Jump to content
Sign in to follow this  
LLuccas.

[PRZYJĘTY] - Poddanie LLuccas

Recommended Posts

Nick na serwerze:  LLuccas

Imię: Łukasz
Znajomość SourceMod: 5
Ilość rozegranych godzin w CS:GO: 
4,388
Link do Twojego profilu GameMe: http://soplica.gameme.com/playerinfo/1848708
Link do Twojego profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198009760428
Steam ID: STEAM_1:0:24747350
Posiadasz działający mikrofon?: Tak
Kontakt:  Steam , ts3
Znajomość regulaminu serwera 1-10: 7
Na serwerze grywam w godzinach: różnie zależy na którą zmianę pracuje
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 2

Posted (edited)

+ aktywny na forum

+ ogarnięty

+ sesje

Jestem na tak

Edited by sasik02
  • Dziekuję (+1) 1

+aktywny na serwerze

+sesje

+zgłaszasz cheaterów

Bardzo często widzę cię na serwerze jak i również zgłaszasz cheaterów , jestem na TAK

• Dziekuję (+1) 1

+ Ilość godzin i wiek

+ Aktywny

+ Ogarnięty

+ kulturka, często uspokajasz ludzi na serwerze

Na TAK :D 

• Dziekuję (+1) 1

+Aktywny

+Kultura

+godzinki

Jestem na Tak

• Dziekuję (+1) 1

Siemkaaaa, 

+ aktywność na forum

+ zaangażowanie i chęć wprowadzania zmian na serwerze

+ sesje 

+ zgłaszanko nicponi

+ Czas połączeń 29 dni także areneke i graczy znasz bardzo dobrze(i pewnie też gracze Ciebie), na pewno ogarniasz regulamin i zasady panujące na sewerze

----------------------------------------------------------------------------------------

Teraz kilka rzeczy do których mam uwagi.

Mam wrażenie, że zbyt pochopnie oceniasz  graczy na serwerze. Zbyt bardzo kierujesz sie tym czy ktoś ma nowe konto, z prime czy nie itd. Pamiętam sytuację, jak wszedłeś na arekne i pytałeś się od razu 'co te nowe konto robi na pierwszej arenie'. Takich sytuacji o oskarżanie graczy(bo są bez prime), którzy no na moje oko nic nie mieli było więcej.  Oskarżenia o czity padały też wobec stałych graczy, którzy grają na soplicy od miesięcy  czy nawet lat, a zgłoszenia na forum z dowodami wobec nikogo nie było, także jestem ciekaw czy tacy gracze dostaliby bana jakbyś tego admina dostał. 

Przeglądałem też Twój czat i też można tam się dopatrzeć kilku prowokacyjnych treści no ale też nie znam ich dokładnego kontekstu. Osobiście nie pamiętam żebym był światkiem takich zachowań. 

• Dobra robota! (+1) 1
  • Dziekuję (+1) 1

Posted (edited)
12 godzin temu, gazik. napisał:

----------------------------------------------------------------------------------------

Teraz kilka rzeczy do których mam uwagi.

Mam wrażenie, że zbyt pochopnie oceniasz  graczy na serwerze. Zbyt bardzo kierujesz sie tym czy ktoś ma nowe konto, z prime czy nie itd. Pamiętam sytuację, jak wszedłeś na arekne i pytałeś się od razu 'co te nowe konto robi na pierwszej arenie'. Takich sytuacji o oskarżanie graczy(bo są bez prime), którzy no na moje oko nic nie mieli było więcej.  Oskarżenia o czity padały też wobec stałych graczy, którzy grają na soplicy od miesięcy  czy nawet lat, a zgłoszenia na forum z dowodami wobec nikogo nie było, także jestem ciekaw czy tacy gracze dostaliby bana jakbyś tego admina dostał. 

Przeglądałem też Twój czat i też można tam się dopatrzeć kilku prowokacyjnych treści no ale też nie znam ich dokładnego kontekstu. Osobiście nie pamiętam żebym był światkiem takich zachowań. 

Nikt nie jest doskonały każdy czasami popełnia błędy

Edited by LLuccas.

Posted (edited)

+ całościowy czas spędzony na serwerze

+ sesje

+ aktywność na forum

- aktywność na voicechat

Stały serwerowicz, aktywności nie można odmówić, tak jak i zaangażowania. Jedyne poboczne zastrzeżenie mogę mieć co do tego, że mimo częstych spotkań na serwerze słyszałem Cię zaledwie raz.  Wiadomo że błędy się zdarzają, ale warto zachowywać zimą głowę i podejmować decyzję o banowaniu mając pewność odnośnie jej słuszności, bo losowe sytuacje czy przesłanki odnośnie świeżych kont to żaden dowód jeżeli gameplay nie budzi podejrzeń.

Jestem na TAK

Edited by 7ub4zz
  • Dziekuję (+1) 1

Spełniasz wymagania, jestem na tak

Powody wymienione wyżej

• Dziekuję (+1) 1

Sesje i aktywność na forum git.

Reszta adminów co do innych kwestii nie ma wątpliwości, ja się jednak w nich nie wypowiem, bo ostatnio nie grałem.

Ale inni mają do ciebie zaufanie, więc zrobię to samo x)

Na TAK

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...