Jump to content
Sign in to follow this  
Myszaty.

Oficjalnie: Bubzkji nowym zawodnikiem Astralis!

Recommended Posts

Nie minęła doba, a już otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie wczorajszych doniesień. Związany dotychczas z MAD Lions Lucas „Bubzkji” Andersen został nowym zawodnikiem Astralis, zastępując w zespole czterokrotnych triumfatorów Majora Jakoba „JUGiego” Hansena.

– Gdy tylko usłyszałem o zainteresowaniu Astralis, od razu podjąłem decyzję: Chciałem być częścią tego zespołu, tej organizacji, bo to jest właśnie miejsce, w którym chcę grać! Miałem inne propozycje, ale po rozmowie z zonikiem i Kasperem na temat roli, którą mam pełnić, na temat ambicji drużyny i jej pracy, przekonałem się, że mogę coś tutaj wnieść i stać się lepszym graczem. Astralis nie pozostawia niczego przypadkowi, a ja kocham ich podejście do gry. Wiem, że ludzie będą mówić o wielkości składu, ale dla mnie sprawa jest prosta. Astralis wprowadza wiele nowych pomysłów odnośnie do tego, jak grać, a wszystko w jednym celu: By stać się lepszym zarówno indywidualnie, jak i jako drużyny. I wygrywać – przyznał Andersen w oficjalnym oświadczeniu.

Tym samym 22-latek zakończył swoją ośmiomiesięczną przygodę z MAD Lions, w której trakcie mógł świętować mistrzowski tytuł Flashpoint Season 1. Od poniedziałku rozpocznie on natomiast nowy etap swojej kariery, bo właśnie wtedy zakończą się urlopy, a członkowie drużyny wspólnie pojawią się na bootcampie. To znaczy nie wszyscy – zabraknie JUGiego, który oficjalnie pożegnał się z organizacją. Jego pobyt w niej był niezwykle krótki, bo trwał zaledwie dwa miesiące. W tym czasie wziął on udział w BLAST Premier Spring 2020 Showdown oraz DreamHack Masters Spring 2020, nie odnosząc z zespołem większych sukcesów. – Oczywiście jestem rozczarowany, ale szanuję tę decyzję i cieszę się, że miałem szansę grać dla Astralis. […] Jestem przekonany, że mogłem zrobić więcej, ale wiem też, że mogę pomóc każdej innej drużynie. […] Pobyt tutaj tylko mnie w tym utwierdził – stwierdził Hansen.

 

W tej sytuacji skład CS:GO Astralis prezentuje się następująco:

 

 • Nicolai „dev1ce” Reedtz
 • Peter „dupreeh” Rasmussen
 • Emil „Magisk” Reif
 • Patrick „es3tag” Hansen
 • Lucas „Bubzkji” Andersen
 • Danny „zonic” Sørensen – trener
 • Lukas „gla1ve” Rossander – urlop
 • Andreas „Xyp9x” Højsleth – urlop

 

 

 

 

Źródło: https://cybersport.pl/263776/oficjalnie-bubzkji-nowym-zawodnikiem-astralis-csgo/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...