Jump to content
Sign in to follow this  
westimaestripro

[ZBANOWANY] - Nękanie i ban ze strony number two

Recommended Posts

Posted (edited)

Admin ciągle mnie nęka dając bany i kikując za  ,,wh" którego nigdy nie udowodnił.  Dostałem bana za multikonto  wywołanego przez niego - Powiedział koledze żeby mnie zbanował. - na Ez Carry.  Prawda mam 2 konta, bo gram sobie czasem na jednym z kimś , kto ma niższą rangę, nie widzę nic w tym złego. Aby wejść na serwer  musiałbym ciągle zmieniać konto i guarda wpisywać, jest to bez sensu . nie pamiętam meczu żeby Number Two nie mówił ze jestem odpalony. . Pod pretekstem multikonta dał mi bana za ,,wh".

Wielokrotnie dostawałem kicki lub bany za bycie lepszym graczem . po 2 latach gadania ze mam wh i po tym banie psycha siadła i go zwyzywałem btw xd.

konto Westman

łącze sie w bólu z innymi weteranami tego serwera, równiez z poszkodowanymi graczami .  

serwer only mirage

Edited by westimaestripro

Posted (edited)

Zastosuj się do wzoru prośby o UB. Inaczej zamykam temat bez rozpatrzenia.

Tutaj masz wzór

Ban sprzed prawie 2 miesięcy. Regulaminowo masz 72h na odwołanie, więc w mojej opinii nie powinieneś dostać ub.

Edited by Descent

Posted (edited)

Nick Westman

Steam IDhttp://steamcommunity.com/id/WesTmaN_99GE/

kkiedy zbanowany : 2 tygodnie temu 

Powód i opis sutuacji

Admin ciągle mnie nęka dając bany i kikując za  ,,wh" którego nigdy nie udowodnił.  Dostałem bana za multikonto  wywołanego przez niego - Powiedział Desscentowi żeby mnie zbanował. - na Ez Carry.  Prawda mam 2 konta, bo gram sobie czasem na jednym z kimś , kto ma niższą rangę, nie widzę nic w tym złego. Aby wejść na serwer  musiałbym ciągle zmieniać konto i guarda wpisywać, jest to bez sensu . nie pamiętam meczu żeby Number Two nie mówił ze jestem odpalony. . Pod pretekstem multikonta dał mi bana za ,,wh".

Wielokrotnie dostawałem kicki lub bany za bycie lepszym graczem . po 2 latach gadania ze mam wh i po tym banie psycha siadła i go zwyzywałem btw xd.

Edited by westimaestripro
bład ortograficzny

Po 1 Ban sprzed x miesięcy, a w regulaminie masz 72h.
Po 2 wchodzisz sobie na aktywnym :D  z kilku kont... każde twoje konto ma bana.  Pomijając fakt że jest VACban.

UB nie będzie.

zgIpvAz.png

Twoja prośba o odbanowanie została odrzucona. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, odwołaj się do  Admina Sieci @Streepy

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...