Jump to content

Recommended Posts

Witam wszystkich.
Widzę, że plac zabaw został otwarty. 
Powiem szanownej wyższej, że takiej patologii nie było od kiedy zawitałem na tą sieć. 
@Oks przejmując stanowisko @Lost wierzyłem ,ze będzie lepiej... technicznie niby  jest, ale patrząc na kilka tematów które posyłali mi przez czas kiedy mnie nie było niektórzy ludzie to mam wrażenie, że cała wyższa "wyższej stra niż jaja ma", uważają się za lepszych (nie piszę tutaj o Tobie). Jak to kiedyś wspomniał @Walt  "nie ma kumoterstwa", a wy zachowujecie się jak ... szkoda gadać, ale wiesz o co mi chodzi. @Streepy jest teraz super gość - myślę, że od niego się zaczęło, bo zaczął wtykać nos w nieswoje sprawy (taki tajny agent... nie wiedział jak wprowadzić swój serwer na top 10 więc zaczął podglądać arenę... później to już poszło XD
Wszyscy jesteście bez winy? Kilka razy prosiłem technicznego, żeby mi w czymś pomógł i nic, a @Bawolek wysłał flaszkę i nagle poszło. Chodziło o pieniądze? Pieniądze miałem i proponowałem, ale problemem był Lost.....
Arenę traktowałem jak swoje drugie życie i myślę, że prowadziłem ją na wysokim poziomie. Aktualnie zostały z niej zgliszcza i czasem tak musi być, ale nie zwalajcie winy na @krushi, bo jak pokazaliście to Wy macie władze, wiec wina leży tez po waszej stronie (pod warunkiem, ze Krushi dał ciała"
Jeśli coś zarzucacie Krushiemu, a w trakcie jego kadencji nic nie zrobiliście (degrad).. to świadczy o waszej nieudolności. Gdyby nie jego rezygnacja to pewnie dalej by był opiekunem( to nie atak, a fakt).

Wracając do tematu ze skargi Krushiego, odniosę się do kredytów.
Tutaj niestety/stety Krushi ma racje, dlaczego? 
Osoba kupująca Vipa/premium w okresie przed resetem zapłaciła m.in. za dodatkowe kredyty (to czy dostała ich 2x czy 5x więcej to wina supporta/administracji, a nie kupującego usługę). W regulaminie bonusów nie było mowy o resecie i jest to nadużycie w świetle prawa, gdyby ten zapis był od początku to moglibyście sobie resetować kredyty nawet 2x dziennie (pod warunkiem, ze taki byłby zapis). 
Dodam też, że to niby "odbudowanie" areny po kadencji Krushiego to efekt jak to mówił @Lost  "ratowanie serwera", odnoszę się tutaj do wprowadzenia m.in. komendy !WS. 

Ps. Może najlepszym opiekunem nie byłem, ale nigdy, ale to nigdy nie zgodziłbym się na taki reset i tutaj można wywnioskować, że brakuje opiekuna, który ma czas i traktuje arene jak swoje zycie, a nie tylko przygodę :P
Sorki @Wie Wiur aS 

Pozdrawiam. 
PS. Raczej nie będę odpowiadał na ataki, więc  @Streepy pośmiejcie się i zamknijcie temat jak macie to w zwyczaju.

Ps2. Nie pisałbym tego tutaj gdybyście potraktowali byłego opiekuna jak dorośli ludzie. 

Edit: Żeby była jasność, bo już są insynuacje... Nie ja przekazałem screena Krushiemu i można to sprawdzić w logach :)

Edited by PatolEcho
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 6
  • Lubię to! (+1) 4
  • Dobra robota! (+1) 1

Jako iż tamten temat został zamknięty i nie zdążyłem dołożyć swoich 3 groszy to pozwolę sobie tutaj dopisać.
Wcześniej oznaczałem @Oks i @Nightmare z zapytaniem jaki jest cel tego globalnego resetu i odpowiedzi nie uzyskałem(może tutaj się uda), bo dla mnie nie wynika z tego nic pozytywnego. 

