Jump to content

[SKARGA NIESŁUSZNA] - skarga na nieudolna administracje serwa

BZOZEK1
 Share

Recommended Posts

Twój nick:bzozek

Nick oskarżonego:  Sad Chytruz adiro

Steam ID: - 

Data i godzina:  15 00

Mapa: arizona

Runda: 8 i 9

Opis kolega chytruz zle wytlumacyzl zabawe przez co od razu 3 osoby umarly a przezyla 1 powiedział wokól was będą pojawiały się kolorki i czekaly 3 osoby wlacznie zemna az sie pokażą okazało się ze pokazuje się jeden słupek za nami powiedziałem że chce fd za mylenie polecen on nawet warden nie był oczywiście się nie zgodził. mowie mu ze mylil potem coś adiro zaczol gadać i bronić adiro admin no iks k**wa d prosze zobaczyć jego sesje jak to są sesje admina to xD mowisz że arubittu ma słabe sesje saits no ja k**wa przepraszam bardzo to jakie ma Adiro jak to nazwać widze go rzadziej niż ciebie Saits a żeby widzieć częściej opiekuna niż admina no xDdDdDdD    

i jeśli skarga będzie słuszna a ty odpowiesz że adiro będzie ukarany to padne masz powiedzieć co się stało a nie gadasz z nimi przez 3 min na teamspeaku i to jest ich kara keidy gracze dostają ctbany 

i żeby nie  było nie lubie jakoś bardzo artu ale go nie chcesz przyjąć przez to że nie wiesz czy będzie grał a ilu adminów przyjełeś po tym jak wrócili po kilku dniach na serwa i odrazu powinieneś dać im wszystkim starszego co ty przecież to logiczne kogo by to obchodziło że ich nikt nie zna dajecie bana osobą z tyralni a jak oni byli to tylko dzieki nim w nocy byli gracze nwm to nie jest moje zdanie a wielu i starszych jak i nowszych graczy że aktulana administracja to śmiech na sali jak admini są potrzebni to ich niema a jak nie są potrzebni to ich też niema jedyne co mg przyznać że chytruz gra bo chce a nie bo musi reszta adminow wyrabia godziny i nie wbija na serwa i taka prawda zastawnawiałes się czy będzie grałartu saits ale jakos przy adiro już się nie zastanowiłeś i nie gra  wiem i tak że głęboko będziesz miał moje zdanie saits no bo kogo by obchodziło wogole zdanie gracz i prosze nie mów tylko obchodzą nas zdania graczy ale nie takich jak ty i żeby nie było że ktoś się popłacze żal mi dupe ściska bo nie dostałem się do administracji it was a bait aż trudno o coś bardziej oczywistego więc tak na koniec złe się dzieje z serwem i taka prawda nie bez powodu był full serwer z 2 miesiące temu a tera spadło do 12 graczy jakos 

mam nadzieje że to @SaitS przeczytasz chodz i tak się nie oszukujmy nie zrobisz z tym nic 

Żądania: degrad Adiro ban na ct dla chytruza 

@Chytruz a ty taki od urodzenia bez oczu czy jak gdzie masz napisane coś o mucie ja uważam że mute jest w 100% słuszyny więc o co ty sie spinasz sie czytać naucz potem pisać ok dzieki

i uważam że myliłeś i tyle a jak nie mylenie to utrudnianie boże naprawde bez różnicy mi to przez ciebie 3 osoby umarły i jak dla mnie tyle w temacie 

@Domson ale co ty pier**lisz chłopie ciebie 2 lata na serwerze nie było i coś gadasz powiem ci tak nie było ci nie wypowiadaj się i skoro tylko 1 osoba zrozumiała a zgaduje że raczej miała farta i spojrzała się akurat w tamto miejsce to coś jest nie tak wiec xD bekka z cb wez naprawde pomyśl ten 1 raz 

@Domson ale ty jesteś naprawde dość głupi jak tak patrze wbijasz po 2 latch na serwer i mówisz że jacyś admini są naprawde dobrzi a przegrałeś z nimi 20 min no xDdDdDd dokładnie o to mi chodzi więc nie, nie masz prawa wypowiadać się czy jakiś admin jest dobry czy nie jak nikogo nie znasz a i czy jetem atencyjny no baaa że tak nie bez powodu pisałem skargi te wszystkie za każdym razaem jak wracałem miałem tą samą gadke więc jesli nie zrozumiałeś tak jestem atencyjny ja tego nie ukrywam ale wydaje mi się że ty też kolego potrzebujesz atencji skoro wypowiadasz się na teamaty o których nic nie wiesz 

