Jump to content

#47 Myszaty


olaokej
 Share

Recommended Posts

Witam po dłuższej przerwie. Na kolejny wywiad wybrałam Admina Forum, czyli Myszatego. Dowiecie się o nim ciekawych rzeczy, zapraszam do czytania.

 

Standardowo, chciałabym abyś opowiedział coś o sobie w kilku zdaniach.

Mam na imię Piotrek, rocznik 97, więc w tym roku, a w zasadzie za niecały miesiąc wpadnie 23. Pochodzę z Żywca, a w zasadzie jego okolic. Obecnie jestem po szkole technik mechatronik.


Czym się aktualnie zajmujesz?
Obecnie pracuję w firmie produkującej tłumiki oraz końcówki sportowe do samochodów na stanowisku magazyniera.


Chciałbyś opowiedzieć coś więcej o swojej pracy?

Niestety, ale nie mogę dużo powiedzieć, obejmuje mnie tajemnica firmowa :umnik:. Jakby nie patrzeć to o mojej pracy dużo mówić nie trzeba, moim zadaniem jest wydawanie materiału według zleceń, przyjęcia materiału  i tak 8 godzin :D


Czym się interesujesz?

Interesuję się sportem, e-sportem, motoryzacją  no i oczywiście pisaniem tematów na forum


Opowiesz nam skąd wzięło się u Ciebie zainteresowanie do motoryzacji?

Skąd się to wzięło? Szczerze mówiąc odkąd pamiętam jarały mnie auta, zapewne tak samo jak u większości młodych chłopców, pierwsze części szybkich i wściekłych były mocnym fundamentem tego zainteresowania.


Jak wykorzystujesz czas wolny, teraz podczas kwarantanny?

Moje życie dużo się nie zmieniło, pomimo kwarantanny  firma w której pracuję utrzymuje zatrudnienie bez żadnych postojów, po prostu siedzę więcej w domu.


Jak wiemy są zwolennicy i przeciwnicy maseczek, a ty jak uważasz? Noszenie ich jest przydatne dla nas czy raczej zbędne?

Przydatne, maseczki może i nie dają 100% pewności, ale zawsze zmniejszają ryzyko zarażenia siebie jak i innych. W obecnym kryzysie musimy martwić się nie tylko o siebie, ale także o innych. Im bardziej będziemy uważać, tym szybciej wrócimy do normalności.


Potrafisz wymienić swoje mocne i słabe strony?

Nie lubię sam siebie zachwalać, natomiast jeśli chodzi o wady to z pewnością mogę tu napisać śpioch oraz maniak komputerowy ;)


Skoro jesteś maniakiem komputerowym, to grasz w jakieś gry? Jakieś osiągnięcia związane z nimi?

Obecnie gram w League of Legends, Valoranta, Middle-Earth Shadow of War, Sekiro Shadows die Twice, czasami jakiś CS, oczywiście w planach mam zagrać w Doom eternal czekam na promocję, STAR WARS Jedi: Upadły Zakon, Ghostrunner - w oczekiwaniu na premierę, no i oczywiście cyberpunk 2077, który w preorderze czeka od roku :D . Natomiast jeśli chodzi o osiągnięcia to niestety brak, lubię sobie po prostu miło spędzić czas przed PC.


Jakbyś opisał siebie w 2-3 zdaniach?

Jestem osobą spokojną z poczuciem humoru oraz dystansem do siebie.  


Jakie wartości uważasz za najważniejsze w życiu?

Życzliwość wobec innych.


Co najbardziej cenisz w kobiecie?

W kobiecie cenię sobie odpowiedzialność, zaradność, humor, życzliwość, wrażliwość.  


Jakie jest Twoje ulubione danie? Zapewne mamy tu na forum jakichś kucharzy, którzy chętnie spróbowaliby czegoś nowego. Gotujesz sam w kuchni czy raczej nie idzie Ci to za dobrze?

Jeśli chodzi o jedzenie to nigdy nie przepadałem za wykwintnymi daniami, dla mnie im prostsze tym lepsze i smaczniejsze, a do tej kategorii mogę zaliczyć frytki, duszonki z grilla, gołąbki i wiele więcej, ale trudno tak sobie wszystko przypomnieć. Jeśli chodzi o gotowanie, to coś tam umiem robić, ale na co dzień nie gotuję, no ewentualnie wodę w czajniku.


Polecasz jakieś ciekawe seriale lub filmy? Masz swoją topkę?

Topki nie mam, natomiast bardzo polubiłem: Gra o Tron, Wiedźmin od Netflixa, Altered Carbon,. Jeśli chodzi o filmy to cała seria Transfoermers, Szybcy i Wściekli, Bad Boys, Szklana Pułapka, Nietykalni.

 

Jaki jest Twój ulubiony gatunek muzyczny?

Brak. Lubię każdy rodzaj muzyki, nieważne czy jest to pop, rock, metal, ważne aby dobrze i przyjemnie mi się jej słuchało.

 

Czego się boisz?

Końca świata się boje, bo nie chce wyjść z mojej strefy komfortu.

 

Gdzie widzisz siebie za 5 lat?    

Siebie za 5 Lat widzę raczej w tym samym miejscu, gdzie jestem obecnie, nie lubię zmian, a jak na razie nie mam na co narzekać, wolę siedzieć w mojej strefie komfortu.

 

Jak sądzisz, jak inni Cię postrzegają?

Ciężko powiedzieć, ale wiem jedno, jeśli chodzi o sieć i forum? Spambot.

 

Skoro wspomniałeś o sieci to z pewnością nowi użytkownicy forum oraz Ci starsi, którzy jeszcze tego nie wiedzą, chcieliby wiedzieć jak trafiłeś na sieć, więc opowiedz nam o tym.

Ogólnie po upadku mojej poprzedniej sieci, poszukiwałem nowego kącika dla siebie, tak się złożyło, że @Darxx na Soplicy siedział już jakiś czas i był na randze Admina Forum, więc stwierdziłem, że nie ma co szukać i dołączę do tego dziadygi... znaczy się kolegi... ahh ten słownik

 

Nie jesteś długo na randze Admina Forum, ale na te chwilę potrafisz stwierdzić jak Ci się pracuje na tej randzie? Masz więcej obowiązków, niż na poprzednim stanowisku Moderatora?

Ciężko powiedzieć jak mi się pracuje, ze względu na krótki staż, na chwilę obecną nie mam na co narzekać a co do obowiązków nie powiem nic bo mi dołożą więcej :D  

 

Masz jakieś ciekawe pomysły związane z forum, które mógłbyś nam zdradzić?

Kilka pomysłów mam, ale nie zdradzę wam nic 8) na wszystko przyjdzie odpowiednia pora.

 

Jak Ci się współpracuje z kolegą po fachu - Saygon oraz z nowym [email protected] sieci? Jak oceniasz ich pracę?

Współpraca z @Oks i @Saygon? To jest jakiś dramat, pierwszy, każe mi pisać widgety, których nie umiem a o drugim to już szkoda słów jedynie @manslo spokojny jest. A tak na poważnie, na współpracę nie narzekam pomimo, krótkiego stażu, czas pokaże więcej.

 

Ostatnie pytanie. Chciałbyś na koniec kogoś pozdrowić?

Aby być sprawiedliwy to pozdrowię wszystkich

  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 5
  • Lubię to! (+1) 3
  • Dobra robota! (+1) 2
  • Dziekuję (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...