Jump to content

[PRZYJĘTY] - [PODANIE] B0b4zz.

bygirl
 Share

Recommended Posts

Nick na serwerze: B0b4zz
Imię: Daria.
Znajomość SourceMod: 4.
Ilość rozegranych godzin w CSGO: 2,797h.
Link do mojego  GameMe: http://soplica.gameme.com/playerinfo/2455505
Link do mojego steam: https://steamcommunity.com/id/uroczalaleczka
Posiadasz działający mikrofon?: Tak, oczywiście że tak.
Kontakt: Steam, discord, telefon, snapchat.
Znajomość regulaminu serwera: solidne 9.
Na serwerze gram w godzinach : jeżeli nie jestem na wyjeździe lub nie posiadam aktualnie innych obowiązków; spędzam na serwerze większość wolnego czasu, co można wywnioskować po mojej aktywności w ostatnim czasie. Codziennie na serwerze spędzam przynajmniej 2-3 godziny ze skokiem nawet do 5. Bywam również w porach porannych lub dosyć późnych gdy nie zawsze zdarza się że są jacyś administratorzy.

PS. Zgłaszam się z chęcią bycia administratorką, ponieważ już kiedyś adminowałam na serwerze 1vs1 (only smile.) i po dwóch latach nieobecności pomyślałam, że jeszcze raz spróbuję zasilić administrację swoim uśmiechem i chęcią ogarnięcia zwierzyńca na serwerze. (sama postaram się też już go nie robić, xoxo.) Marzy mi się wrócić do administracji 3 raz, teraz już postaram się być grzeczna i uczynna. :kiss:

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 3

Czczcześć,

- sesji niestety nie sprawdzimy z powodu ich resetu ale, często przeglądam sobie gameme, żeby kontrolować, co się dzieje na serwerze i często widzę  Pani nick, także cyk plusik,

- za czat łap kolejny,

- za doświadczenie i spamowanie mi na pw o cziterach panoszących się na arenie następny plusik,

- aktywność i zaangażowanie w poprzednich kadencjach, plusik 

jestem na TAK, ponieważ jestem na TAK^.^

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...