nie są w stanie obiektywnie wypowiedzieć się na ten temat. Na waszym miejscu, adminów próbowałbym kontaktować się z każdym "weteranem" lub osobą aktywnie grającą do nie dawnego czasu dlaczego teraz nie widać ich na serwerze. Może być wiele powodów tego (szkoła,sprawy prywatne, przenoszenie waszych konfliktów na serwer). Każdy kto grywał na JB wie, że na serwerze potrafiło przesiadywać ponad 20 osób bez obecności żadnego admina. 

Trzymam kciuki za happy-end w tej sprawie tak, aby JB nie dołączyło do DR, ZM i innych upadłych serwerów. 

Edited by Qucak
  • Lubię to! (+1) 1

Szalom

Wiem, że adminem na jb nie jestem, więc za bardzo nie znam całego tematu poza tym co opisałeś i.... w tym tkwi problem.

Szczerze mówiąc dziwna skarga. Wszystko co w niej napisałeś ma sens  ale no to co opisałeś tyczy się stricte administracji. Jedyne osoby, które mogą się wypowiedzieć bo znają temat, to admini serwera. 
Wyciągając zwyczajnie syf z administracji na forum publiczne nie dość, że zwykli gracze po gt widzą po ilości osób na serwerze, że serwer sobie nie radzi za dobrze to w dodatku widzą, że problem leży także w administracji co zdecydowanie nie poprawia ogólnego wyglądu serwera z perspektywy zwykłego gracza
Najlepszym wyjściem byłoby gdybyście zaaranżowali zebranie z wyższą administracją sieci i tam wszystko przedyskutowali niż prowadzenie dyskusji na forum, która będzie się ciągnąć godzianmi/dniami. Tyle ode mnie.

Edited by sasik02
By Descent,

Jeśli nie znasz sytuacji to po co się wypowiadasz? Zwykły spam - następnym razem warn.

Nie da się ukryć, że problemów nie ma, ja przedstawię jak to wygląda z mojej strony. Moim zdaniem najbardziej brakuję dobrego kontaktu na linii admin - [email protected], [email protected] Ważną sprawą jest dobra atmosfera w administracji, więc uważam, że dobrym rozwiązaniem było by zorganizowanie spotkania w obecności kogoś z wyższej administracji sieci, aby obie strony się wypowiedziały i wyjaśniły sobie wszystko.

W sumie temat zamknę w tym momencie, bo sprawa jest mi znajoma w bardzo dużym stopniu a każde wypowiedzi biją do jednego. Jako support serwera, jako osoba która jest "jednym z patusów" widzę wiele, i wiem w czym problem.

Jutro wieczorem napiszę podsumowanie tej skargi oraz osądy.

• Lubię to! (+1) 2
  • Dobra robota! (+1) 5
  • Dziekuję (+1) 1

W dniu 11.09.2020 o 15:47, LOREK. napisał:

Nasz nieudolny opiekun kompletnie nie chce z nami współpracować. Praktycznie zerowa komunikacja wpłynęła na nas tak bardzo, że odechciewa się grać na tym serwerze. Śmieszne zebrania w dniach i godzinach, gdzie nikomu nie pasuje to tylko jedna z rzeczy, które mamy mu do zarzucenia

Komunikacja się nie zmieniała od czasu kiedy zostałem opiekunem. Dalej do mnie można pisać i na pewno udzielę odpowiedzi dalej gram na serwerze lub siedzę na ts, więc nie mam pojęcia dlaczego masz taki problem z kontaktem z wyższą. Może dlatego że zrobiłeś drugą grupę adminów i robisz spotkania adminów, na których obgadujesz wyższą serwera. Nie mi to oceniać. 

