Jump to content
Sign in to follow this  
Myszaty.

Oficjalnie: Bubzkji nowym zawodnikiem Astralis!

Recommended Posts

Nie minęła doba, a już otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie wczorajszych doniesień. Związany dotychczas z MAD Lions Lucas „Bubzkji” Andersen został nowym zawodnikiem Astralis, zastępując w zespole czterokrotnych triumfatorów Majora Jakoba „JUGiego” Hansena.

– Gdy tylko usłyszałem o zainteresowaniu Astralis, od razu podjąłem decyzję: Chciałem być częścią tego zespołu, tej organizacji, bo to jest właśnie miejsce, w którym chcę grać! Miałem inne propozycje, ale po rozmowie z zonikiem i Kasperem na temat roli, którą mam pełnić, na temat ambicji drużyny i jej pracy, przekonałem się, że mogę coś tutaj wnieść i stać się lepszym graczem. Astralis nie pozostawia niczego przypadkowi, a ja kocham ich podejście do gry. Wiem, że ludzie będą mówić o wielkości składu, ale dla mnie sprawa jest prosta. Astralis wprowadza wiele nowych pomysłów odnośnie do tego, jak grać, a wszystko w jednym celu: By stać się lepszym zarówno indywidualnie, jak i jako drużyny. I wygrywać – przyznał Andersen w oficjalnym oświadczeniu.

Tym samym 22-latek zakończył swoją ośmiomiesięczną przygodę z MAD Lions, w której trakcie mógł świętować mistrzowski tytuł Flashpoint Season 1. Od poniedziałku rozpocznie on natomiast nowy etap swojej kariery, bo właśnie wtedy zakończą się urlopy, a członkowie drużyny wspólnie pojawią się na bootcampie. To znaczy nie wszyscy – zabraknie JUGiego, który oficjalnie pożegnał się z organizacją. Jego pobyt w niej był niezwykle krótki, bo trwał zaledwie dwa miesiące. W tym czasie wziął on udział w BLAST Premier Spring 2020 Showdown oraz DreamHack Masters Spring 2020, nie odnosząc z zespołem większych sukcesów. – Oczywiście jestem rozczarowany, ale szanuję tę decyzję i cieszę się, że miałem szansę grać dla Astralis. […] Jestem przekonany, że mogłem zrobić więcej, ale wiem też, że mogę pomóc każdej innej drużynie. […] Pobyt tutaj tylko mnie w tym utwierdził – stwierdził Hansen.

W tej sytuacji skład CS:GO Astralis prezentuje się następująco:

• Nicolai „dev1ce” Reedtz
  • Peter „dupreeh” Rasmussen
  • Emil „Magisk” Reif
  • Patrick „es3tag” Hansen
  • Lucas „Bubzkji” Andersen
  • Danny „zonic” Sørensen – trener
  • Lukas „gla1ve” Rossander – urlop
  • Andreas „Xyp9x” Højsleth – urlop

Źródło: https://cybersport.pl/263776/oficjalnie-bubzkji-nowym-zawodnikiem-astralis-csgo/