Jump to content
Sign in to follow this  
Jankes Potter

[ODBANOWANY] - BAN Janeks Potter

Recommended Posts

Posted (edited)

Możesz dać linka do tych 12k h w cs? nie dziwie sie ze dostaleś bana mając nowiutkie konto i robiąc statystyki 36/12/4 

Sam przejrzę demko i dam rozpiskę.

Edited by egZo20

Nie dam bo nie posiadam :/
mam nowe konto bo stare z dużą ilością gier sprzedałem i nie mam do niego dostępu

Szkoda, że czysty gracz musi się tłumaczyć z czegoś czego nie zrobił.

Posted (edited)

punkt 14 regulaminu admistracji "Do osądzenia przy używaniu wspomagaczy warto wspomóc się profilem gracza"

"Szkoda, że czysty gracz musi się tłumaczyć z czegoś czego nie zrobił" ja cię tylko poprosiłem o konta na których masz tą liczbę h niby. Tylko winny się tłumaczy.

Demko rozpiszę tak czy siak.

@Jankes Potter Jak możesz to używaj opcji edytuj nie rób 300 postów bez powodu.

"Nie czituję, nie czitowałem i nie będę czitował." Kogo chcesz oszukać? 

Blocked (2) Jankes Potter, Jankes Potter jakieś inne konta?

1 zarejestrowana blokada VAC | Informacje   Jankes Potter arrowDn9x5.gif
Dni od ostatniej blokady: 828
Edited by egZo20

Posted (edited)

Czekam na unbana.
Sprawdźcie te demka i mnie w końcu odbanujcie. Najpierw dostaje bana za skilla gdzie admin wykazuje umiejętności na poziomie golda czy kałacha. Potem muszę się tłumaczyć i będę pisał non stop póki nie zostanę odbanowany. 
Jak tak można...
Właśnie straciłem godzinę dobrej zabawy na rzecz nieporozumienia.

Edited by Jankes Potter

Admin banujacy ma 48h na rozpisanie demka. 

Sam przejrze jutro to demko i zobaczę co i jak. Niestety musisz poczekać, mamy życie prywatne. 

I proszę Cię używaj opcji ,,edytuj post" zamiast ciągle pisać nowe.

Posted (edited)

05:53 fajne bh gdzie na początku tak średnio ci ono wychodziło gdziekolwiek.
06:42 strzał na mnie gdzie nie miałeś prawa w sumie wiedzieć że tam jestem, i tak celownik idealnie na postać przykucnięta
akcja po tym w oknie, wychylasz od razu z strzałem na głowę w oknie, środek okna.
07:00 nie wiem jakim cudem tam głowa siadła
08:40 kolejne wychylenie idealnie na głowę.
10:20 postać za ścianą? pokiwałeś "nie" na niej? nie wiem dokładnie co to było ale bez przesady.
11:54 odwracając się chłop dostaje głowę.
14:08 strzał bez świadomości, dostałeś info ze jest w kuchni nie sprawdzając nic, wbiegłeś se na półkę i strzeliłeś heada w jungle.
18:22 kolejny celownik na modelu postaci przez ścianę, po chwilowym afk.
21:15 po zgłoszeniu powiedziałem że cię będę obserwować, sam się zdziwiłem ze na poprzednim meczu byleś w środku tabeli a tu nagle 47 fragów na koniec.

24:23 czekanie aż ci tam modele dobiegną przez ścianę co?

26:57 centralnie w głowę

Damian w 42:30 dał dobrą otoczkę żeby to skleić wszystko, nikt nic nie kryje jak wy gracie w tego cs , jaką dostał od ciebie odpowiedź? Wiesz jak się gra.

37:57 nie było zbytnio prawa lecieć za modelem wiedząc że  niby jej tam nie ma, mając 12k h i przykładowo tą rangę co ja 1 miejscem do sprawdzenia była by miejscówka tak zwana "TV ROOM"
*Nie wiem jaką masz rangę ale tak samo te granaty one nie powinny być takie, wychodząc na mida rzucasz neida gdzie w praktyce on nie zada żadnych obrażeń będąc na takiej wysokości.

*Zauważyłem ze twoja gra była taka dobra od momentu gdy mnie w tt nie było, tylko w ct

*Dziwi mnie akcja ze czasami gdy nie masz tego przeciwnika masz celownik jakbyś miał typowego silvera gdy jednak ta postać podchodzi do jakiejś krawędzi nie wiem wychyla się to celownik leci na punkt gdzie będzie znajdować się głowa, mając 12h k w cs miałbyś taką pamięć mięśniową że nie ustawiał byś sobie tego celownika co chwilę. Znam się trochę na tym i wiem jak to wygląda, osoby po 3,4 k mają już taką pamięć mięśniową że wychylają się z pojęciem, u ciebie tego nie mogę jakoś zauważyć a 47 fragów zrobiłeś.

Na moją rękę zostałeś zbanowany, Veggi spytał się mnie czy mogę ocenić demko po czym mu napisałem żeby cię zbanował "nie oceniaj książki po okładce" pisząc że veggi nie powinien mieć admina bo się nie zna i banuje z du*y no to nie tylko to była jego decyzja.

07/06/2020 1,1181,118 Punktów 8,189 0d 05:38h 233 47.64% 286 138 2.07 5 - 130 45.45% 48 13.64% 26.45%
06/06/2020 878878 Punktów 6,771 0d 03:47h 193 44.56% 135 115 1.17 4

sama ocena tego że teraz zacząłeś tak grać

Jak dla mnie z moich słów "ban zostaje" próbujesz ukrywać to co posiadasz jest to wallhack oraz czasami wpada tam aim pod przycisk, nie mam mało godzin i zbanowałem już trochę gromadki za sobą ale główna ocena zostaje dla [email protected] [email protected] 

"insane" dostaje ode mnie muta za prowokowanie graczy.

@Descent Obczaj sobie rozpisane akcje.

taki miodek na koniec 

Blocked (4) Jankes Potter, Jankes Potter, Jankes Potter, Jankes Potter

@Jankes Potter każdy ma swoje zdanie, wolny kraj wolność słowa.

Edited by egZo20
  • Dobra robota! (+1) 1
  • Dziekuję (+1) 1

Posted (edited)

Dzięki Egzoo ja już wróciłem dzis zobacza to cudowne demko

Z przykroscia stwierdzam ze nie widze na tym demko dosc dowodow na uzywanie wspomagaczy , owszem sa akcje ktore sa podejrzane ale to za malo. 

wydaje mi sie ze masz po prostu farta,chodz moge sie mylic 

Edited by Number Two
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

@egzo20 Nawet nie wiesz jak mi miło słyszeć, że gram jak cziter :D
Nie sądzisz, że 12k a 3-4 jak wspomniałeś to lekka różnica?
Nie porównuj Lambo do seicento PANIE ADMINISTRATORZE.

Po przejrzeniu demka zgadzam się ze zdaniem @Number Two. Za mało dowodów na bana. Gracz otrzymuje UB.

NyeCpN1.png

Twoja prośba o odbanowanie została zaakceptowana. Zapraszam ponownie do gry.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...