Zebrania są ogłaszane z kilkudniowym wyprzedzeniem tak aby każdy admin mógł dostosować swój plan. Nie wiem czy piątek wieczór to "śmieszna" rzecz. 

przechodząc dalej,  jakiekolwiek pomysły rzucone w pokoju czy "grupie" na messengerze zostały zlewane z komentarzem: "pożyjemy zobaczymy". Propozycja dotycząca wyrabianych godzin na serwerze, gdzie każdy admin miałby swój "grafik" (nie bede tego tłumaczył, po prostu 80% adminom się ten pomysł spodobał) została już nawet opracowana przykładowym scenariuszem.

Ten pomysł tak nie ma sensu że nie muszę tego pisać. W tym momencie możecie grać kiedy chcecie, od 1 do 8 rano czy od 12 do 19 bo to jest tylko gra. Nie będę was zmuszał do grania bo to się mija z celem. 

Podsumowując, nie nowa edycja a brak komunikacji i współpracy doprowadziła do tego, że zamiast 20 osób na serwerze, jest 8 przez cały dzień.

Do tego doprowadziły problemy techniczne, które uniemożliwiały gry graczom/adminom. I jeszcze kilka innych powodów, ale większość z nich została naprawiona bądź jest w trakcie robienia.

Awanse. Żeby nie było że jakiś zagorzały fan Saitsa rzuci się na mnie i powie "WEWEWE ALE TO JEGO DECYZJA KIEDY KOMU DA AWANS WEWEW". W 100% ma racje, ale mamy tutaj adminów ze starzem gry 4-5 lat. Osoba, która siedzi w tej administracji od 3 lat (z przerwami krótkimi) nie może liczyć nawet na głupie uprawnienia do banowania pajaców/cheaterów? W pełni rozumiem żal tych osób, bo jest to tragiczne jak widzi się osoba która strzela przez ściany w głowe, a ty jedyne co możesz zrobić to poprosić starszego admina o to żeby dał mu bana na 100 lat (Oczywiście jak tej osobie sie zachce albo będzie miała czas). Chciałbym tutaj podać przykład @sadfrog , @RamooN i @Adirio44, którzy poświęcili dużo swojego czasu na rozwój i utrzymanie serwera w porządku. Szkoda tylko że siedzą tutaj od paru lat i dalej według opiekuna nie zasłużyli na głupiego admina/starszego admina. 

Trzeba na wstępnie powiedzieć za co się dostaje awans. Moim zdaniem nie za to ile lat się gra na serwerze tylko za aktywną grę na serwerze lub zaangażowanie w rozwój serwera.

Bo można być w administracji i grać w kratkę nie dostając awansu przez dłuższy czas. Wole poczekać miesiąc dłużej z dawaniem rang a nie potem żałować. 

3. Godziny obowiązkowe na serwerze w ciągu tygodnia. Od czerwca nasz [email protected] Zbuku postanawia znieść x godzin do x-2 godzin. Był to strzał w dziesiątke, gdyż grało nam się z przyjemnością. Śmieszne jest to, że gdy zaczynają się wakacje, ludzie wyjeżdżają odpocząć czy odciąć się od komputera, nasz opiekuna postanawia wrócić do X godzin.

Powodem wrócenia do starych godzin było wasza nie chęć do grania na serwerze. Pomimo !call nikt z adminów nie miał zamiaru wbić zareagować. W tamtym okresie grało jedynie 3 adminów z 7. To wasze zachowanie doprowadziło do powiększenia godzin, a nie moje widzimisię.

Jest to pierwszy strzał, który go pogrąża i stawia go w naszych oczach w złym świetle. Dodając tego godziny spowodował w tym okresie dużą ilość skarg na adminów.

A właśnie przeciwnie zamiast 2 skarg dziennie na patologię nie było ani jednej, więc zostaje w przekonaniu że to było dobre posunięcie. 

Powodem było "nabijanie godzin na spect" albo "afk na serwie". Wcale nie mamy nic innego do roboty tylko granie na serwerze w upalne/ciepłe dni. Każdy z nas woli pilnować dzieciaków i trolli zamiast jechać nad jezioro/iść do klubu. 