@Adirio44 okazując swoją dume co ty wogóle gadasz uwazałem że był fk i tyle a to że jesteś słabym administratorem to inna sprawa co do retake masz racje ale retake a kolego jb to zupełnie 2 różne rzeczy ze wszystkich serwerów soplicy najbardziej zawsze jb potrzebował administracji bo taki to już serwer  i jak twoim argumentem jest że masz życie prywatne to xD  to nie zapisuj sie na admina w tamtym tygodniu zrobiłeś mniej wiecej 5 godzin wiec jak nie masz czasu to tam są drzwi i tyle w temacie ja nie zwracam uwagi jak nie daj mi chociaż jeden raz kiedy obraziłem osobe bez mutacji jeśli wcześniej jej nie mówiłem żeby nie nadużywała no prosze cię 

i ja jestem tego powodem mówisz warto wiedzieć genralnie przynajmniej już 3 stałych graczy mówiło mi że zostało dzieki mnie ale no xD PRZYKRO mi ale taka prawda jeżeli teoretycznie byli by tylko gracze powiedzmy tacy jak So Sad Chytruz(nie mówie że to coś złego jaki jest chytuz) to serwer stał by pusty musisz zrozumieć że pomimo wszystko to dymy przyciągają ludzi tak samo jak mnie kilka lat temu  po prostu się bawili ale admini wiedzieli kiedy banować i mutować a niestety większość adminów aktualnie nie wie  trzeba zwyzywać kogoś doszczętnie żeby admini się zaciekawili bo jak dziecko bez mutacji gada to 10 razy nie nadużywaj a potem mute na 30min no bitch pls 

byłem dzieckiem bez mutacji kiedyś i dostawałem od cholery mutów a teraz żeby osoba bez mutacji dostała muta to musi gadać i gadać i gadać

@Adirio44 masz ich kolego dokładnie 7 godzin i 16 minut nie dodawaj sobie i można ładnie zauważyć że nabiłeś dobie z tego 1/3 w niedziele ostatniego dnia żeby nie było 

kolego opiekun może kazać ci wyjść przez drzwi lecz ja moge je tobie pokazać 

i ja rozumiem w 100% życie prywatne oczywiście go nie mam bo tak powiedziałeś więc ale skoro nie chce ci się nie masz czasu to no jakby to wytłumaczyć odejdź nie zasługujesz na tą role jest to moje zdanie oczywiście żeby nie było że mi powiesz że opiekun może ci kazać odejść a nie ja 

i oczywiście  wiem wszystko moja wina przepraszam rozumiem ty ich przyciągasz jesteś jak magnes na graczy i jak ty uważasz że ja łapie za słowka a hezo nie to xD on 10x bardziej utrudnia życie ctkom i to jest fakt on przeczytał tylko regulamin po to żeby im utrudniać życie i  średnio mnie obchodzi  jak ci się zemną rozmawia i kiedyś wolałem grać w ct zazwyczaj ale i wiesz co się zeminiło prowadzenie dla armi 10 latkow mnie nie jara i ja nikogo nie tyram z młodszych poza tym serastim reszcie mówie żeby się zamknęli ale mikro po mutacji badz mikro po komuni a wiesz czemu to robie bo osoby twojego pokroju maja ich w d*pie i zauważą problem dopiero wtedy kiedy ja coś do nich powiem i wtedy mi coś powiesz i jak już przypomne to wtedy im też coś powiesz 

@Streepy dzieki dzieki ale nie czytam książek jeśli masz w wersji filmu to obejrze 

Edited by BZOZEK1
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 1
  • Lubię to! (+1) 1

2 hours ago, BZOZEK1 said:

żeby nie  było nie lubie jakoś bardzo artu ale go nie chcesz przyjąć przez to że nie wiesz czy będzie grał a ilu adminów przyjełeś po tym jak wrócili po kilku dniach na serwa

