Jump to content
Sign in to follow this  
Gopnik

Netflix i Wiedźmin Znów Razem

Recommended Posts

aaaabxh81uxzunsvsibzbv8e-20f593b.jpg

 

Netflix i Wiedźmin znów razem. Znamy tytuł nowego serialu!

 

"The Witcher: Blood Origin" to sześcioodcinkowa seria, która opowie historię sprzed pierwszego sezonu "Wiedźmina".

 

—To wspaniale, jak zgodnie z pierwotnymi planami świat Wiedźmina się powiększa. Mam nadzieję, że dzięki temu saga zyska jeszcze większe rzesze fanów – tłumaczy Andrzej Sapkowski.

Fabuła kręci się wokół dawno zapomnianej historii, osadzonej w świecie elfów na 1200 lat przed akcją przedstawioną w serialu "Wiedźmin". Opowie o pochodzeniu i losach pierwszego Wiedźmina oraz o wydarzeniach, które doprowadziły do "Koniunkcji Sfer", kiedy to światy potworów, ludzi i elfów się połączyły.

— Jako wielbiciel fantastyki jestem podekscytowany, że mogę opowiedzieć historię "The Witcher: Blood Origin". Od kiedy po raz pierwszy przeczytałem książkę z sagi wiedźmina, nurtowało mnie pytanie — jak naprawdę wyglądał świat elfów przed kataklizmem, jakim okazało się przybycie ludzi? — mówi Declan de Barra, jeden z showrunnerów.

Drugą osobą, która będzie trzymać pieczę nad serialem, pozostanie Lauren Schmidt Hissrich. Z kolei Andrzej Sapkowski zostanie konsultantem kreatywnym serialu, a Jason Brown i Sean Daniel z Hivemind oraz Tomek Bagiński i Jarek Sawko z Platige Films będą producentami wykonawczymi.

— Jestem podekscytowana na myśl o współpracy z Declanem i ekipą Netflix nad serialem "The Witcher: Blood Origin". To niesamowite wyzwanie móc zgłębić świat Wiedźmina, który stworzył Andrzej Sapkowski. Nie możemy się doczekać, by przedstawić widzom nowych bohaterów i całkowicie oryginalną opowieść, która wzbogaci to niezwykle magiczne uniwersum — mówi Lauren Schmidt Hissrich.

Zdjęcia do serialu powstaną w Wielkiej Brytanii. Nie wiadomo kiedy ruszą, ani kto pojawi się w obsadzie.

Dodajmy, że Netflix ma w planach kolejną produkcję z "Wiedźminem" w tytule. To japońska animacja zatytułowana "The Witcher: Nightmare of the Wolf". Nie znamy jej daty premiery.

 

źródło

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...