Jump to content

Skarga

Gopnik
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Gopnik

Nick oskarżonego: PRZEGRYW

Steam ID: STEAM_0:1:87071799

Data i godzina: 24.06 około 12:24

Mapa: jb_clouds_beta02

Runda: 6, 7, 8

Opis: Dwóch graczy wyzywa się, jeden mówi, że nie potrafił zabrać wardena, wyzywają się,  jeden mówi, że zabije drugiego ogólnie to był młyn wtedy, bo nie było admina. Po tych rundach admin wbił i robi porządki

Żądania: mute, ctban, ban 

edit 

Jeśli demko nie będzie dowodem można zgłosić się po nagranie do @sadfrog

Edited by Gopnik
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 2
  • Lubię to! (+1) 1

Czego nie wytrzymalem? po ktorejs rundzie z kolei (chyba 7 czy 8) na tej gownianej mapie zaczalem mowic pare slow do tego dziecka ktoro powinno miec z bbomby ct bana zeby z tego CT wyszlo.

Jak jak bbym sie wk***ial tak czesto, jak Wy ludzie myslicie, to juz dawno bym byl po zawale - jestem jaki jestem i kiedys mnie uczono, ze ZAWSZE DUMNIE TRZEBA CHARAC W MORDE k**wie!

A Ja nie bede jakos specjalnie rozgraniczal kto troluje, kto na prawde wyzywa a kto tak na prawde nic do mnie nie ma w internecie przez mikrofon, bbo tego sie zweryfikowac nie da jak w realu, wiec jak ktos mnie denerwuje to MU MOWIE ZE MNIE DENERWUJE, nie wale z d*py na forum. To tylko tak wyjasnilem moje zachowanie, mam nadzieje ze parma nie dacie jeszcze chce pograc troche powyzywac 12 latkow w CT !!! :D

PS : Niezly macie nawyk nagrywania jak cos sie dzieje, najpierw lorek teraz always, jakas grupe na instagramie czy innym gownie zalozcie dla frajerow XD 

Edited by gm115
  • Dobra robota! (+1) 1

Mogl to nie wchodzic do CT i trolowac razem z Santa a Ty MOGLES nie nagrywac jak zwykla prujdupa, idz tam pros o perma dla mnie XD. A Wiedziales, ze bedzie skarga, bo Gopnik mnie nie lubi i nie chce tu wiec pisze niby to na nich a tak na prawde na mnie skarge

Edited by gm115

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...