Sory że nic nie dodaje do skargi ale masz świętą racje tak, jest wszyscy jak pisali podanie (ci którzy wrócili) mówili że nadrobią sesje a takiego artubiitu który się jednak stara bo często go widzę na serwerze i grał z kilka dni zanim napisał podanie a wy go odrzucacie rozumiem może być to spowodowane ze wtedy była szybka rekrutacja no ale taki adiro (nic do ciebie nie mam) który wrócił nawet się nie dał za bardzo poznać nowym graczom kiedyś o tym hyper pisał no ale na nic dla nowych graczy którzy grają już nie wiem z tydzień przed adirem który wrócił nie wiedzieli kim jest bo nie dał się im poznać dostał z automatu admina no gdzie tutaj jest sprawiedliwość?

No i jeszcze raz sory że nie do skargi. 

Pozdro 

@Adirio44 xD ja nie mam nic do ciebie ze dostałem slaya bo zrobiłeś to słusznie ale te 3 sekundy mogłeś odpuścić bo na deagle mieliśmy się bic. A, co do tego powrotu dawno czy nie dawno jak ktoś już poruszył ten temat to się wypowiem miał do ciebie zaufanie bo cię znał a czy ja tu wspomniałem o opiekunie i ci co cie znają? Odpowiedź brzmi nie mówię o graczach którzy cię z przeszłości nie znali. Bo grałeś nie około 2 tygodnie przed podaniem tylko z tydzień fakt przez 3/4 dni miałeś po 4/5 godzin w jednym nawet 9 ale to takie 3 dni żeby dać się poznać to chyba mało. I dokładnie wiedziałem że 3:00 przed celami medyk był tuż obok dosłownie przed celami (mapa moon_jailv2 czy, jakoś tak) już naprawdę mogłeś mi to darować no ale nic do ciebie nie mam. Więc co slay do twojego admina i twoich sesji miał nie wiem.

Pozdro 

"sam wiesz, że nie powinieneś się wypowiadać, więc po co to robisz? Napisz oddzielną skargę i tam będziesz mógł się wypowiadać." ta lepiej zasyfiać forum skargą czymś co było 2 miesiące temu więc dlatego jak już to napisał to pisze jak było. 

"Napisałem podanie po 10 dniach odkąd wróciłem więc można powiedzieć, że jest to około 2 tygodnie, mogłem napisać, że 10 dni ale dokładnie nie pamiętałem." nie brałem pod uwagę dni gdzie byłeś na serwerze po 20,7,25 minut. 

Pozdro

Edited by CZAJNIK TEETHARD
  • Dziekuję (+1) 1

Oj tak byczku oj tak , staliście i patrzyliście się w różne strony , bym powiedział że pojawia się wam na plecach było by źle (każda strona była by zła jedynie to pasowało że na około was randomowo się pokazuje) , powiedział bym że z lewej było by źle... A to pokazuje się randomowo po różnych stronach zabawy więc pokazuje się na około was randomowo i tak powiedziałem. Uważne słuchanie nie boli raczej... Powiedziałem jakoś tak "Takie prostokąty wokół was randomowo będą się pokazywać i musicie wtedy jak najszybciej wbiec na ten kolorek"Mylenie to jak bym powiedział w sumie inne polecenia niż warden wydał czy inaczej wytlumaczyć niż warden, wytłumaczyłem jak działała zabawa tak jak należało , tak jak zabawa działa. Bzozek ja do Ciebie nic nie mam ale pisanie skargi o takie coś to naprawdę lekka przesada... Do następnego i proszę skończ z tymi obrazami w tym temacie chociaż, proszę :)

Chciałeś FD za "mylenie poleceń" które nie miało miejsca wszedł Adiro który widział wszystko i powiedział że mamy ci FD nie dawać, poczym zacząłeś wyzywać wszystkich w tym serwer i prowkować słownie za co dostałeś muta od Adiro na tydzień. 