Admin będąc spect/afk żeby zrobić godziny może od razu napisać do minę w sprawię rezygnacji. Bo po co masz tą ragę, która prawie nic ci nie daje? Po co masz się męczyć? nie rozumiem tego. Ja kiedyś zrezygnowałem przez brak chęci do gry i czasu, a nie byłem afk żeby mieć [ADMIN] przed nickiem. 

Co to za problem poświęcić godzinę/dwie dziennie na wyrobienie minimalnej ilości godzin? Ja będąc opiekunem często wyrabiałem normę nawet ze swoimi obowiązkami, a też mam życie prywatne. 

4. Żeby nie wytykać rzeczy na publicznym forum, napisałem z dwoma-trzema adminami "skarge" a w sumie bardziej "wypowiedź która czekała na odpowiedź i wyjaśnienie". Było to ~2 miesiące temu. Do tej pory nie uzyskaliśmy odpowiedzi. Żadna z tych rzeczy nie została poruszona na messengerze, forum, ts3, discord, serwerze. Po prostu zostaliśmy zlani i potraktowani jak syf. Ale jak opiekun oczekuje, żeby mieć do niego szacunek (po mimo praktycznie żadnej różnicy wiekowej), to rzuca karami na lewo, prawo za głupie bzdety. 

Kiedy to napisaliście byłem na urlopie za granicą i nie byłem w stanie zareagować na wasze postulaty. Po powrocie dostałem informacje od @Streepy że sytuacja została wyjaśniona na ts o 3 rano. Więc proszę nie gadać głupot.

Moim zdaniem to ty robisz problem tam gdzie go nie ma i obgadujesz wyższą za plecami. Trochę nie fajne zachowanie. 

• Lubię to! (+1) 1
  • Dobra robota! (+1) 3
  • Dziekuję (+1) 2

1.

1. Nasz nieudolny opiekun kompletnie nie chce z nami współpracować. Praktycznie zerowa komunikacja wpłynęła na nas tak bardzo, że odechciewa się grać na tym serwerze. Śmieszne zebrania w dniach i godzinach, gdzie nikomu nie pasuje to tylko jedna z rzeczy, które mamy mu do zarzucenia. Oczywiście jakaś osoba z wyższej może sprawdzić nasz pokój i to potwierdzić. Po prostu nie wypada wynosić informacji do osób trzecich. Przechodząc dalej,  jakiekolwiek pomysły rzucone w pokoju czy "grupie" na messengerze zostały zlewane z komentarzem: "pożyjemy zobaczymy". Propozycja dotycząca wyrabianych godzin na serwerze, gdzie każdy admin miałby swój "grafik" (nie bede tego tłumaczył, po prostu 80% adminom się ten pomysł spodobał) została już nawet opracowana przykładowym scenariuszem. Heh, szkoda że żaden z nich nie potrafił wejść na ts3 i dogadać się, przedstawić zalety i wady, a nawet kuźwa spróbować bo nie mamy 2017/18 rok tylko 2020. Trzeba iść do przodu a nie z kandytury poprzedniego opiekuna brać wszystkie pomysły. Chciałbym wrócić do tematu zebrań na chwilę, chodzi o to, że gdy 100% adminów ma czas i chce się w jakikolwiek sposób dogadać z terminem to opiekun postanawia wykluczyć każdy możliwy dzień i dodać do tego "życie " Ta sytuacja powtarza się od marca br. Podsumowując, nie nowa edycja a brak komunikacji i współpracy doprowadziła do tego, że zamiast 20 osób na serwerze, jest 8 przez cały dzień.

Siedzę na grupkach adminowskich (niestety), czytam forum adminowskie, rozmawiam z wami i problem po części jest po obu stronach. Saits dał sobie trochę powłazić na głowę, przez co ciutke skrócił się dystans między opiekunem, a ziomeczkiem z serwera. Walczy z tym, stara się wykazywać swoją dominację, co nie pasuje części z was ale jest coraz lepiej. Kwestie grafiku poruszaliśmy późno w nocy, i dałem ci do zrozumienia że to nie ma kompletnie sensu, a ty dalej swoje.

