Jump to content
Sign in to follow this  
Myszaty.

Kolejni Polacy w barwach K1CK – tym razem dywizja Rocket League

Recommended Posts

Rzadko piszemy o scenie Rocket League, to prawda. Jednak gdy najlepszy rodzimy skład zmienia pracodawcę, to nie można przejść obok tego faktu obojętnie. Ekipa złożona z trzech Patryków – Patryka „bruza” Bruzdy, Patryka „niserona” Gostkowskiego oraz Patryka „petricka” Krzywdy – dołączyła do K1CK eSports Club.

K1CK to pochodząca z Portugalii organizacja poruszająca się po świecie sportów elektronicznych od 1998 roku. Na przestrzeni ostatnich miesięcy klub stał się wyjątkowo bliski nadwiślańskim kibicom, a to za sprawą w pełni polskiego składu League of Legends, który od trzeciego sezonu rywalizuje w Ultralidze i był o krok od wygrania ostatniej edycji European Masters. Teraz rodzima kolonia w K1CK powiększyła się o dywizję Rocket League przejętą z rąk ESE Entertainment, czyli spółki, która współpracuje z portugalską organizacją m.in. przy wspomnianej drużynie LoL-a. Dla K1CK to powrót do tytułu od studia Psyonix po czterech latach przerwy.

bruz, niseron oraz Petrick występowali dla ESE od lipca ubiegłego roku. Dwukrotnie oglądaliśmy ich w play-inach europejskiej części Rocket League Rival Series, ale niestety żadna z prób nie zakończyła się pomyślnie. Trójka może nie odnosiła znaczących sukcesów na arenie międzynarodowej, natomiast nie miała sobie równych na krajowym podwórku. W maju wygrała Grand Yee Series Season 1: Invitational, a jeszcze wcześniej, w lutym, zajęła pierwsze miejsce w polskiej odsłonie Rocketmanii, miesiąc później dokładając do tego drugi stopień podium na międzypaństwowych finałach.

Skład K1CK eSports Club w Rocket League wygląda następująco: 

 

  • Patryk „bruz” Bruzda
  • Patryk „niseron” Gostkowski
  • Patryk „petrick” Krzywda

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: https://cybersport.pl/261937/kolejni-polacy-w-barwach-k1ck-tym-razem-dywizja-rocket-league/

Share this post


Link to post
Share on other sites

c5XT8LW.png

 

W celu ponownego otwarcia tematu skontaktuj się z Moderatorem lub Adminem Forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...