Jump to content

[PRZYJĘTY] - Podanie-Johnny

johnny unlucku
 Share

Recommended Posts

Nick na serwerze: Johnny VAC is close

Imię: Jan
Znajomość SourceMod: 5
Ilość rozegranych godzin w CS:GO: 330
Link do Twojego profilu GameMe:  http://soplica.gameme.com/playerinfo/2617352
Link do Twojego profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/Janosss2/
Steam ID:   STEAM_0:0:237706290
Posiadasz działający mikrofon?: tak
Kontakt: discord-Johnny unlucku#0783
Znajomość regulaminu serwera 1-10:6
Na serwerze grywam w godzinach: 14-16, 20-22
Edited by johnny unlucku

Sesje masz przyzwoite - szczególnie w maju. Ale twoje godziny w gierce i wiek mnie trochę martwią. Ale nie twierdzę, że w tym wieku nie da się być ogarniętym x). Z mojej strony masz  TAK na próbę. 

Niech inni admini się wypowiedzą, którzy mieli okazje ciebie usłyszeć i pograć z tobą w maju/ marcu

Miałem okazję grać w tym samym czasie co on i nie powiedziałbym, że sprawiałby problemy jako admin. 

To czy będzie miał autorytet oraz posłuch wśród graczy to inna sprawa. Oczywiście nie będzie miał go u wszystkich, bo tak się nie da, ale myślę, że warto dać mu szansę.

Małe TAK

• Lubię to! (+1) 1

+sesje

+czat

+/- wiek

- rozegrane godziny

Razem spotkaliśmy się już sporo razy na serwerze i nigdy nie było z Tobą problemów.

Co do wieku budzi pewne wątpliwości, ale sam się do niego przyznałeś, mimo że takową informację mogłeś "zmodyfikować" pod potrzeby podania (bo legitymacja/dowód osobisty nie podlega kontroli) więc za szczerość masz tutaj duży plusik. Wydajesz się być ogarniętą osobą a wiek to nie wyznacznik, można być ogarniętym w wieku 15 lat tak jak nie ogarniętym w wieku 30 lat.

Łączny czas w grze nie powala, ale niejednokrotnie zgłaszałeś jakieś nieprawidłowości u graczy, więc myślę że dasz sobie radę mimo stosunkowo skromnej liczby rozegranych godzin. 

Jestem za okresem próbnym, na TAK

Edited by 7ub4zz
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

+ sesje;

+ czat;
+ komunikatywny;

+ nie sprawia żadnych problemów;

Ogólnie człowiek dosyć młody, ale myślę że nadający się do naszej skromnej drużyny. Jestem jak najbardziej na TAK.

+ Sesje są

+ Czat czysty

+ Często Cię widuje

Troszkę na minus godziny a co do wieku ładnie ujął to @7ub4zz, więc nie będę powtarzał. 

Jak dla mnie powinieneś dostać szansę i okres próbny, toteż jestem na TAK :D 

Obawiam się jedynie tego, czy dasz sobie radę psychicznie, ponieważ dość często sprawy na serwerze dzieją się szybko i w mgnieniu oka sytuacja może wypsnąć się spod kontroli, jeżeli w porę się nie zareaguje. Ale jak to się mówi "Kto nie ryzykuje, szampana nie pije". Każdy kiedyś musi się nauczyć.

Zgłoś się do mnie na steam

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...