2.

Trzeba przyznać, że kwestia awansów jest skopana. Młodszy admin jest mocno ograniczony, prawie bezużyteczny (poza mute/gag/kick może jedynie pogrozić paluszkiem), i jest to poniekąd admin "przejściowy" więc nie widzę powodu, dla którego osoby które GRAJĄ na serwerze i są AKTYWNE nie miałyby mieć awansu. Domyślam się, a raczej wiem, że takie wiszenie na randze kilka miesięcy po prostu odpycha, a jak się dostaje "awans" to ma się większą mobilizacje do pracy oraz nowe możliwości.

3.

Godziny obowiązkowe na jailu wprowadziłem ja, jak miałem kiedyśtam któryśtam raz z kolei opiekuna serwera. Wymagane godziny zawsze narzucałem w oparciu na panującą sytuację na serwerze oraz patrząc na sesje adminów. W sumie to nie wiem co tu powiedzieć, może tylko to że opiekun powinien z wami uzgodnić wymaganą liczbę godzin żeby wam pasowało. Serwer to odcięcie od "życia" a nie obowiązek, który ma wpływać na to życie.

4.

No ja pamiętam, że ze @AK GOD siedzieliśmy do 4 na ts i z kimś z was o tym rozmawialiśmy, bo opiekuna nie było, więc w czym problem.

5.

5. Co do pracy [email protected], nie chodziło mi o to że psuje atmosfere. Ta osoba przynajmniej potrafi zagadać i spytać o cokolwiek. Proszę mi tu nei mówić że opiekun mu zleca bo juz tyle lat sie znamy, że żadna uwaga tutaj nic nie zmieni. Jednak muszę tutaj wyznać, że jest to osoba która nie rzuca nowych pomysłów, nie potrafi nic zorganizować, nie zrobiła nic wartego uwagi dla serwera. Moim zdaniem jest to spowodane ograniczeniem opiekuna. "Tutaj zamknij temat, tutaj napisz że reklamy, przynieś mi browara, itp"

Podsumowując temat, chciałbym dodać, że jak to ma tak dalej wyglądać to niestety ale zostaniecie sami w tym bagnie. Nie pozwolimy sobie pluć w twarz i zmuszać się do gry. Nie zarzucamy nic @Streepy. Dobry chłopak z niego, staral się zrobić z tego coś pięknego z @Nightmare. Oni nie ponoszą winy bo chcieli dobrze. Jednak serwera nie buduję się na pluginach za miliony zlotych czy reklamach, tylko na atmosferze na serwerze/ w administracji.

No moooże [email protected] serwera nie ma takich obowiązków, jak kiedyś były narzucone przez poprzednich opiekunów. Może [email protected] serwera powinien być bardziej zaangażowany w hmmm, inne kwestie niż zamykanie skarg. Ale akurat tu muszę obronić @AK GOD, bo podczas nieobecności @SaitSa siedział ze mną długo przy nowej edycji, był ze mną w stałym kontakcie i ciężko pracował byle było jak najlepiej.

Podsumowując skargę, po przeczytaniu wypowiedzi obu stron i po przemyśleniach własnych, skarga ma jakiśtam sens a napisanie jej powinno dać do myślenia opiekunowi, jak i reszcie administracji.

Dzisiaj o 21:00 zapraszam adminów oraz opiekuna na rozmowę. Szczerą rozmowę, a nie lizanie się po yyy rangach, na której ustalimy (albo sam narzucę) pewne rzeczy. Skarga nie jest aż taka "surowa", żebym wyciągał jakieś większe konsekwencje.

• Lubię to! (+1) 2
  • Dobra robota! (+1) 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...