Jump to content
Sign in to follow this  
Myszaty.

Ilu bohaterów w trakcie roku pojawi się w VALORANCIE? Riot odpowiada

Recommended Posts

Niedługo minie miesiąc od oficjalnej premiery VALORANTA. Twórcy gry z Riot Games postanowili więc opublikować za pośrednictwem mediów społecznościowych materiał wideo, w którym ustami producent wykonawczej, Anny Donlon, opowiedzieli co nieco na temat m.in. podziału na epizody oraz premiery nowych bohaterów.

Przede wszystkim deweloperzy z Riotu planują dzielić każdy rok na dwa epizody. Na każdy z nich natomiast składać się będą trzy trwające po około dwa miesiące akty – obecnie trwa akt I o nazwie Zapłon, który w związku z tym powinien zakończyć się na początku sierpnia. Każda taka część będzie mieć swoją własną przepustkę bojową, w której obrębie gromadzić będziemy punkty doświadczenia i zdobywać kolejne przedmioty. Co znaczące, na starcie każdej kolejnej fazy gry powinniśmy otrzymywać nowego bohatera, co daje nam sześć dodatkowych postaci w ciągu roku kalendarzowego.

Donlon wypowiedziała się również na temat obecnych w VALOANCIE trybów. Jak wyznała, początkowo twórcy planowali tylko klasyczny rodzaj zabawy, ale prośby graczy skłoniły ich do dodania Gorączki Spike’a. I na tym ma się nie skończyć – Amerykanka nie potrafiła co prawda sprecyzować, kiedy w grze pojawić ma się kolejny tryb, dodała jednak, że prawdopodobnie stanie się to jeszcze przed startem drugiego epizodu, czyli w przeciągu najbliższych pięciu miesięcy.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: https://cybersport.pl/259918/ilu-bohaterow-w-trakcie-roku-pojawi-sie-w-valorancie-riot-odpowiada/

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

c5XT8LW.png

 

W celu ponownego otwarcia tematu skontaktuj się z Moderatorem lub Adminem Forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...