Co do kary jeżeli źle naprawdę wytłumaczyłem saymon saysa czy inaczej zwane kolorki , zgadzam się wtedy z karą ^^

Edited by Chytruz
literówka ^^
  • Dziekuję (+1) 1

Co do skargi,według mnie skarga jest zbędna.Zabawa była dobrze wyjaśniona,gdyż jedna z 4 osob zrozumiała tą zabawe i dlatego dostała życzenie.Po drugie to są dobrzy admini który ogarniają,a to że nie zrozumiałem poleceń to nie wina CT,poprostu był lepszy.Po trzecie twoje zachowanie do innych graczy było iks kur** D  bo to był niby FK,gdzie to była zabawa którą nie zrozumiałeś.W następnej rundzie każdego Admina obrażałeś zamiast to normalnie załatwić a ty normalnie jak Małpa w klatce się zachowywałeś.Jak są inne problemy to wyjaśni to albo pokaż demko bo bez tego ta skarga jest useless

Cytat

ale co ty pier**lisz chłopie ciebie 2 lata na serwerze nie było i coś gadasz powiem ci tak nie było ci nie wypowiadaj się i skoro tylko 1 osoba zrozumiała a zgaduje że raczej miała farta i spojrzała się akurat w tamto miejsce to coś jest nie tak wiec xD bekka z cb wez naprawde pomyśl ten 1 raz 

@BZOZEK1 Z tego co wiem to każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania.No to miał farta a ty płaczesz przez to że inny miał farta.A co z tego że mnie nie było 2 lata na serwerze to nie znaczy że nie jestem częścią tego community.Nie wiem czy ty ku**a teraz szukasz atencji czy co,bo zachowujesz jak idiota według mnie

Edited by Domson
dopisanie
  • Dziekuję (+1) 1

Na wstępie, naucz się pisać, bo tych wypocin się nie da czytać. Najlepiej z edytuj całą skargę, żeby wyższa administracja nie musiała się zastanawiać "co autor miał na myśli".

W skardze poruszę 4 wątki.

1. Co do samej skargi Chytruz po zapytaniu go o to jak działa zabawa odpowiedział, że wokół was gdzieś będą pojawiać się kolorki i moim zdaniem dobrze to zinterpretował nie powiedział, że kolorki będą na ścianach, tylko "gdzieś wokół". Oczywiście mógł jaśniej to przedstawić, ale sposób którego użył nie był błędny. Ty okazując swoją dumę, gdy powiedziałem, że nie dostaniesz fd, pokazałeś swoją dojrzałość i zacząłeś mnie wyzywać (w tym innych graczy, którzy zwracali Ci uwagę, bo chcieli spokojnie grać). Świadomie mnie zwyzywałeś i poprosiłeś o mute'a. W dodatku przed samą "kłótnią" ze mną mówiłeś, że skarga będzie tylko na Chytruza, ale gdy już mute poleciał to jednak wspomniałeś o mnie. Czy tak zachowuję się Admin na jednym z serwerów Soplicy?

2. Moje sesje i ja jako admin. Jeżeli nie znasz "systemu" jakim kieruję się Opiekun, gdy ocenia aktywność Admina to się na ten temat nie wypowiadaj. Była już skarga od Hypera i myślałem, że tam dosadnie zostało to wytłumaczone. Staram się grać na serwerze co najmniej godzinę dziennie. Nie robię  w niedzielę kilka godzin, aby obowiązkowe godziny się zgadzały, tylko gram równomiernie. Co za tym idzie nie wziąłem ani jednego urlopu, który przysługuję adminom, jeżeli chcą odpocząć od serwera, bądź mają jakieś sprawy prywatne. Nie wiem jak ty, ale ja mam życie prywatne poza graniem w gry. A tak btw to najpierw patrz na Siebie, potem na innych. Nie chcę mi się wstawiać ss twoich sesji z re take, ale widzę, że nie są kolorowe :). Przez ostatnie 2 tygodnie przegrałeś 2 godziny.s3. Czajnik. Pomijając fakt, że nie powinien się wypowiadać w skardze mówisz o moim powrocie. Wróciłem 2 miesiące temu, więc dlaczego wracasz do tego? A czekaj chyba wiem, ostatnio dostałeś slay'a za to, że nie byłeś przy celach 3:00, bo jak to sam ująłeś wstąpiłeś tylko na 3 sekundy do medyka. I zwróciłem Ci uwagę, że sam byłeś adminem i nie wiesz takich rzeczy. Dostałem z automatu admina, no nie do końca, najpierw grałem około 2 tygodnie i dopiero dostałem. W dodatku tak się zastanów, ostatnio jako admin nie sprawiałem, żadnych problemów i byłem w administracji całkiem długo. Chyba Opiekun mógł czuć do mnie zaufanie nie sądzisz?