Patrząc w liczby, każdy jest traktowany jak nowy gracz, który pierwszy raz przychodzi na serwer, zerowe sesje, nabite kille, hs itd. Odkąd @Wericzita zaprowadziła mnie na arenke zacząłem grać na niej można powiedzieć codziennie(wiadomi jakieś pojedyncze przerwy). Na początku poświęcałem dużo czasu jako gracz, teraz drugi raz jako adminek i myślę, że jestem osobą, która ma jakieś pojęcie, co się dzieje na serwerze oraz wie co powinno się na nim dziać. Jestem raczej neutralny jeśli chodzi o jakieś konflikty byli opiekunowie vs wyższa administracja, bo z żadną z   tych osób, raczej kontaktów nie utrzymuję. Dla mnie ważne jest dobro serwera oraz graczy, a właśnie jako gracz uważam, że pozbawienie wszystkich, nowych i starych graczy, ich dorobku, na który pracowali latami jest lekko mówiąc średnim pomysłem. Dla osoby z zewnątrz to mogą być tylko punkty, o które ktoś się pulta ale jednak,  ten globalny ranking to była historia tego serwera, która została zmazana. Fajnie jakby na taką poważna decyzja była konsultowana z osobami, które poświęcają serwerowi swój czas albo jakby chociaż zostali poinformowani o takim fakcie, bo w sumie zostało to zrobione w ukryciu, bez żadnych zapowiedzi. 

Co do kredytów to w sumie nie mam zdania, zawsze były i obojętne i nie przywiązywałem do nich wagi, ale może są tacy gracze, którym na nich zależało. 

---------------------------------

@LaweK

Cytat

W sumie zabawnie się na to wszystko z boku patrzy jak widzę, że garstka osób ma przysłowiowy ból d*py o jakieś punkciki, kd czy kredyty w "grze komputerowej" lol xD zachowujecie się jakbyście co najmniej stracili jakiegoś członka rodziny, bez przesady, to są tylko przysłowiowe piksele. Jak sasik to powiedzial w poprzednim poscie, ze spedzil 400h na wbijaniu statystyk i ciaglym polepszaniu kd - jaki ma w tym teraz problem? kd mu się za szybko rusza góra dół, bo ma mniejszy współczynnik killów do dedów? no cmon xD W wielu grach, na wielu serwerach są resety, są nowe edycje co łączy się od razu z resetami statystyk i nie tylko, tzw. wipe'y. Statystyki przecież dalej możecie nabijać tak samo jak każdy inny, dalej możesz stawiać sobie samemu cele i polepszać swoje k/d, dalej możecie walczyć ze sobą o top1, a kredyty? no to jest już jakaś wielka parodia, co Ci takie kredyty na serwerze dadzą? zmienisz sobie prefix na czacie z KOX na SZEF? będziesz się flexował kredytami na czacie czy tym prefixem? meh.. Jak jeszcze w 10% ten ból d*py o statystki dla tryhardów jest zrozumiałe tak z tymi kredytami to już cyrk na siłę wprowadzany. No okej, istnieje też opcja, że te kredyty to jakaś krypto waluta na serwerze, którą się handlowaliście między sobą za chleb czy cokolwiek. 
idk, cyrk straszny, szybko się też obudziliście z tym ale to pewnie kwestia covida i nudów w weekend
habeus papam

Wiesz, każdy w csku znajduje sobie miejsce dla siebie, jedni wbijają elo na faceicie, innym zależy na randze w meczkingach, a inni spędzają czas na serwerze społeczności itd. pewnie jakby właściciel faceita pewnego dnia postanowił, że zaczynamy od nowa, każdy ma czystą kartę i wbijajcie sobie to wszystko jeszcze raz, bo według Twojego rozumowania to tylko piksele i głupie punkty, które można sobie nabijać od początku..myślę, że osoby, które spędzają czas na tamtych serwerach nie podzielałyby Twojego zdania. W różnych hubach są sezony i zbiera się tam punkty, a statystyki graczy to sprawa, która jest osobną kwestią, której się nie rusza.

Edited by gazik.
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 1
  • Lubię to! (+1) 4

Co do „ratowania serwera”. Szanujmy się !ws przyciągnął nam dużą ilość graczy co widać na gametracekrze jednak nie była to aż tak zadowalająca liczba. Naprawdę gigantyczny skok zainteresowania serwerem jest od resetu (1 września) kiedy wyszły min. rangi i ruletka + duża aktywność adminów w tym miesiącu. Niestety przez reset nie udało mi się zliczyć godzin 4 adminów ale co do reszty to mogę powiedzieć że były świetne. Ja 70h, Gazik 30+, Prezo 50 i reszta administracji, której obliczyłem godziny, je wyrobiła.

