Jump to content
Sign in to follow this  
Myszaty.

meyern definitywnie opuszcza MIBR

Recommended Posts

Krótka i nieobfitująca w zbyt wiele sukcesów przygoda Ignacio „meyerna” Meyera z MIBR oficjalnie dobiegła końca. Młody Argentyńczyk, który ostatnie tygodnie spędził na ławce rezerwowych, powrócił bowiem do ojczyzny, gdzie związał się z 9z Teamem

17-latek w przeszłości zyskał łatkę sporego talentu dzięki występom w Isurus Gaming oraz Sharks Esports. Wobec tego w grudniu ubiegłego roku zgłosił się po niego MIBR, który poszukiwał następcy Lucasa „LUCASA1” Telesa. Nadzieje były spore, nic więc dziwnego, że rozczarowanie było jeszcze większe. Meyer nigdy nie zdołał dojść do formy, którą zachwycał w poprzednich ekipach, a i jego skład również nie zachwycał, odpadając m.in. w eliminacjach do Intel Extreme Masters Katowice 2020 czy też fazie grupowej DreamHack Open Anaheim 2020. Czarę goryczy przelała jednak porażka w finale Flashpoint Season 1 oraz słaby występ podczas ESL One Road to Rio. W efekcie w maju argentyński zawodnik wylądował na ławce, a jego miejsce zajął Alencar „trk” Rossato.

Brazylijczyk przybył do MIBR z Teamu One i początkowo wydawało się, że meyern powędruje w przeciwnym kierunku. Potem mówiło się też o stworzeniu międzynarodowego zespołu w Vodafone Giants, ale finalnie nic takiego nie miało miejsca i dopiero dziś nastolatek znalazł dla siebie nowego pracodawcę. Tym okazało się 9z, czyli formacja znana głównie fanom południowoamerykańskiej sceny. W tym roku podopieczni argentyńskiej organizacji dwukrotnie docierali m.in. do strefy medalowej Aorus League 2020 – w sezonie 1. stanęli na drugim, a w sezonie 2. na trzecim stopniu podium. Mimo to włodarze ekipy postanowili przeprowadzić zmianę w składzie, której ofiarą padł Alexandre „xand” Zizi. To właśnie w miejsce 25-letniego Brazylijczyka zaangażowany został Meyer, który w nowej drużynie spotka swojego starego znajomego z czasów Isurus, Maximiliano „⁠maxa⁠” Gonzaleza.

 

W tej sytuacji skład 9z Teamu prezentuje się następująco:

 

  • Santino „⁠try⁠” Rigal
  • Maximiliano „⁠max⁠” Gonzalez
  • Franco „⁠dgt⁠” Garcia
  • Bruno „⁠bit⁠” Lima
  • Ignacio „⁠meyern⁠” Meyer
  • Rafael „⁠zakk⁠” Fernandes – trener

 

 

 

 

 

Źródło: https://cybersport.pl/259843/meyern-definitywnie-opuszcza-mibr/

Share this post


Link to post
Share on other sites

c5XT8LW.png

 

W celu ponownego otwarcia tematu skontaktuj się z Moderatorem lub Adminem Forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...