Jump to content
Yokim97

[SKARGA SŁUSZNA] - Skarga Subarkek

Recommended Posts

Twój nick: hopped Yokim

Nick oskarżonego: SubaRkek

Steam ID: - 

Data i godzina: Piątek godzina okolo 15

Mapa: minecraft vs6

Runda: cala mapa

Opis: Na starcie powiem ze przestalem sie bawic w skargi no ale jak mam znowu zaczac to prosze bardzo :). Chlop totalnie nie zna regulaminu prowadzenie jego jest zerowe ciagle freekille cały serwer mu tłumaczył, ze robi fk on mial to totalnie gdzies. Jeszcze odwolujac sie do tamtej skargi nie moglem wykonac zyczenia, poniewaz bylem sam w ct a chlopczyk chcial 1ct do zabicia w next dalem mu minute na zlozenie zyczenia 5 razy mu mowilem ze nie moze wiec nie rozumiem dodam jeszcze ze potem pytalem Micza i miczu powiedzial ze dobrze zrobilem.

Żądania: Najlepiej Perm CTban

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

Posted (edited)

Dodatkowo dodaje tutaj ss z streepy czyli byla to godzina ~15 26.06.2020r. mapa minecraft, https://imgur.com/a/TOl5oND

//avlbrs

Używaj opcji edytuj, nie pisz posta pod postem.

Edited by avlbrs

Chciałem dodać tak od siebie parę słów.

Więc odejdę na bok trochę od sytuacji, gdzie gracz jest w drużynie Anty Terrorystów

Do rzeczy...wymieniony wyżej użytkownik znęca się wręcz nad graczem Yokim.

Tutaj screen gdzie namawia losowego gracza w drużynie Terrorystów o pomoc w gnębieniu gracza Yokim'a.

https://imgur.com/a/GKrL0gB

Nie będę się dodawał zbyt dużo, gdyż niektórzy mogą się uśmiechnąć i bachnąć śmiechem ale gdy gracz jest gnębiony, a bardziej profesjonalnie jest on ofiarą "Mobbingu" może to źle wpłynąć na jego stan psychiczny.  Sam coś wiem na ten temat, gdyż miałem podobną sytuację, ale nie w grze komputerowej.

Chciałbym, aby została zwrócona uwaga na mój post gdyż żaden gracz nie powinien zostać ofiarą mobbingu.

Pozdrawiam cieplutko

Uściski 

• Lubię to! (+1) 3
  • Dobra robota! (+1) 1

15 godzin temu, Yokim97 napisał:

Runda: cala mapa

moze jakies konkretne przykłady? wszedłeś na parę ostatnich rund i oceniasz całą mapę XD 

15 godzin temu, Yokim97 napisał:

cały serwer mu tłumaczył, ze robi fk on mial to totalnie gdzies.

jeżeli kilka osób 2-3 osoby to cały serwer to masz problemy z matematyką

13 godzin temu, ARIN napisał:

Tutaj screen gdzie namawia losowego gracza w drużynie Terrorystów o pomoc w gnębieniu gracza Yokim'a.

no tak było, mój błąd nie powinienem tak robić.

13 godzin temu, ARIN napisał:

bardziej profesjonalnie jest on ofiarą "Mobbingu"

no jeżeli zabicie kogoś w grze komputerowej to mobbing to ok

Trochę to hipokryzja jak tu jest "walka" o to kto będzie miał życzenie kto pierwszy weźmie 3tt do zabicia. Yokim zaczął to nie będę pierwszy podawał ręki. Potem mówi jakim to ja nie jestem konfidentem i że takich się zakopuje ale jesteś hipokrytą więc trochę XD. Wielokrotnie mnie obrażałeś a ja może raz odpowiedziałem. Jak cię wyjaśniłem to wpadłeś na super pomysł żebyśmy się pobili w irl XD.

Śmieszysz mnie Yokim bo przez ostatnie kilka map ciągle wyzywasz się z subarkiekiem (admini nie reagują) ponieważ napisał na ciebie skargę która była słuszna i od tamtej pory masz ból d00py do niego.     Najlepsze jest to że piszesz do subarkeka  że jest konfdentem XD  piszesz mu śmierć konfidentem i żeby takich zabijać po czym sam piszesz skargę i dajesz argument że napisałeś do streepiego BRAWO a apropo ARINA to grożenie śmiercią również jest karalne :)

Dużo się działo na tym demku. Subarkek nie popełniał żadnych błędów w ct. 
Ale za to zauważyłem dużo błędów u ciebie.

Skarga słuszna:

Yokim- Mute na tydzien/ ciągłe obrażanie, mylenie polecen, szumienie w mikrofon, ogółem toxic
Stary_Bez_Mleka- mute na 1 godzine obraza

8zxwFrA.png

Skarga rozpatrzona pozytywnie. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, skontaktuj się z Adminem Sieci @Streepy

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...