Jump to content
Sign in to follow this  
Myszaty.

Ceniony przez graczy headset Logitech PRO X teraz w wersji bezprzewodowej!

Recommended Posts

Firma Logitech G, marka Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) i wiodący innowator technologii oraz sprzętu do gier, prezentuje bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier Logitech G PRO X LIGHTSPEED. Ten nowy headset z linii PRO wprowadza technologię bezprzewodową LIGHTSPEED do wielokrotnie nagradzanego produktu, który został zbudowany zgodnie z wymaganiami światowej elity esportowców.

– Uwielbiam mój zestaw słuchawkowy PRO X. Jedyne, czego bym chciał, to brak kabla – powiedział Soren „Bjergsen” Bjerg z dywizji League of Legends w TSM-ie – Cóż, teraz nie muszę już marzyć!

Bazujący na wielokrotnie nagradzanym zestawie słuchawkowym do gier PRO X, bezprzewodowy PRO X LIGHTSPEED oferuje zaawansowaną komunikację, precyzyjny dźwięk i całkowitą swobodę. Jest teraz wyposażony w bezprzewodową technologię LIGHTSPEED 2,4 GHz, która zapewnia ponad 20 godzin pracy na baterii i zasięg do 13 metrów.

– Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier PRO X jest ważnym dodatkiem do naszej oferty profesjonalnych zestawów słuchawkowych – powiedział Chris Pate, dyrektor portfolio linii Logitech G PRO – PRO X LIGHTSPEED oferuje profesjonalistom i aspirującym esportowcom najwyższej klasy łączność bezprzewodową, zapewniając im wydajność, komunikację i komfort, którego potrzebują, bez żadnych kabli i ograniczeń.

Dodatkowo nowy zestaw słuchawkowy jest wyposażony w zaawansowaną technologię Blue VO!CE, która zapewnia niewiarygodną czystość głosu i wysoką jakość komunikacji w grze oraz podczas transmisji strumieniowej. Głośnik PRO-G z przetwornikiem o średnicy 50 mm gwarantuje czysty i wyraźny, profesjonalny dźwięk przestrzenny DTS 7.1. System ten pozwala na lepszą orientację sytuacyjną podczas rozgrywki, a wygodne nauszniki z pianki z pamięcią kształtu i lekką konstrukcją zapewniają wielogodzinny komfort podczas długich sesji treningowych lub turniejów.

Cena i dostępność

Oczekuje się, że zestaw słuchawkowy Logitech G PRO X Wireless LIGHTSPEED będzie dostępny w sklepach w sierpniu 2020 roku w sugerowanej cenie detalicznej 849 PLN.

 

 

 

 

 

Źródło: https://cybersport.pl/263326/ceniony-przez-graczy-headset-logitech-pro-x-teraz-w-wersji-bezprzewodowej/

Share this post


Link to post
Share on other sites

c5XT8LW.png

 

W celu ponownego otwarcia tematu skontaktuj się z Moderatorem lub Adminem Forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...