4. Zła sytuacja na serwerze. Źle się dzieję przez takich graczy jak ty. Osoba, która chciała by się nauczyć grać w ct, podczas gdy ty jesteś na serwerze nie mogła by, bo łapiesz za słówko kilkanaście razy w 1 rundzie, przez co taki gracz stresuję się i więcej nie chcę iść do ct. Wyzywasz każdego kto jest młodszy od Ciebie, nie zwracając nawet takiej osobie uwagi, żeby po prostu nie nadużywała mikrofonu. Przecież ty nigdy nie byłeś kiddo. Popatrz na  taką sytuację @Hezo dostał perma. Osobiście sam do niego nic nie mam i uważam, że o wiele lepiej mi się z nim rozmawia na serwerze jako admin niż z tobą czy takim ayroonem, do których nic nie dociera, ale dostał perma za swoje wybyrki. Ty natomiast robisz kilka razy większą szkodę dla serwera od niego swoim zachowaniem i to właśnie przez takie osoby gracze uciekają od serwera, bo jak wiemy większość to młodsi gracze, którzy są przez Ciebie tyrani. Mówisz, że administracja to śmiech, a kiedy tak nie mówili? Od zawsze takie osoby jak ty były, są i będą, bo zawsze coś komuś nie pasuję. Ja od początku mojej obecnej kadencji admina przyjałem kilkanaście zaproszeń od graczy, którzy pytają mnie, gdy potrzebują pomocy czy to na serwerze, czy to mają jakieś pytanie ogólne, czy to na forum.

Podsumowując skargę, uważam za nie słuszną.

Edit: @CZAJNIK TEETHARD "jak ktoś poruszył ten temat to się wypowiem" sam wiesz, że nie powinieneś się wypowiadać, więc po co to robisz? Napisz oddzielną skargę i tam będziesz mógł się wypowiadać. Napisałem podanie po 10 dniach odkąd wróciłem więc można powiedzieć, że jest to około 2 tygodnie, mogłem napisać, że 10 dni ale dokładnie nie pamiętałem.
"Więc co slay do twojego admina i twoich sesji miał nie wiem" też właśnie się zastanawiam, dlaczego tylko ty się wypowiedziałeś i tak mi się przypomniało.

Edit 2: @BZOZEK1 to gdzie są drzwi może mi powiedzieć Opiekun, a nie osoba pokroju Ciebie.  Tak moim argumentem jest to, że mam życie prywatne, nie wiem czy coś Cie w tym zdziwiło, wiem, że ty go możesz nie mieć, ale ja tak owe posiadam. 5 godzin w ostatnim tygodniu, widzę, że słabo u Ciebie z Matmą, bo mam ich ponad 8.

Edit 3: Według Ciebie @BZOZEK1

0d 00:15h + 0d 00:49h + 0d 00:39h + 0d 01:21h + 0d 02:43h + 0d 00:15h  + 0d 02:34h  

To 7 godzin i 16 minut? Bzozek godzina nie ma 100 minut XDDDDDDDDDDDDDD

Edited by Adirio44
  • Dziekuję (+1) 1

53 minuty temu, Adirio44 napisał:

@Hezo dostał perma. Osobiście sam do niego nic nie mam i uważam, że o wiele lepiej mi się z nim rozmawia na serwerze jako admin niż z tobą czy takim ayroonem, do których nic nie dociera, ale dostał perma za swoje wybyrki. Ty natomiast robisz kilka razy większą szkodę dla serwera od niego swoim zachowaniem i to właśnie przez takie osoby gracze uciekają od serwera, bo jak wiemy większość to młodsi gracze, którzy są przez Ciebie tyrani. 

To co UB dla mnie?????:D

Edited by Hezo

4 godziny temu, BZOZEK1 napisał:

mam nadzieje że to @SaitS przeczytasz chodz i tak się nie oszukujmy nie zrobisz z tym nic 

Ciężko cokolwiek przeczytać. 

Admin poprawnie wytłumaczył zabawę, gdyż słupki z kolorkami nie pojawiają się w jednym miejscu.

Polecam też douczyć się co to jest "mylenie poleceń" 

Nie przejmuj się aktywnością adminów, bo to już nie twój problem. 

Skarga niesłuszna. 

• Lubię to! (+1) 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...