Ogólny reset statystyk był jak dla mnie przesadzony. Masa graczy straciła swój dorobek. Boli mnie to szczególnie dlatego, że postawiłem sobie za cel wbicie zadowalającego k/d. Zajęło mi to 6 miesięcy no i cóż... poszło to na marne. Nie ukrywam jak o tym usłyszałem to byłem nieziemsko wkurwiony. Resetu (niestety) nie da się cofnąć i trzeba się z tym pogodzić. 
Co do zresetowania ilości kredytów. !store zostało przebudowane. Wyszły min. nowe prefixy (które mają nowe ceny), ruletka i coinflip. Trochę bezsensu (według mnie) byłaby sytuacja, kiedy przy takich zmianach, byłaby stara ilość kredytów. Gdyby nie były zresetowane to stary gracz wykupił by wszystkie nowości w sklepie i nie korzystał by z min. ruletki. Po co miałby skoro ma tych kredytów w pizdu. Poza tym, dzięki wyżej wspomnianej ruletce i coinflipowi wbijanie kredytów jest bajecznie szybkie.

@LaweKRaczej chodzi o sam fakt, że ogólny reset statystyk został zrobiony bez żadnej zapowiedzi. W gameme można było zobaczyć np. ile gracz włożył od siebie min. w postaci godzin na serwerze. To, że dyskusja na ten temat została rozpoczęta teraz (5 dni po resecie) jest jak dla mnie co najmniej dziwne. Pomijam fakt, że nie ma nawet o czym pisać, bo tak jak wspomniałem wcześniej, reset jest nieodwracalny i przepychanki na forum nic nie zmienią.

Edited by sasik02
  • Lubię to! (+1) 2

W sumie zabawnie się na to wszystko z boku patrzy jak widzę, że garstka osób ma przysłowiowy ból d*py o jakieś punkciki, kd czy kredyty w "grze komputerowej" lol xD zachowujecie się jakbyście co najmniej stracili jakiegoś członka rodziny, bez przesady, to są tylko przysłowiowe piksele. Jak sasik to powiedzial w poprzednim poscie, ze spedzil 400h na wbijaniu statystyk i ciaglym polepszaniu kd - jaki ma w tym teraz problem? kd mu się za szybko rusza góra dół, bo ma mniejszy współczynnik killów do dedów? no cmon xD W wielu grach, na wielu serwerach są resety, są nowe edycje co łączy się od razu z resetami statystyk i nie tylko, tzw. wipe'y. Statystyki przecież dalej możecie nabijać tak samo jak każdy inny, dalej możesz stawiać sobie samemu cele i polepszać swoje k/d, dalej możecie walczyć ze sobą o top1, a kredyty? no to jest już jakaś wielka parodia, co Ci takie kredyty na serwerze dadzą? zmienisz sobie prefix na czacie z KOX na SZEF? będziesz się flexował kredytami na czacie czy tym prefixem? meh.. Jak jeszcze w 10% ten ból d*py o statystki dla tryhardów jest zrozumiałe tak z tymi kredytami to już cyrk na siłę wprowadzany. No okej, istnieje też opcja, że te kredyty to jakaś krypto waluta na serwerze, którą się handlowaliście między sobą za chleb czy cokolwiek. 
idk, cyrk straszny, szybko się też obudziliście z tym ale to pewnie kwestia covida i nudów w weekend
habeus papam

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 3
  • Dobra robota! (+1) 2

7 godzin temu, LaweK napisał:

habeus papam

Jesteś krótko wzroczny. Nie wiem jak inni, ale ja byłem kolekcjonerem kredytów. 
Z kredytów możesz zrobić dużo więcej, osobiście zbierałem je w razie gdybym wrócił, a dwa to zawsze miałem nadzieje, że store w końcu się zmieni i będę na to gotowy (pewnie nie tylko ja).
Co da się zrobić z kredytów po zmianie sklepu:
- przekazać opiekunowi na zabawę serwerową,

- samodzielnie pobawić się z ludźmi w jakiś QUIZ,

- zrobić z nich wpisowe na turniej/zabawę,
- zdobyć fejm rozdając xD, 
- wchodząc po dłuższym czasie dla większości jesteś nonamem, można też jak wspomnianej wyświetlić na czacie, że jesteś weteranem XDDD
- etc.
Sposobów na wykorzystanie jest sporo, trzeba pogłówkować,  to tylko kilka przykładów, bo lece z dzieckiem do przedszkola ;P

Sprawa dotyczy również zachowania wyższej w poprzednim temacie i wprowadzania zmian wbrew opinii administracji, która najlepiej wie co się dzieje na serwerze.

Edited by PatolEcho

Ja dodam swoje ostatnie 3 grosze co do tego wszystkiego i myślę, że po tym wszystkim już więcej tutaj nie zawitam bo wygląda na to, że zostałem szkodnikiem serverowym mimo, że wasz server gdzieś początkiem lipca zaczął upadać totalnie a ja początkiem marca odszedłem XDDDD. To jest wymówka ala PiS zwalając wszystko na poprzedni rząd.

