Jump to content
Sign in to follow this  
Gopnik

Destiny 2: Poza Światłem

Recommended Posts

Destiny 2: Poza Światłem - twórcy prezentują nowe podklasy Strażników

 

Bungie opublikowało serię grafik, które przedstawiają nowe subklasy Strażników z nadchodzącego dodatku Destiny 2: Poza Światłem.

 

Destiny 2: Poza Światłem - twórcy prezentują nowe podklasy Strażników

 

Destiny 2 jeszcze w tym roku doczeka się kolejnego, naprawdę obszernego rozszerzenia zatytułowanego Poza Światłem. Gracze mogą oczekiwać zupełnie nowej, fabularnej przygody, która tym razem zabierze ich w podróż do zamarzniętego obszaru Europy, który skrywa wiele tajemnic z przeszłości. Oprócz tego nie zabraknie tutaj kolejnych wymagających wyzwań, przeciwników, a także wyposażenia do zdobycia. Niezwykle interesująco zapowiadają się także kolejne podklasy Strażników, które bez wątpienia pozwolą na stosowanie zupełnie nowych taktyk podczas zabawy. Twórcy postanowili poświęcić im nieco więcej czasu i do sieci trafiły ich szczegółowe opisy, grafiki oraz zwiastuny.

Każda z klas otrzyma osobną podklasę korzystającą z mrocznej Stazy. Czarownicy będą mogli zostać Władcami Cieni, Łowcy - Widmami, a Tytani - Behemotami. Wybór stazy pozwoli na korzystanie z zupełnie nowych zdolności, takich jak potężne rękawice stazy czy ostrze Kama. Więcej na ich temat możecie dowiedzieć się z oficjalnych grafik, które znajdziecie w poniższej galerii.

 

 

 

 

 

 

Destiny 2: Poza Światłem - premiera 10 listopada.

 

 

 

źródło

Share this post


Link to post
Share on other sites

c5XT8LW.png

 

W celu ponownego otwarcia tematu skontaktuj się z Moderatorem lub Adminem Forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...