Jump to content
Sign in to follow this  
Myszaty.

Dywizja VALORANTA w FaZe z nowym nabytkiem. A jakże – ze sceny CS:GO

Recommended Posts

Zespół VALORANTA związany z FaZe Clanem już niemal w komplecie. Dziś amerykańska organizacja zaprezentowała nam swój czwarty już nabytek, którym okazał się Jimmy „Marved” Nguyen, Kanadyjczyk związany dotychczas ze sceną Counter-Strike’a.

20-latek w trakcie swojej kariery w CS:GO nie osiągnął spektakularnych sukcesów, chociaż przez krótki czas związany był z eUnited. Pod banderą tej formacji rywalizował nawet w czwartym sezonie ESL Pro League, zajmując w nim czternaste, czyli ostatnie miejsce. Krótko potem Nguye opuścił ekipę z przyczyn osobistych i przez chwilę wspomagał nawet NRG Esport oraz Misfits Gaming jako zmiennik. W ogólnym rozrachunku nigdy jednak nie powrócił na tak wysoki poziom. Zamiast tego próbował swoich sił w licznych miksowych oraz amatorskich drużynach, z którymi grał na poziomie ESEA Advanced, a do niedawna też ESEA Mountain Dew League.

Niemniej już w maju Marved zdecydował się postawić na VALORANTA, biorąc udział w kolejnych online’owych turniejach. Można go było oglądać m.in. przy okazji Twitch Rivals: VALORANT Launch Showdown czy też drugiej odsłony Counter Logic Gaming Blitz Cup. Co ciekawe, w czerwcu przywdział on nawet barwy FaZe, wspomagając zespół podczas T1 x Nerd Street Gamers Showdown. Było to zresztą wspomaganie nie najgorsze, bo on i jego koledzy finalnie znaleźli się tuż za podium, wcześniej ogrywając 100 Thieves i Sentinels.

 

W tej sytuacji skład dywizji VALORANTA w FaZe Clanie prezentuje się następująco:

 

  • Jason „jasonR” Ruchelski
  • Corey „Corey” Nigra
  • Zachary „ZachaREEE” Lombardo
  • Jimmy „Marved” Nguyen

 

 

 

 

Źródło: https://cybersport.pl/263286/dywizja-valoranta-w-faze-z-nowym-nabytkiem-a-jakze-ze-sceny-csgo/

Share this post


Link to post
Share on other sites

c5XT8LW.png

 

W celu ponownego otwarcia tematu skontaktuj się z Moderatorem lub Adminem Forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...