@Nightmare od początku kiedy Cię poznałem delikatnie mówiąc nam się rozmowa nie układała ale po tym co napisałeś w poprzednim temacie to jest szczyt. Widzę, że świetnie Ci wychodzi odwracanie kota ogonem, zamiast zająć się tematem, który poruszyłem to wolałeś zmieszać mnie z błotem. Najłatwiej uniknąć odpowiedzialności za swoje czyny mówiąc co ktoś tam zrobił, nie podając nawet sensownych argumentów. Każdy w jakimś większym czy mniejszym stopniu ponosi odpowiedzialność za pod upadek aren. Pozwolę sobie Ciebie porównać do Jacka Sasina który wydał 70mln zł na wybory, które się nie odbyły. Ty przewaliłeś wszystkie kredyty nie informując o tym nikogo prócz szlachty administracyjnej wraz z cennymi statystykami dla których spora liczba graczy grała. Łatwo jest decydować o czyimś mieniu a swoim to pewnie byś chuchał na zimne. Dla jednych to zwykle punkciki dla jednych nie ale tak można ze wszystkim mówić. Po co oglądać piłkę skoro to nie ma sensu i nic ze sobą nie niesie itd. dlatego @LaweK nie zgadzam się z tym co napisałeś. Sprawę kredytów można było rozwiązać na różne sposoby, jeżeli mieliście zrobić reset całkowity to Ci którzy długo już grają, mieli sporą liczbę kredytów itd. dać jakieś bonusy czy inne rzeczy a przede wszystkim dać jakieś info! Ciężko się jest wypowiadać na jakikolwiek temat wiedząc, że zostanie to odrzucone przez kogoś ze świętej trójcy administracyjnej @Oks @Streepy @Nightmare tak nie powinno być, bądź co bądź ale wydaje mi się że w tej sprawie akurat @Lost był konsekwentny i zwykle nie brał jeńców. Po tamtym temacie całkiem doszedłem do wniosku jaki macie stosunek do graczy/byłej administracji oraz nawet obecnej - uważacie się za nie wiadomo kogo i nic sobie z tego nie robicie. Mieliście pretensje do Losta a jak wy się zachowujecie? Nie będziecie się przed nikim tłumaczyć jak przyjdzie czas, że z sieci nie będzie co zbierać. Hipokryzja z waszej strony...

Edited by krushi
  • Lubię to! (+1) 1

Trochę mnie tu nie było i w sumie to nie żałuję jak patrzę co się tutaj dzieje. Ciężko tutaj nie przyznać racji Patolowi bo abstrachując od wszystkiego innego to ciężko było znaleść tak zdrowo i umiejętnie obchodzącego się opiekuna do zarządzania serwerem. Oczywiście tym co napiszę nie zamierzam tutaj umniejszać tego co robisz dla serwera Nightmare bo tak na prawdę dla mnie jesteś najbardziej zaangażowanym supportem jakiego ten serwer miał i czapki z głów za pracę którą wykonujesz ale to co mnie już dawno zniechęciło to poświęcania czasu właśnie podejście wyższej administracji - już bez ksywek bo nie zamierzam się w to całe gówno zagłębiać. To prawda że Krushi popełnił kilka błędów w zarządzaniu ale to przez nadmierne staranie żeby było dobrze bo wiemy od czego nawet nadgorliwość jest gorsza ale to nie umniejsza tego co robił dla serwerowni. Odnośnie samej sytuacji z resetem - co tu dużo mówić - wszyscy którzy na codzień wkładają w ten serwer część swojego życia, poświęcają czas wyrazili swoje zdanie na ten temat - byłem tam i byłem jedna z osób zabierająca głos pod tematem - pod całą sprawa wszyscy wypowiedzieli się jednogłośnie. Więc podsumowując to co przeczytałem w poprzednim temacie utworzonym przez Krushiego to jest żenujące, sposób w jaki starsza odnosi się do osób niższych ranga lub jej pozbawionych. Ranga na serwerowni nie czyni z was lepszych od innych, może zaczęlibyście doceniać rolę i odnosić się chociaż z miminalnym szacunkiem do innych w życiu tego internetowego zakątka bo jedyne czego idzie się doczytać w poprzednim temacie to szczeniackie odbijanie piłeczki nie argumentując nawet tematu co zważywszy na stanowisko jest waszym obowiązkiem. To wszystko pierdolnie bo jak na razie do tego prowadzicie swoim zachowaniem. Zrobiłem sporo i sam zostałem potraktowany jak śmieć bo popełniłem błąd i nikt nawet nie chciał że mną rozmawiać ani nic wyjaśnić a cudowny Admin Sieci zamiast zainteresować się czymkolwiek to uznał ze to nie jego problem, to nie jego problem żeby rozwiązać sytuację osoby wspierająca serwer finansowo jak i administracyjnie, takie podejscie jest żałosne i ciągle się powiela z tego co widzę. Ciągle uważanie się za tych na samej górze których nie da się sięgnąć i plucie na resztę zniszczyło już administrację i możecie sobie to tłumaczyć jak chcecie ale długo tam byłem i dalej wiem bardzo dużo - 80% problemu to Wy. Nie będę się tutaj pieścił i udawał że jest inaczej, tak sądzi cała resztą która w tym siedzi, zrobcię anonimową ankietę  dla niższych rang to dowiecie się jakim dnem przez swoje zachowanie jesteście. Idealny przykład jak dobrze prosperującą firmę zamienić w ruinę stawiając na czole bandę ludzi nie potrafiącą wyciągać wniosków i ponosić konsekwencji, czującą się nietykalną i plująca na całą resztę. Bawta się dalej w równych i równiejszych aż to wszystko nie pierdolnie, miejcie dalej w d*pie zdanie "ludzi pod sobą" którzy robią całą brudna robotę na serwerze, świetnie Wam idzie. Gratulacje, nie ma już prawie nikogo na komu zależałoby na ratowaniu tego a z tego co wiem pokazując jak bardzo w d*pie macie to co mówią inni w pokoju adminów zraziliście już resztkę która ma coś ochotę robić. "dzisiaj noszą Cie na rękach jutro płonie Twoja kukła" sobie nie zapomnijcie że te parę literek przed nickiem daje pewność tylko na serwerowni bo w prawdziwym życiu o ile co drugi z Was nie jest El Chapo za takie trakowanie ludzi i ich zdania jak smieci szybko pierdolniecie o glebę. 

