Jump to content
Sign in to follow this  
Arystokrata Profesor

[SKARGA SŁUSZNA] - [skarga] Goose

Recommended Posts

Posted (edited)

Twój nick: Arystokrata Profesor

Nick oskarżonego: goose

Steam ID: STEAM_1:1:509498397

Data i godzina: 31.07.2020 godzina 16:00

Mapa: jb_cloudsy

Runda:id początku mapy

Opis: masowa prowokacja free damage u innych graczy frikille wyzywanie innych graczy, nie ogarnia w ct utrudnianie gry bo w chyba 5/6 rundzie dal noblocka zebysmy sie w celach nie pod sadzali.

Żądania: ctban, ban za utrudniane gry i prowokacje

Edited by Arystokrata Profesor

Posted (edited)

Hej!

3 runda (normalne prowadzenie):

Gracz "Goose" wskakuje do celi przed otwarciem cel żeby zabić zbuntowanego więźnia, jest to oczywiście prowokacja bo w celi były 3 osoby (na wyciągnięcie noża). W dodatku freedamage otrzymał gracz "dodo", który nawet nie poszedł do medyka... 

5 runda (normalne prowadzenie):

Nie wiem czy to widać na czacie czy nie ale "Goose" włączył noblocka.

6 runda (normalne prowadzenie):

Ułamki sekundy ale jednak "Goose" nie zdążył wydać poleceń przed otwarciem, na szczęście nikt nie zginął oprócz osoby zbuntowanej. Za to gracz "vacu" postanowił powyzywać prowadzącego i się z nim kłócić. "Goose" też nie był lepszy i zaczął się z nim kłócić tylko w bardziej "kulturalny XDD" sposób.

Kary:

"Goose" - ctban na 1h na ochłonięcie, mute na 1h za kłótnie. Rozumiem że psycha siada przy tych ludziach ale wiesz jak jest.

"Mazurashi" - gag na 2h za obraze.

"vacu" - mute na 3 h za wyzywanie, kłótnie.

"Profesor" - mute/ban na 4 h za fałszywe rozpowszechnianie informacji o regulaminie. Od kiedy ct jak jest sam musi brać wardena? 

Apel do graczy "dodo", "yokim" i "profesor". Przestańcie prowokować graczy bo to jest porażka. Jak to demko oglądałem to aż miałem ochote was zbanować na 100 lat. Psujecie atmosfere

Miłego dnia!

Edited by LOREK.

Przepraszam ogolnie straram sie jak najbardziej byc "opanowanym" tez nie chce mutow mozesz sobie zobaczyc ze przez ostatni czas mam ich mniej wiec okej :).

• Lubię to! (+1) 1
  • Dobra robota! (+1) 1

W dniu 31.07.2020 o 18:51, LOREK. napisał:

"Goose" - ctban na 1h na ochłonięcie, mute na 1h za kłótnie. Rozumiem że psycha siada przy tych ludziach ale wiesz jak jest.

"Mazurashi" - gag na 2h za obraze.

"vacu" - mute na 3 h za wyzywanie, kłótnie.

"Profesor" - mute/ban na 4 h za fałszywe rozpowszechnianie informacji o regulaminie. Od kiedy ct jak jest sam musi brać wardena?

Skarga słuszna.

8zxwFrA.png

Skarga rozpatrzona pozytywnie. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, skontaktuj się z Adminem Sieci @Streepy

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...