Pozdrawiam i życzę dobrych miejsc widokowych, upadek ignorancji zapowiada się tak spektakularnie że pociągnie za sobą serwer. 

Edited by 7ub4zz
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 2
  • Lubię to! (+1) 3

Mędrcy narodu arenowego uznali siebie za godnych przedstawicieli całej społeczności... Ciekawe jest tylko to, że część z nich już dawno zrezygnowała w czynnym uczestnictwie w aktywności serwera. Nie będę się rozpisywać bo szkoda mojego czasu.

1. O zmianach planowanych w nowej edycji już dawno wiedział Opiekun Serwera. Zarówno Ty Patol jak i krushi mieliście przyjemność pełnić tę funkcję. Mam nadzieję, że wy każdą zmianę wprowadzoną przez was szeroko przedyskutowaliście z każdym graczem ;)

2. Reset kredytów to zwykły ból dupy. Tych kredytów od miesięcy nikt nie kupił (sprawdziłem logi sklepu). Dodatkowo rozumiem waszą perspektywę, że zbieraliście je przez lata i teraz cyk nie ma. Dobrze pamiętam, że sami narzekaliście na ten store i reset był wymagany, żeby wprowadzić sensownie nowy system. Jeżeli ktoś tego nie jest w stanie pojąć, to bardzo mi przykro.

3. Co do resetu statystyk. Tutaj rzeczywiście mogliśmy się ograniczyć do resetu tylko i wyłącznie punktów. Jednak miejcie na uwadze, że prawie przez całe wakacje serwer świecił pustkami. Moim zdaniem trzeba było podjąć drastyczne korki w celu jego reaktywacji. Prawda jest taka, że większość "starych" graczy przeszła już na konkurencję i teraz staramy się o pozyskanie nowych. Na słabe wyniki serwera w wakacje złożyło się naprawdę wiele czynników, gdyby nie korna to już dawno musielibyśmy zmierzyć się z kryzysem.

4. Zachęcam do sprawdzenia statystyk na GT, a dopiero później pisaniu o niewypale wprowadzonych zmian "bez konsultacji".

5. Przykro mi jest, że sami tutaj stawiacie się w roli pokrzywdzonych, ale zaszczuć Nighta to nie jest dla was problem. Jest on w zasadzie jedyną osobą w wyższej, która szczerze zaangażowała się w naprawę serwera i co z tego dostał... No tak przecież jest w "świętej trójcy" to wystarczy ;)

Pozdrawiam serdecznie i życzę mniejszego pieczenia w odbycie.

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 8
  • Lubię to! (+1) 3
  • Dobra robota! (+1) 3

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...